Філія РЦ Еверест в Арцизі

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Наш реабілітаційний центр для наркоманів поєднує багаторічний досвід стаціонарної роботи з залежностями з новітніми професійними знаннями і теоріями. Протягом багатьох років ми успішно займаємося соціальною та професійною інтеграцією постраждалих.

Реабілітація наркозалежних Арциз: комплексний догляд

Наркотична залежність, поряд з нікотиновою чи алкогольною, зустрічається рідше. Залежних людей можна спостерігати у різних вікових групах. Підлітки віддають перевагу модним речовинам, не усвідомлюючи, що вони приносять велику шкоду організму. І багато з них часто вважають, що зможуть впоратися самі і швидко кинути. Але цю хворобу не можна перемогти самостійно. Звідси існують відповідні фахівці, які можуть надати ефективне лікування наркозалежності.

Чому хтось починає вживати наркотики — питання, на яке важко відповісти. Проблема існує у всіх соціальних верствах. Кожна речовина має різний ефект, тому є різні споживачі. Їх приймають від болю, розчарування, нудьги, підвищення працездатності чи депресії, а досить часто через тиск однолітків. І найчастіше, хворі самі не розуміють, що вже не контролюють ситуацію і потрібна якнайшвидша допомога наркозалежним арцизам. Відбувається поступове отруєння всіх органів. Чим більше ви приймаєте, тим суттєвіша шкода, яка може призвести до непоправних наслідків (летальний результат).

У процесі прийому хворого порушується здатність мозку працювати. Накопичуються проблеми, помилки та зникає здатність будь-якого усвідомлення всієї ситуації, тим більше хвороби. Лікування наркозалежності в Арцизі – це насамперед усвідомлення пацієнтом себе як постраждалого та його бажання кинути. Коли людина не хоче цього робити, вона не зможе одужати. Окрім основного завдання медичної реабілітації, ми розуміємо наші дії у змістовних бесідах із пацієнтом, щоб прокласти реалістичну перспективу на майбутнє та прокласти шлях для подальшої допомоги. Ми бачимо себе в першу чергу як люди, які використовують свої відповідні спеціальні знання, щоб показати постраждалим, як позбавитися залежності на різних рівнях, використовуючи різні методи терапії та лікування наркоманії в Арцизі.

Своєчасна допомога алкозалежним Арциз

Алкоголізм є небезпекою для життя людини. Він не лікується, лишається на все життя. Основною метою, на яку спрямоване лікування алкоголізму в Арцизі, є тверезий алкоголік. Терапія включає стаціонарну дезінтоксикацію, психотерапевтичну абстиненцію та, в ідеалі, довічну активну самодопомогу. Якщо ви помітили, що ваша близька людина все більше відмовляється від спілкування з друзями, членами сім’ї; у нього чи неї все менше соціальних контактів із непитущими; з’явилися захворювання печінки та підшлункової залози; почастішали асоціальні зриви після вживання, такі як почастішання суперечок або фізичні сварки у п’яному вигляді, то терміново потрібно звернутися до нашої клініки для надання необхідної допомоги.

Лікування алкоголізму Арциз може бути:

стаціонарна детоксикація: синдром відміни без медикаментозної підтримки та медичного спостереження може спричинити небезпечні для життя симптоми;
припинення лікування: стаціонарна психотерапевтична та соціальна терапія для виявлення моделей життя зі спиртовмісними напоями, а також для виявлення та практики безалкогольної поведінки;
Наступний висновок із запою Арциз: у кращому разі довічне відвідування груп самодопомоги та, при необхідності, амбулаторна психотерапія.
Цілеспрямована профілактика можлива лише обмеженою мірою через багатофакторного розвитку залежності. Наша робота та наші пропозиції спрямовані на інклюзивність. Концептуально ми адаптуємось до потреб та особливих обставин клієнта. Співробітники постійно відбуваються підвищення кваліфікації. Ми покладаємося на відкрито проголошені правила та чіткі структури, тому що переконані, що це підтримує процес особистої реабілітації та допомогу наркозалежним.

Лікарі, психологи, соціальні працівники, ерготерапевти та фахівці з рухової терапії працюють разом у реабілітаційній команді. Разом із пацієнтом команда складає курс лікування. Велику роль грає посилення своєї ініціативи хворого. Це робить його сильним для боротьби з речовиною, що викликає звикання, в майбутньому і прокладає шлях до тверезого життя. Реабілітація приділяє особливу увагу заходам, пов’язаним із роботою. Вони мають забезпечити постійну реінтеграцію у трудову діяльність. Якщо у вас виникли будь-які питання, ми готові надати всю цікаву інформацію.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22