Філія РЦ Еверест у Баштанці

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Позбутися залежності від наркотичних речовин або алкоголю в домашніх умовах просто неможливо. Ви лише втратите дорогоцінний час і можете посилити ситуацію. Тому якщо вам чи вашим рідним необхідне якісне лікування наркоманії у Баштанці, звертайтесь до реабілітаційного центру «Еверест».

Переваги нашого реабілітаційного центру

Тільки в умовах стаціонару може бути надано професійну допомогу наркозалежним у Баштанці. Сильними сторонами нашого центру є:

  • Штат кваліфікованого персоналу. Є фахівці найрізноманітніших профілів, що дозволяє не тільки позбавити людину залежності, а й покращити фізичний, психічний стан.
  • Ми проводимо лікування наркозалежності лише за найпрогресивнішими методиками, ефективність яких була доведена.
  • У розпорядженні спеціалістів є все необхідне для проведення процедур обладнання.
  • У центрі може бути проведена ретельна діагностика, всі необхідні аналізи та огляд хворого, що дозволяє поставити коректний діагноз та підібрати найефективніші методи лікування.
  • Реабілітація наркозалежних у Баштанці відбувається у комфортних умовах. Хворі, що проходять стаціонарне лікування, проживають у комфортних кімнатах із усіма зручностями.
  • Якщо ви звернулися до нас, лікування наркозалежності у Баштанці не обмежиться детоксикацією чи кодуванням. Ми застосовуємо комплексний підхід до лікування та реабілітації, завдяки чому вдається досягти тривалого результату та уникнути рецидиву.

При цьому лікування алкоголізму у Баштанці проводиться повністю анонімно. Інформація про пацієнтів не розголошується за жодних умов, що позбавляє людину від низки проблем у майбутньому. Звертаючись до нас, можете бути впевнені у дотриманні докторської таємниці. Отже, про вашу проблему ніхто не дізнається, завдяки чому після проходження курсу можна буде повернутися до повноцінного життя, влаштуватися на роботу та відновити спілкування з друзями, рідними. Лікування алкоголізму у Баштанці також проводиться повністю анонімно.

Етапи лікування залежності

Допомога алкозалежним у Баштанці може бути надана як у стаціонарі, так і амбулаторно. Все залежить від фактичного стану хворого та тяжкості захворювання. Як показує практика, найкращих результатів вдається досягти при стаціонарному лікуванні, але ми готові запропонувати своїм клієнтам різноманітні варіанти.

Лікування наркоманії в Баштанці, як і алкоголізму, починається з попередньої консультації з фахівцями та діагностики. Завдяки аналізам та огляду вдається визначити стан хворого, тяжкість залежності та те, наскільки були зруйновані основні функції організму.

Отримавши необхідні дані, фахівці проводять висновок із запою в Баштанці або детоксикації при наркотичних отруєннях. Для цього використовують якісні сертифіковані медикаменти, які вводяться в організм під наглядом фахівців. Завдяки правильно підібраним медичним препаратам вдається очистити організм від токсинів та продуктів розпаду алкоголю, наркотиків. Це сприяє стабілізації фізичного та психологічного стану хворого.

Під час детоксикації наші фахівці використовують заспокійливі та знеболювальні препарати, завдяки чому процес не є для повного травмування. Таким чином вдається усунути абстинентний синдром, повернувши людині здатність тверезо мислити.

Але це лише перший етап на шляху до одужання. Фахівці розробляють унікальну програму лікування та реабілітації для кожного хворого. Вона включає ряд сучасних процедур та методик, що дозволяють назавжди позбавити хворого залежності.

Також наш реабілітаційний центр для наркоманів пропонує професійну терапію. Психологи та психотерапевти індивідуально або за допомогою групових занять проводять сеанси із залежним. Регулярні заняття дозволяють виробити стійку мотивацію жити тверезо, назавжди відмовившись від алкоголю та наркотиків.

Також фахівці навчають хворих справлятися зі стресовими ситуаціями без допінгу. Але допомога наркозалежним на цьому не закінчується. Навіть після виходу зі стаціонару наші клієнти можуть підтримувати зв’язок із фахівцями. Щоб уникнути рецидиву та закріпити результати, рекомендовані регулярні зустрічі з наркологом, психологом та психотерапевтом.

Наші фахівці працюють і з рідними залежних, яким необхідно забезпечити хворому необхідний рівень підтримки та турботи після виписки зі стаціонару.

Застосовуючи комплексний підхід до лікування та удосконалюючи наші методики, ми доводимо, що колишні залежні бувають. Головне, не зволікати зі зверненням до фахівців — зв’язуйтеся з центром відразу після виявлення перших ознак залежності.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22