ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ в ОДЕСІ – РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР “ЕВЕРЕСТ”

Лікування наркоманії та алкоголізму в Одесі

Наркоманія – страшне лихо нашого часу. Без попиту, без стуку, майже непомітно вона може проникнути в кожну сім’ю і, подібно до смерті, викрасти найдорожче – наших дітей. Якщо сто років тому, коли проклята зараза почала тільки з’являтися в Європі та Америці, в опіумному чаді переважно гинули дорослі люди, то зараз жертвами наркотичної епідемії все частіше стають зовсім юні.

Страшна хвороба, про яку в молоді роки навіть не чули мами та тата в нашій країні, сьогодні губить сотні тисяч їхніх дітей. Наркоманія не знає державних кордонів, не робить різниці між містом і селом, однаково вправно втирається і в благополучні та проблемні сім’ї, вишукуючи найменшу тріщину в особистих та соціальних відносинах, знаходить і вже не шкодує своїх жертв.

Багато написано про те, як правильно виховувати підлітка, як захистити його від впливу вулиці, як запобігти згубному захопленню і т.д. буває не в змозі впоратися зі спокусами «всевсезволеного дорослого життя». Крім того, придбати отруту сьогодні стало легше легені: прочитав напис на паркані, зателефонував за вказаним телефоном, переказав гроші з будь-якого терміналу і за лічені хвилини отримав пакетик, захований будь-де, хоч на дитячому майданчику поряд з будинком!

«Чорні психологи» – вбивці наших дітей – розрахували точно: ризик, азарт, обман, кайф так просто вже не відпустять… В результаті статистика юнацької та дитячої наркоманії рік у рік стає більш і більш жахливою. І нерідко батьки стикаються із проблемою вже тоді, коли треба не запобігати, а рятувати.

Наркозалежність стає не просто діагнозом для дитини чи молодої людини, але тяжкою, тривалою боротьбою всіх небайдужих, рідних та близьких йому людей. Боротьбою за життя! Так, це дуже важко, але хто ж якщо не ми?

 

На жаль, ця ситуація знайома багатьом: близька людина, можливо навіть ваша дитина, потрапила в залежність від наркотиків, алкоголю або азартних ігор. Можливо, ви вже зневірилися і готові скласти руки. Ймовірно, він багато разів обіцяв «зав’язати» та виправитися. Можливо, за спиною вже шепочуться сусіди та колеги, обговорюючи ваше сімейне горе, а з дому зникають речі. Соромно перед людьми, боляче за рідну кров… Ні ви, ні він цього не заслужили!

Залежність – це важке, холодне слово, що чатує на кожному кроці. Поступово, по краплині спиртного, просочується в життя алкогольна залежність. Вривається безцеремонно наркотична залежність, руйнуючи психічне та фізичне здоров’я у найкоротші терміни. Підточує матеріальний добробут та руйнує сім’ї залежність від азартних ігор.

Напевно, ви перепробували різні народні рецепти, які «точно допоможуть», оббивали пороги багатьох клінік та центрів. Поки що остаточно не зневірилися і в них, і в тому, що з пекла залежності існує вихід. Адже після короткого періоду чистого життя слідував новий виток по низхідній, гіршій за попередній.

СТОП! Не варто з цим миритись!

І ви, і ваші близькі, які волею випадку потрапили в порочне коло, заслуговуєте незалежного, вільного життя! Життя, в якому рішення приймаєте тільки ви, а не хімікати чи ігрові автомати. Приватний реабілітаційний центр «Еверест» допоможе цьому.

Педагогічний склад центру ``Еверест``

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

Цілодобово

Безкоштовна консультація

Найкращий реабілітаційний центр в Україні

Але як зрозуміти, що у людини розвинулася залежність? Багато людей, які ніколи раніше не мали справи з подібними ситуаціями, просто не можуть розібратися, що з їхніми близькими щось не в порядку. Тим більше, давно доведено, що нарко- та алкозалежні дуже вміло приховують та заперечують проблему, доки не стає надто пізно. Адже реабілітація залежних може розпочатися лише після повного визнання проблеми і тільки при бажанні вилікуватися. На жаль, часто буває навпаки: залежний не визнає проблеми і вважає, що будь-якої миті може змінити все сам, просто поки що не бажає.

У той же час, коли хвороба стає явною, рідні та друзі залежного із тривогою, а іноді й жахом спостерігають важкі зміни в його особистості та стані здоров’я. Особливо тяжко, коли вона вражає дітей. Адже організм підлітка тільки формується, і небезпечні речовини, такі як алкоголь або героїн, можуть завдати йому істотної шкоди в найкоротший термін. І в такому разі на батьків лягає ще й почуття провини за те, що не вберегли, не убезпечили. Реабілітаційний центр для залежних «Еверест» розробив спеціальні методики допомоги цій найуразливішій групі пацієнтів. Ми працюємо із залежністю від різних речовин, враховуючи специфіку їх біохімічного та психологічного впливу.

Ми допоможемо зробити перший крок до порятунку рідних та близьких! Фахівці реабілітаційного центру в Одесі безкоштовно проконсультують вас, як бути, якщо ви запідозрили недобре або точно знаєте про проблему. Як діяти, щоб умовити рідну людину допомогти їй. Якщо перший крок зроблено – далі розпочинається тривала і завзята боротьба, але вашим вірним союзником виступить центр реабілітації залежних «Еверест».

Важливо також розуміти, що просто очистити організм від слідів наркотику чи алкоголю мало, адже залежність – це психологічний феномен і часто все повертається на свої кола. Те ж саме станеться, якщо відлучити від гри лудоману – зробити це на короткий термін можливо, але без допомоги кваліфікованого психолога пристрасть розгориться з новою силою.

Ви маєте повне право сумніватися в наших словах, адже сьогодні багато хто пропонує «лікування наркоманії та алкоголізму» на кожному ліхтарному стовпі. І тому ми пропонуємо ознайомитись з нашими справами! Приходьте до нас, познайомтеся із умовами перебування. Поспілкуйтеся з нашими фахівцями, серед яких:

  • вчені-наркологи;
  • вчені-психологи;
  • консультанти з питань особистісного зростання;
  • викладачі творчих дисциплін.

І звичайно, ви зможете поговорити з випускниками центру – вчорашніми залежними, а також з їхніми рідними та друзями. Реабілітаційна клініка гарантує анонімність лікування, що важливо з огляду на соціальну гостроту проблеми залежності. Тому персональні дані випускників та їхніх близьких, без їхньої згоди, ми не розкриваємо навіть за особистого спілкування.

Наш реабілітаційний центр – надійний і вірний союзник у боротьбі за здоров’я та повноцінне життя близької вам людини. Лікування від наркоманії – це тривала, послідовна, комплексна програма, куди входять у собі глибокі психолого-педагогічні процеси. Запам’ятайте: поки сам наркоман не усвідомлює, що його життя в небезпеці і йому потрібна кваліфікована допомога, результату не буде! Привести його до цієї думки мають кваліфіковані фахівці та психологи. Треба розуміти, що свідомість наркозалежного навіть на ранніх стадіях хвороби настільки змінюється, що він не в змозі реально оцінити ситуацію. Його життя перетворюється на суцільну ілюзію та самообман.

“Мені не потрібна реабілітація – я можу кинути сам!” – скільки разів чують батьки ці слова, коли просять дитину почати серйозне лікування, адже чим раніше почнеш, тим більше шансів на одужання. Багато батьків, йдучи на поводу у шарлатанів, вірять, що можна допомогти, підсипаючи ліки в їжу без відома людини, багато хто покладається виключно на медикаментозне лікування. Але не можна вилікувати наркозалежність тільки за рахунок детоксикації, і тим більше не принесе користі лікування без бажання хворого. Найменшу іскру цього бажання ми з вами зможемо перетворити на смолоскип, який вирве близьку вам людину з темряви наркотичного жаху.

«Я можу, я кину, бо я хочу ЖИТИ!» – ось що усвідомлює ваша дитина в нашому центрі. Обстановка тут немає нічого спільного з лікарнями для психічно хворих. Натомість є розпорядок, обов’язки, повне самообслуговування та взаємодопомога. Наші хлопці обходяться без кухарів, кухонних працівників, прибиральниць, двірників, пралень. Під контролем досвідчених лікарів-психологів вони допомагають один одному відмовитися від вживання будь-яких наркотичних речовин і повернутися до повноцінного, нормального, відповідального життя. Звісно, ​​не всі, хто приходить до нас, завершують лікування за нашою програмою та стають випускниками. Але всі випускники зуміли змінити свою поведінку та мислення, знайшли своє місце у житті суспільства, врятували родину від горя та страждань. З кожним днем ​​їх стає дедалі більше.

Наш реабілітаційний центр з повною відповідальністю відноситься до своєї роботи і готовий допомогти вам прийняти важливе рішення про перебування тут близької вам людини. Ви можете відвідати центр самі, познайомитися зі спеціалістами, з умовами життя та занять наших хлопців, вивчити відгуки в інтернеті, поспілкуватися з випускниками та рідними тих, хто перебуватиме в центрі разом з вашим родичем. І ще важливий момент: центр гарантує повну анонімність лікування. Останній фактор відіграє важливу роль у житті всієї сім’ї, бо зі зрозумілих причин люди не хочуть афішувати наркотичну залежність своїх близьких.

Так, правильне лікування наркозалежності – нелегкий і тривалий процес. Позбутися ломки та депресії – це лише початок шляху до одужання, причому найкоротший його етап. І не треба дурити, що далі все буде легко і просто, бо самостійно повернутися в звичайне життя навряд чи вийде. Занадто велику травму було завдано психіці. Потрібна грамотна, професійна психологічна допомога, доступна лише у реабілітаційній установі, фахівці якої працюють на основі останніх сучасних методик, використовуючи як вітчизняний досвід, так і міжнародні здобутки. Навіть після успішного освоєння програми реабілітації наш центр не розриває зв’язків зі своїми випускниками, допомагаючи їм адаптуватися до умов нормального життя. Звертайтесь до нас – ми допоможемо!

 

Найкращий реабілітаційний центр «Еверест» пропонує всі необхідні компоненти для ефективного подолання згубної звички. Ретельно підібраний педагогічний склад та група психологів працюють спільно над комплексним вирішенням проблеми. Але основний акцент ми робимо на принцип «допоможи собі сам». Групи особистісного зростання допомагають пацієнтам зрозуміти і змінити себе, свою модель поведінки, налаштуватися на лікування. Групи творчості повернуть людині художнє сприйняття світу, яке повністю блокується алкоголем або наркотиками. І, звичайно, паралельно з душевним ми працюємо над відновленням тілесного здоров’я (поверненням фізичної форми).

Звісно, значна частина роботи чекає на випускників після виписки з реабілітаційного центру. Порівняно легко утримуватися від небезпечної пристрасті в колі однодумців, і набагато важче – потрапивши у колишнє середовище. Тому значна частина наших зусиль спрямована на те, щоб продовжувати роботу після завершення курсу. Ми підтримуємо постійну комунікацію з випускниками у форматі зустрічей та віддаленого спілкування, допомагаючи їм адаптуватися до нового, “чистого” життя.

Телефонуйте, приходьте, якщо ви чи ваші близькі потрапили у біду. Ми використовуємо лише передовий та науково обґрунтований міжнародний досвід у лікуванні наркотичної, алкогольної, ігрової залежності. Реабілітаційний центр «Еверест» в Одесі допоможе вам здобути незалежність, душевний спокій та нове життя!

ЖИТТЯ БЕЗ ЗАЛЕЖНОСТІ – ТВІЙ І НАШ ВИБІР!

Наші Сертифікати

Новини

Останні відгуки

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯЗв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22