НОВИНИ

Новини та статті центру ЕВЕРЕСТ
Як змусити наркомана лікуватися
Синтетичні наркотики: види та наслідки вживання

Ні для кого не секрет, що вживання наркотичних речовин може серйозно нашкодити людському організму. Тим не менш, існує величезна група речовин, які здатні завдати непоправних наслідків. Це нові синтетичні наркотики.

Детальніше
методы лечения наркомании
Лікування алкоголізму у клініці

На жаль, алкоголізм на сьогоднішній день є однією із найстрашніших проблем сучасності. Дуже часто усвідомлення плачевності ситуації може настати лише тоді, коли без допомоги фахівців упоратися з недугою вже не можна, а лікування алкоголізму в клініці – єдиний варіант, який може подарувати шанс на нормальне життя.

Детальніше
Сучасні методи лікування наркотичної залежності

Раніше основні методи лікування наркотичної залежності обмежувалися детоксикацією та медикаментозною допомогою. На жаль, це дозволяло отримати лише короткочасні результати, тому незабаром відбувається рецидив. Сьогодні медицина зробила крок далеко вперед, завдяки чому позбутися наркоманії можна раз і назавжди.

Детальніше
Жіночий алкоголізм: як впоратися із залежністю

Алкоголізм – серйозне захворювання, з яким може зіткнутися кожен і кожна, незалежно від соціального статусу, віку та рівня освіти. Сьогодні ми поговоримо про те, що таке жіночий алкоголізм. Адже для ефективного лікування важливо розуміти, чим залежність у жінок відрізняється від алкоголізму у чоловіків.

Детальніше
Як змусити наркомана лікуватися
Полінаркоманія: що це таке, особливості лікування

Полінаркоманія це одночасне вживання різних психотропних речовин протягом кількох місяців. Точна її поширеність невідома. Підраховано, що кожна сота людина вживає заборонені наркотики або залежить. З більш ніж двох тисяч людей, які щороку помирають від вживання заборонених препаратів, багато хто, ймовірно, страждає від цієї звички.

Детальніше
в семье наркоман что делать?
Алкоголізм у підлітків: що потрібно знати

Іноді підростаюче покоління звертаються до алко напоїв, тому що не можуть упоратися з труднощами, наприклад, коли є труднощі зі школою, не вдається знайти підробітку, відсутність професійної перспективи, мало друзів чи соціальної підтримки. Якщо ви виявите це чи подібне у своєї дитини, обов’язково шукайте діалог і відкрито говоріть. Це і є першими ознаками алкоголізму у підлітків.

Детальніше
Психологическая диагностика зависимости при наркомании и алкоголизме
Як кинути наркотики: 5 кроків до нормального життя

Сьогодні ми поговоримо про те, як кинути наркотики у домашніх умовах. Адже наркоманія є важким захворюванням, лікувати яке досить складно. Тож не варто вірити тим, хто обіцяє приголомшливий результат у дуже стислий термін.

Детальніше
Лікування алкоголізму – як обрати реабілітаційний центр

Якщо ваша рідна та близька людина піддалася згубному впливу алкоголю, не варто нехтувати цією проблемою. І так! Алкоголізм – це величезна проблема сучасності, яку не можна пускати на самоплив чи віддавати волі нагоди.

Детальніше

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22