Лікування кодеїнової залежності

Лікування від кодеїнової залежності

Кодеїн – це знеболювальні ліки, що відпускається за рецептом, що застосовується для лікування слабкого та помірного болю. Він випускається у пігулках і є основним інгредієнтом рецептурних засобів від кашлю. Наприклад, на території України дуже поширений лікарський препарат під назвою “кодтерпин”, до складу якого входить кодеїн – опіат за своєю дією морфін, що нагадує.

Кодеїнова залежність

 

В останні роки зростаючою тенденцією серед українського населення стало вживання sizzurp, напою, що включає кодеїновий сироп від кашлю, газування та цукерки. Також відомий як «фіолетовий напій», sizzurp набув загальнонаціональної популярності після численних згадок хіп-хоп музикантами кодеїнової суміші у своїх піснях. Молодь почала думати, що це модно і круто, вважаючи препарат не справжнім наркотиком і не турбуючись про наслідки. Однак, якщо вибити в пошукову систему запит «sizzurp і кодтерпін наркотик наслідки» ви знайдете інформацію про дуже серйозні для здоров’я та психологічного стану людини підсумки цієї залежності.

Зловживання кодеїновмісними ліками

 

Прийом препарату часто починається безневинно з рецепту на кодеїновмісний сироп від кашлю. Наркотик схожий за хімічним складом на сильні опіоїди, хоч і менш дієвий, він дає ефекти, подібні до морфію. Залежність від таблеток, що містять цей опіат, небезпечна для життєво важливих систем людини.

Хоча багато людей починають використовувати його для полегшення фізичного стану в лікувальних цілях, їм легко зловжити і стати залежним від кодеїновмісних сумішей. Споживачі цієї речовини починають звертатися до наркотику, щоб впоратися зі своїм фізичним та емоційним болем.

Якщо вам здається нешкідливим вживання цього опіоїду, варто знати, що при досить високих дозах цей препарат призводить до дихальної недостатності, коми і навіть смерті. Ризик особливо високий у поєднанні з іншими депресантами центральної нервової системи (ЦНС), такими як алкоголь та опіоїди. Їх поєднання призводить до небезпечних рівнів мозкової та дихальної недостатності, а також викликати зупинку серця.

Ознаки зловживання кодеїном

 

Розпізнавання зовнішніх ознак зловживання може допомогти визначити, чи має близька людина проблеми з вживанням психоактивних речовин.

Ознаки залежно від кодеїну включають:

 • сонливість;
 • невиразне мовлення;
 • неуважність;
 • порушення розумової діяльності;
 • проблеми з координацією;
 • апатична поведінка;
 • свербіж або висип;
 • запор;
 • спазми шлунка;
 • нудота;
 • сухість у роті;
 • затуманений зір;
 • низький кров’яний тиск;
 • судоми.

Як ми вже говорили, кодеїн речовина менш дієва, ніж інші опіати, він має подібні ефекти прийому в досить високих дозах. Його хімічна структура схожа на морфін та гідрокодон, і викликає аналогічні реакції в організмі. Кодтерпин наслідки можуть виявлятися вже за першому використанні і з часом лише посилюватися.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

Безкоштовна консультація

Детокс від кодеїну (ломка від кодеїну)

 

Крім психічної залежності, що часто розвивається, найбільша проблема – це кодеїнова ломка. Вона викликає неприємні симптоми абстиненції – від безсоння до депресії.

Синдром скасування кодеїну включає:

 • м’язові спазми;
 • лихоманка;
 • безсоння;
 • діарея;
 • нервовість і занепокоєння;
 • кома.

Боротьба з кодеїновою залежністю

 

Лікування кодеїнової залежності зазвичай починається з періоду детоксикації у стаціонарному лікувальному центрі, після чого залежного слід лікувати від психологічної, емоційної та духовної травми, яку здатний нанести цей наркотик. Таке психотерапевтичне лікування допомагає уникнути рецидивів (повторного вживання) – послуги надають лише спеціалізовані установи.

Реабілітаційний центр “Еверест”, надає групові консультації та спеціалізовану психологічну підтримку. Також індивідуальний терапевтичний та педагогічний підхід до кожної людини допоможе одужуючим наркоманам навчитися жити здоровим, щасливим життям без стимулюючих засобів.

Навіть ті, хто страждає від супутніх розладів – проблеми психічного здоров’я та пристрасті до кількох речовин, отримують кваліфіковану допомогу наших фахівців. Реабілітація в нашому центрі дозволяє наркозалежним приймати безперервну допомогу без стресу та спокус зовнішнього світу.

Слід зазначити, що наш заклад не є релігійним, проте ви вільні самі вибирати свій шлях до саморозвитку, ми готові допомагати і всіляко сприяти йому.

Якщо ви думаєте, як кинути кодтерпин, зверніться за допомогою до реабілітаційного центру “Еверест” за телефонами, вказаними на сайті – консультація БЕЗКОШТОВНА. Порятунок від будь-якої наркотичної залежності, це важка праця, але прийняття цього факту і бажання зцілитися – це перший і найважливіший крок на шляху одужання. І пам’ятайте, що ціна за зволікання – життя, зателефонуйте нашим фахівцям уже зараз!

Що після програми?

 

В Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо в будинок до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22