Реабілітаційний центр алкозалежних

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

 

Центр лікування алкогольної залежності «Еверест»

 

Наш центр реабілітації від алкоголізму працює в Одесі з 2003 року. Всі ці роки ми регулярно допомагали людям, яких вразила ця тяжка соціальна недуга, а також їхнім родичам. Ми працювали і продовжуємо працювати в галузі реабілітації алкоголіків, повертаючи їх до здорового та чистого життя та надаючи психотерапевтичну допомогу. За минулі майже два десятиліття пацієнтами центру були тисячі людей. Більшість із тих, хто налаштувався на повернення на світлий та вільний бік життя, зумів за допомогою фахівців реабілітаційного центру алкогольної залежності «Еверест» позбутися небезпечної залежності. На нашому сайті ви легко знайдете відгуки випускників програми реабілітації.

Всі ми, безперечно, знаємо, що алкоголь небезпечний. Але лише ті, хто роками прокидався з думкою про чергову дозу чого завгодно спиртовмісного, а засинав у напівнепритомному стані, хто втратив усе, але не зламався і вибрався з прірви і знайшов другий шанс, точно знає, наскільки він небезпечний. Серед випускників центру реабілітації алкогольної залежності багато хто міг не просто подолати її, а й допомагають сьогодні іншим у складі терапевтичних груп, які проводяться поза стаціонаром.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

На що ми орієнтуємось?

 

Починається реабілітація алкозалежних із медикаментозного очищення організму (якщо це необхідно). Адже для того, щоб перейти до подальших стадій роботи, організм має бути повністю очищений від спиртного, а людина не повинна перебувати у стані алкогольної абстиненції. Іноді для цього потрібен цілий комплекс медикаментозних препаратів, у тому числі спрямованих на усунення алкогольного психозу, що виникає на тлі скасування – у народі він називається «біла гарячка».

За довгі роки роботи наш реабілітаційний центр налагодив тісні партнерські відносини з найкращими клініками та фахівцями Одеси, які допоможуть людині вийти з тяжкого стану запою за допомогою перевірених та безпечних медикаментів. Ми зможемо порадити та направити Вас до перевіреного фахівця, який ефективно та дбайливо проведе алкогольну інтоксикацію за допомогою якісних препаратів.

Найважливіше починається потім. Адже просто очистити організм від отрути та відновити його функції недостатньо. Якщо пацієнта виписати після такої процедури, його життя буде врятовано, але відкат швидше за все відбудеться дуже швидко, відразу після повернення до кола звичних знайомств та проведення часу. Тому ми – центр реабілітації від алкогольної залежності орієнтований на всебічну психологічну та психотерапевтичну допомогу, сприяння соціальній адаптації колишнього залежного та подальшу підтримуючу терапію.

Для цього ми змінюємо модель поведінки, у центрі якої знаходиться умовна пляшка, на модель, у центрі якої стоїть сама людина, оточена любов’ю та турботою близьких та друзів. Людина з цікавими захопленнями та професією, вільна у виборі свого майбутнього. Тому наш реабілітаційний центр лікування алкоголізму будує насамперед на ефективній та продуманій психотерапії, груповій та індивідуальній.

Робота у нашому центрі реабілітації для алкоголіків ведеться у великих терапевтичних групах у стаціонарних умовах. Для постійного проживання та активної діяльності у розпорядженні пацієнтів є всі необхідні умови – комфортабельні житлові блоки, спортивні зали, кухня та їдальня, кабінети для занять груповою психотерапією та арт-терапією, впорядкована прилегла територія.

реабілітаційний центр для алкоголіків

Робота будується на поступовому проходженні чотирьох фаз.

Очищення – призначена для того, щоб на психологічному рівні відкинути всі якорі, які пов’язують пацієнта з минулим життям. Адже п’ють люди з різних причин: від туги, від нудьги, самотності. З цими причинами і працюють психологи нашого центру для алкозалежних. А постійне перебування у колективі однодумців, пов’язаних спільною метою, робить повернення до старого практично неможливим.

Борис Борисович та Френк П’юселік

Друга фаза, «Хто я?», покликана допомогти учаснику терапевтичної групи відповісти на це питання. Хто я – лише безвільне продовження пляшки з отрутою, чи особистість, яка розпоряджається своїм власним життям? Лише відповівши на це запитання, учасник програми реабілітації від алкоголізму переходить до третьої фази.

Третя фаза називається Я і світ, і вона є першим ступенем соціальної адаптації, на якій учасник вчиться заново жити в суспільстві, а на четвертій фазі, яка називається друге входження», він залишає центр реабілітації алкозалежних і вчиться жити в суспільстві заново. На цьому етапі дуже важливо підтримати випускника програми, для чого ми організовуємо періодичні терапевтичні сеанси, на яких колишні залежні можуть ділитися своїми переживаннями та досвідом «чистого» життя.

Терміни всім фаз встановлені не жорстко, оскільки всі учасники проходять їх по-своєму. На кожній з них з учасниками працюють фахівці з арт-терапії, психотерапії, професійної орієнтації, тренери з фізичної підготовки та фізіотерапевти. При цьому внутрішнє життя терапевтичного співтовариства практично повністю будується на самоорганізації учасників – порядок вони підтримують самі лише з невеликою координацією з боку фахівців реабілітаційного центру для алкоголіків. Це також частина програми, і дуже важлива – вона наново вчить брати на себе відповідальність.

Зіткнулися з цим лихом – алкоголізмом? Не чекайте, щодня важливий, особливо коли справа стосується підлітків, які, на жаль, сьогодні все частіше схильні до руйнівного впливу спиртного. Звертайтеся до нашого центру якнайшвидше будь-яким зручним способом!

 

НАМ НЕ ВСЕ РІВНО!

Наш дім

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22