Філія РЦ Еверест у Балті

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Лікування наркозалежності – це дуже важкий процес, який забирає велику кількість фізичних та моральних сил. Навіть під час роботи з фахівцями позбутися залежності неймовірно складно. У домашніх умовах зробити це майже неможливо. На жаль, на сьогоднішній день пропуск алкогольної та наркотичної залежності надзвичайно важливий. Адже щодня ця згубна пристрасть забирає життя у сотень людей.

Але не варто зневірятися, якщо ваша рідна або близька людина припустилася помилки. На сьогоднішній день існують різні методи ефективної боротьби з наркоманією. Тому вилікуватись можливо. Реабілітація наркозалежних (Балта) – одне з першочергових завдань центру Еверест. Тут зібрані фахівці, які здатні надати кваліфіковану допомогу у боротьбі з недугою. І так, наркоманія – це хвороба. Не варто ставитись до таких людей, як до слабких та безвільних. Це по-справжньому дуже тяжке захворювання. А люди, які потрапили до мережі наркотиків – не здатні вибратися самостійно та вимагають допомоги.

Наркоманія та етапи її лікування

Незважаючи на всю складність, лікування наркозалежності в Балті та інших містах можна провести з максимальною ефективністю. Зазвичай у процесі лікування та відновлення виділяють три важливі етапи:

  1. Дуже важливо спочатку позбутися фізичної залежності. Для цього медикаментозним способом усувають ламання методом усунення абстинентного синдрому (детоксикація організму пацієнта). Дуже важливо для подальшого лікування та реабілітації позбутися болісного фізичного стану та пом’якшити відчуття при відміні прийому психотропних та інших препаратів.
  2. На другому етапі з пацієнтом працюють психологи та психотерапевти, які допомагають позбутися психологічної залежності. Так, поряд з медикаментозним лікуванням застосовують техніки та методики психологічного впливу на залежного. Добре в цьому питанні допомагає психотерапія. Цей етап може тривати значно довше, до кількох місяців. Все тому, що необхідно позбавитися бажання вживати наркотичні речовини на рівні психіки. А це набагато складніше, ніж у ситуації із фізичною залежністю.
  3. На завершення необхідно соціально адаптувати пацієнта. Особливо актуально це для тих, хто через наркотики відвернувся від звичного способу життя, втратив роботу, друзів чи сім’ю. Потрібно заново навчитися вибудовувати соціальні зв’язки та відчувати себе комфортно у звичному житті. На цьому етапі також має значення підвищення самооцінки пацієнта.

Лікування алкоголізму в Балті

Алкоголізм – одне із найстрашніших захворювань сучасності. З урахуванням тяжкості стану методи боротьби із залежністю можуть бути різними. І для того, щоб допомога алкозалежним (Балта) була максимально ефективною, слід докласти зусиль не лише лікарям та реабілітологам, а й самому пацієнтові. Важливою буде й участь рідних та близьких хворого. Тільки підтримка і віра дозволять досягти результату і назавжди позбутися згубної звички та залежності. Реабілітаційний центр «Еверест» пропонує не лише висновок із запою (Балта), а й комплексну допомогу, за якої ви та ваші рідні зможуть забути про стрес, пов’язаний з алкоголем.

Комплексне лікування алкоголізму та наркоманії в РЦ «Еверест»

Важливо розуміти, що допомога наркозалежним (Балта та інші міста України) – це не лише позбавлення стану «ломки», а й ціла сукупність різних заходів, спрямованих на повне відновлення як фізичного стану людини, так і її психіки.

Лікування наркоманії (у Балті) часто буває непростим завданням навіть досвідчених фахівців. Адже всі пацієнти – це люди, і кожен із нас абсолютно різний. Однак при правильному підході та індивідуальному виборі методики лікування немає нічого неможливого. Реабілітаційний центр для наркоманів та людей з алкогольною залежністю «Еверест» пропонує допомогу кожному, хто її потребує. У процесі роботи використовуються прогресивні та ефективні методики для усунення ознак залежності та повернення людини до соціального якісного способу життя. Допомога наркозалежним, лікування алкоголізму (Балта) – це завдання, які людина часто не може виконати самостійно. І надати підтримку – головне завдання нашого центру!

Лікування наркоманії (Балта) відбувається з урахуванням анонімності. Це дозволить дійсно ефективно позбутися залежності та повернутися до соціального життя. Так би мовити, почати все із чистого аркуша. Вся інформація, яку отримують про вас лікарі, має суто конфіденційний характер, тому ви з впевненістю можете довіритися фахівцям та допомогти їм допомогти вам.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22