НОВИНИ

Новини та статті центру ЕВЕРЕСТ
Как выбрать реабилитационный центр Одесса
Як обрати реабілітаційний центр для лікування алкогольної залежності

До реабілітаційного центру Еверест можна звернутися в будь-який час. Розташований він у тихому, дуже затишному с. Велика Балка Одеської області, але місцевість – це лише одна з численних переваг. Розповімо далі про сам центр, про його роботу трохи докладніше, щоб простіше було зробити висновок і вибір, порівнюючи з іншими подібними пропозиціями.

Детальніше
Скільки часу займає лікування наркоманії

Допомога наркозалежним передбачає роботу тривалу, багаторівневу, різнобічну. На жаль, не можна просто пропити певні препарати чи пройти курс крапельниць. Дуже багато залежить і від психологічного аспекту. Тому час реабілітації наркозалежних індивідуальний і залежить від багатьох аспектів.

Детальніше
Лечение лудомании
Як відбувається лікування від ігроманії

Лудоманія лікування має схоже з лікуванням від наркоманії, тобто все дуже серйозно. Не витрачайте час на звернення до шарлатанів, які обіцяють за один прийом назавжди від цього закодувати. Лише реабілітаційний центр від ігроманії допоможе подолати страшну проблему, яка здатна докорінно зруйнувати життя людині.

Детальніше
Осторожно барбитураты
Наркотики: міфи та реальність

Незважаючи на повноцінний доступ у будь-кого з сучасників до інформації про різноманітні речовини, що викликають залежність, про те, як формується наркозалежність, усе-таки формуються певні хибні думки та переконання. Буває достатньо “розвіяти” їх, донести інформацію до людини, щоб вона прийняла позитивне рішення щодо проходження лікування. Розглянемо далі основні з міфів і порівняємо їх із більш суворою сучасною реальністю.

Детальніше
Переваги лікування алкоголізму в клініці

Ефективне лікування алкоголізму у 90% випадках здійснюється у стаціонарі. Тільки в мінімальному відсотковому співвідношенні можна досягти схожого результату в домашніх умовах. Пояснимо докладно, чому так виходить.

Детальніше
Пивний алкоголізм: ознаки, симптоми, методи лікування

Стабільне чи зростаюче відчуття потреби у звичайному, що здається багатьом абсолютно нешкідливому пиві характеризує відносно новий вид залежності. Лікування пивного алкоголізму в Одесі вже активно практикують, досягаючи чудових, стійких результатів. Головне, вчасно звертати увагу на проблему, якісно вживати заходів щодо боротьби з нею. Звертайтеся до «Евересту». Найкращі методики із сучасних, досвідчені фахівці та комфортні умови допоможуть досягти бажаного результату.

Детальніше
Наркотична ломка: симптоми та лікування

Допомога «Еверест» надається анонімно. Це одна з незаперечних переваг центру. Про лікування наркоманії в Одесі дізнаються лише у вузькому колі найближчих пацієнтів людей. Жодних записів в основну карту хворого в стандартній поліклініці, жодних відомостей за місцем проживання та ін. Анонімність гарантована.

Детальніше
Анонімне лікування наркоманії Одеса та Одеська область

Сучасна клініка для наркоманів в Одесі адаптована відповідно до потреб та запитів тих, хто вступає на лікування, приїжджає на реабілітацію. Напрочуд комфортні створені тут умови. Але при цьому нічого зайвого не передбачено. За рахунок професіоналізму фахівців завдяки досвіду лікарів та всього персоналу лікування наркотичної залежності здійснюється індивідуально, продумано та з гарантованим результатом.

Детальніше

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22