Філія РЦ Еверест у Генічеську

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

За своєю суттю, що лікування наркозалежності, що лікування алкоголізму (у Генічеську та інших містах України) здійснюються практично однаковими методами, оскільки обидва ці захворювання характеризуються однаковою основою. Спочатку допомогу наркозалежним та алкоголікам надається у вигляді детоксикації організму. Надалі проводиться робота над стабілізацією психічного стану та позбавлення від психологічної залежності.

Після всього цього проводяться реабілітаційні заходи, щоб повернути людину до соціального та повного життя. Однак, деяка відмінність все ж таки є – це вік пацієнтів. Якщо від алкоголізму страждають переважно дорослі люди, яким за 40 років, то наркоманія забирає зовсім молодих хлопців. У зв’язку з цим відрізнятимуться саме психотерапевтичні методи та підходи.

Якщо ви або близька вам людина потрапили в кайдани наркотиків або алкоголю, не варто покладатися на волю випадку і те, що вам вдасться умовити людину кинути. Допомогти у таких випадках здатний лише кваліфікований фахівець, який чітко визначить стан пацієнта та призначить курс ефективного лікування.

Реабілітаційний центр для наркоманів та алкозалежних людей «Еверест» має не лише професійний медперсонал, а й пропонує комфортні умови, які оптимально підійдуть для лікування залежностей та подальшої реабілітації пацієнтів.

Лікування наркозалежності у Генічеську

Наркомани та алкоголіки, а також усі їхні близькі дуже страждають від цієї хвороби. Основна проблема в тому, що у таких людей відбувається не тільки залежні процеси, а й руйнація організму, свідомості, центральної нервової системи та втрата себе як людини. На сьогоднішній день існує ціла низка різних методик, багато з яких успішно застосовуються клінікою і дають високі результати. Незважаючи на той факт, що особливої ​​різниці між двома захворюваннями немає, підхід до них все ж таки дещо відрізняється через низку особливостей, в яких і варто було б розібратися насамперед.

Так, реабілітація наркозалежних (Геничеськ), а водночас і лікування не може відбуватися без згоди самого хворого. І все тому, що без власного бажання пацієнта вилікуватися і повернутися до соціального і сповненого сенсу життя, в якому немає жодного місця наркотикам, жоден метод лікування не буде дійсно ефективним і не допоможе хворому. Найголовніша проблема у переконанні в тому, що такі хворі твердо впевнені, що зможуть самостійно кинути будь-якої миті, коли самі цього забажають. Насправді ж це коріння не так.

На жаль, дуже часто таких пацієнтів привозять на швидкій до центрів з діагнозом «передозування». Якщо ж лікування наркоманії (у Генічеську чи будь-якому іншому місті) розпочато, то насамперед необхідно провести процедуру детоксикації організму та очистити його від усієї отрути, яка скупчилася в крові людини та різних органах через вживання наркотиків. Для цього пацієнту вводять внутрішньовенно різні медпрепарати, у тому числі вітамінні комплекси та сольові розчини, які допомагають вивести токсини та очистити організм хворого. Найчастіше ця процедура займає близько 10 днів.

Надалі дуже необхідна реабілітаційна допомога наркозалежним (Геничеськ), яку вони можуть отримати на тематичних зборах, консультаціях з психотерапевтом та ін. При цьому методики для лікування наркоманії (Геническ) застосовують найрізноманітніші. Лікар здатний підібрати найбільш ефективний метод, здатний допомогти у конкретному випадку.

Лікування алкоголізму (Геничеськ): основні методики

Найчастіше допомога алкозалежним (Геничеськ) також починається саме з процесу детоксикації організму. Це пов’язано з наявністю у хворих на абстинентний синдром, який вони прибирають за допомогою алкоголю. Саме детоксикація організму дозволяє позбавити людину наслідків отруєння продуктами метаболізму спиртних напоїв. Процедура проводитися виключно в стаціонарних умовах, і вже за кілька днів пацієнт повністю здатний позбавитися фізичної залежності. Залишається найголовніше і в той же час найскладніше – позбутися психологічної залежності.
Тільки застосування сучасних методик лікування, виведення із запою (Геничеськ) може дати належні результати. Нікому не хочеться, щоб близька людина поверталася в той же стан і продовжувала пити. Тому вкрай важливо звернутися за професійною допомогою та підтримкою досвідчених лікарів. Клініка «Еверест» застосовує інноваційні підходи, а також методики, перевірені часом, які справді дають належний результат. Якщо хочете для себе чи своїх рідних кращого майбутнього, налаштовуйтесь на тривалу та копітку роботу. Але повірте, результат реабілітації того вартий!

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22