Клініка лікування алкоголізму

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

Цілодобово

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Лікування алкоголізму у клініці «Еверест»

Проблема вживання алкоголю – одна із найгостріших в українському суспільстві. Найстрашніше, що сьогодні поширеним явищем став підлітковий алкоголізм. Його провокують відсутність доступу до цікавих занять, слабкий контроль над продажем спиртного та недостатній батьківський нагляд. Але ж алкоголь має набагато сильніший руйнівний вплив на організм, що росте, та й залежність формується набагато швидше.

Як би там не було, для кожної окремої родини індивіда це не проблема, а справжня життєва катастрофа. Алкоголізм накладає відбиток все людське життя, як самого залежного, і членів його сім’ї. Сім’я, робота, захоплення? Все летить у прірву вже на другій стадії цієї недуги, але до третьої повністю перестає цікавити алкоголіка. Емоційна сфера бідніє, коло інтересів звужується, здоров’я повністю підірвано. Кинути самостійно можливо, але на практиці тільки на стадіях не далі початку другої. Тому для допомоги хворим в Одесі з 2003 року працює наша клініка лікування алкогольної залежності «Еверест».

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Різновиди алкоголізму та особливості терапії

 

Історично найчастіше зустрічається чоловічий алкоголізм. Для нього характерні порівняно високі дози, невелика розбірливість у виборі напоїв та товаришів по чарці, також досить часто зустрічається агресивна поведінка в стані алкогольного сп’яніння. Однак хороша новина полягає в тому, що чоловічий алкоголізм розвивається досить тривалий час, 10-15 років, а також протікає легше. При цьому терапія в клініці лікування від алкоголізму дає стійкіший результат.

Жіночий алкоголізм через культурні особливості зустрічається значно рідше, але розвивається лише за 5-7 років. Найчастіше носить прихований характер, при якому пацієнтці не потрібні товариші по чарці або певна ритуалізація процесу – алкоголь просто приймається як ліки від стресу. З цим, а також зі зниженою опірністю організму впливу спиртного пов’язана складніша терапія, тому пройти її в більшості випадків можливо лише у спеціалізованій клініці лікування від алкогольної залежності.

Підліткова залежність розвивається дуже швидкими темпами, лише за кілька років. Тому лікування в клініці для алкозалежних у таких випадках слід розпочинати негайно. Тим більше це важливо, оскільки в підлітковому віці шкода, яка завдає етанол репродуктивній, ендокринній та нервовій системі, може стати незворотною. Не зволікайте, зв’яжіться з нами – ми розуміємо, наскільки ця проблема є делікатною, і гарантуємо анонімність і нерозголошення ваших даних.

клініка лікування алкоголізму

Як відбувається лікування?

 

Основа лікування від алкоголізму в клініці – це ефективна групова та індивідуальна психотерапія. Спеціальні сеанси психотерапії продовжуються і після виписки зі стаціонару, природно, за бажанням пацієнта. Однак вони украй рекомендовані протягом кількох років після зняття гострої залежності. Відгуки про роботу терапевтичних груп можна знайти на нашому сайті. Ми практикуємо тільки методи психотерапевтичної роботи, що науково обґрунтовані та підтвердили ефективність.

Але в деяких випадках потрібне медикаментозне лікування способами, спрямованими на попередження вживання алкоголю. Це дуже важливо для того, щоб забезпечити перехід до наступної стадії – психотерапії, оскільки для цього організм має бути повністю очищений від етанолу. Фахівці нашого реабілітаційного центру підкажуть вам у які клініці найкраще звернутися за медикаментозною терапією. Команда «Евереста» має досвід спілкування з багатьма лікарями даного профілю та знає, кому можна довірити лікування препаратами.

Наша клініка лікування алкоголізму завжди готова допомогти. Фахівці «Евересту» знають, як працювати навіть із тими хворими, які себе такими не вважають і відмовляються проходити лікування. Якщо вас торкнулася проблема алкогольної залежності у когось із рідних, приходьте на першу зустріч самі. І ми разом виробимо стратегію щодо подальшого переконання вашої близької людини повернутися до щасливого життя.

Після лікування та психотерапії

 

Фахівці нашої клініки лікування алкоголізму знають, що найскладніше починається тоді, коли проблема вже здається вирішеною. Через місяці після виписки та початку здорового чистого життя можливий рецидив. На жаль, цьому часто сприяють свята та помірковано питущі друзі, колеги – адже для них спиртне не є забороненим плодом. Тому лікування алкоголізму у клініці може бути продовжено у форматі терапевтичних зустрічей кілька разів на місяць. На таких зустрічах “випускники” завжди можуть поділитися один з одним переживаннями, похвалити себе та інших за стійкість.

Звертайтеся до нас, якщо вам не з чуток знайома ця проблема. Клініка для лікування алкоголізму працює в Одесі з 2003 року і за цей час ми допомогли тисячам людей знайти друге життя!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22