Гаряча лінія для наркозалежних

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

Цілодобово

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Гаряча лінія підтримки наркозалежних

Наркоманія – це серйозна хвороба нашого часу, яка вражає переважно молодих людей. Залежність від наркотичних речовин може набувати дуже важкі, незворотні без спеціальної медичної та психологічної допомоги форми. Вона не тільки збільшує ризики для здоров’я залежного, а й робить нестерпним життя його рідних та близьких. Але з нею можна і потрібно боротися, причому чим раніше розпочато терапію, тим краще. На початковому етапі вам допоможе наша гаряча лінія для наркоманів.

Якщо ви відчуваєте, що потрапили в залежність і хочете позбутися її, жити здоровим щасливим життям, наша служба підтримки наркоманів у телефонному режимі завжди готова надати психологічну допомогу, підтримати у скрутну хвилину. Коли здається, що весь світ стиснувся в одну точку, сповнену смутком та болем, ви завжди можете на нас розраховувати! У гарячій лінії для наркоманів працюють досвідчені психологи та психотерапевти, які вилікували від недуги сотні людей. А іноді так не вистачає можливості просто виговоритися – особливо якщо приховуєш свою недугу від близьких…

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

Цілодобова підтримка для наркозалежних

Працює гаряча лінія не тільки для наркозалежних, але і для їхніх родичів. Якщо ви підозрюєте, що ваш родич хворий на наркоманію, телефонуйте нам, поділіться вашими переживаннями. Разом із психологом ви зможете виробити стратегію лікування, початком якого стане перший візит до нашого реабілітаційного центру.

Пам’ятайте головне: наркозалежність виліковна, а гаряча лінія допоможе вам зробити перший крок і підтримає тих, хто вже йде цим шляхом.< /p>

Ми також надаємо підтримку тим, хто вже пройшов його і вилікувався. Всі наші випускники знають, як важко буває втриматися на краю прірви, з якої одного разу вибрався. І всі вони можуть розраховувати на нашу підтримку, у тому числі за допомогою гарячої лінії. Якщо ви припинили вживання наркотиків, але відчуваєте непереборне бажання розпочати знову, телефонуйте на нашу безкоштовну лінію підтримки негайно у будь-який час. Ми підкажемо, що потрібно робити, якщо ви на межі зриву. Для нас немає колишніх випускників. Усі «випускники» – наші друзі. А друзів не кидають!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22