Клініка лікування наркоманії

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

Цілодобово

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Лікування наркотичної залежності у клініці

Людина, яка вирішила спробувати наркотики, неважливо з якої причини, чи то інтерес, молодецтво чи розпач – робить довгий крок у напрямку провалля без повернення. Цей шлях до краю може бути довгим або коротким, але завжди сумним. Злочини, хвороби та розбещеність, рання смерть – ось що чекає наприкінці. Але з цієї дороги можна звернути, і допоможе вам у цьому клініка реабілітації наркозалежних «Еверест».

Актуальність проблеми не можна переоцінити, адже до півмільйона громадян України стоїть на обліку в наркологічних диспансерах, реальні цифри в кілька разів вищі. самостійно впоратися з цією проблемою можуть одиниці, та й то переважно це люди, залежні від легких наркотиків. Героїнова, метадонова та залежність від «крокодила» може бути подолана лише за допомогою професіоналів та за спеціальними методиками у клініці лікування наркозалежних.

Причому що раніше розпочато лікування, то вищі шанси повне відновлення як фізичного, і психічного здоров’я, на успішну соціальну адаптацію. Тому, якщо вас чи ваших близьких спіткало лихо, ім’я якої наркоманія, не зволікайте, скоріше дзвоніть або пишіть, а ще краще приходьте. Не варто боятися розголошення, ми зобов’язуємося не передавати інформацію про пацієнтів без вашого відома третім особам. Анонімна клініка для наркоманів «Еверест» та всі співробітники розуміють, наскільки делікатною є ця проблема для суспільства.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важким. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви чи ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

Нам не байдуже!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22