НОВИНИ

Новини та статті центру ЕВЕРЕСТ
Как спрыгнуть с ширки?
Сольова наркоманія та лікування сольової залежності

Наркоманія є однією з головних проблем, що існують у сучасному світі. Фармацевтичні технології розвиваються щодня і з’являються не лише нові препарати, а й різні синтетичні наркотики. Сольова залежність входить до списку найскладніших залежностей, якої самостійно або в домашніх умовах неможливо позбутися. Після того, як людина приймає один раз, більше вже не може зупинитися, і вона перебуває у постійному пошуку дози. І тут вам знадобиться спеціалізована допомога, яку надає центр лікування наркозалежності.

Детальніше
Как помочь алкоголику который этого не хочет?
Анонімне лікування алкоголізму: переваги та індивідуальний підхід

Боротьба з алкогольною залежністю довга та важка. Кожен шостий п’є надто багато спиртних напоїв, але лише кожен десятий із постраждалих звертається до терапії. Якщо ви п’єте дуже багато, ви ризикуєте серйозними наслідками здоров’я. Наслідки зловживання алкоголем на мозок та багато інших органів можуть бути серйозними. Наша приватна клініка від алкоголізму пропонує анонімне лікування алкогольної залежності для вас чи ваших родичів. Не доводьте ситуацію до критичного моменту, зверніться до нас уже сьогодні, щоби розпочати нове здорове життя.

Детальніше
влияние алкоголя на организм
Важливість мотивації для лікування алкогольної залежності

Ті, хто стикається з проблемою надмірного вживання спиртних напоїв серед близьких чи родичів, запитують себе, як умовити алкоголіка на лікування?! Адже зовсім нестерпно спостерігати за тим, хто рідна людина руйнує своє життя. Мотивація для алкозалежних – це вагомий показник, завдяки якому одужання відбувається максимально результативно. Цей фактор дозволяє потерпілому прийняти правильне рішення щодо позбавлення проблеми. Мотивація для алкоголіків потребує відповідального ставлення.

Детальніше
Лікування наркоманії в клініці: переваги

Реабілітаційний центр Еверест є установою, яка спеціалізується на вирішенні різних форм залежності, у тому числі і наркоманія лікування. Наша команда – це кваліфіковані фахівці, які допомагають пацієнтам повернутися на шлях до нормального та щасливого життя. Завдяки використанню сучасних, інноваційних та перевірених методів лікування у нашій клініці, обладнаній за останніми світовими стандартами, залежність зникає за короткий термін.

Детальніше
Лікування наркоманії. Чому важливо звернутися за допомогою до реабілітаційного центру?

Будь-яка залежність – це загроза розбіжностей, наслідком яких можуть стати психологічні, і фізіологічні порушення. Тому важливо у таких випадках звертатися до професіоналів за допомогою. Реабілітаційний центр Еверест – це спеціалізована установа, де вам допоможуть подолати шкідливу звичку та проведуть ефективне лікування наркоманії. Люди, які лікуються, прагнуть утримуватись від вживання наркотичних препаратів. Зазвичай це пов’язано з бажанням знову вести незалежне та повноцінне життя, забувши про проблему.

Детальніше
Як зрозуміти, що маєте проблему з алкоголем?

Чи ставите собі питання про те, наскільки часто ви випиваєте? Скільки алкоголю є «нормальним», а коли це стає проблемою – важко зрозуміти. Загалом, розпивання вина чи пива у громадських місцях вважається мало небезпечним, якщо воно вживається «в помірних кількостях». Але проблема – для більшості людей «в міру» означає різні речі. І дехто може не усвідомлювати, що це вже алкогольна залежність.

Детальніше
Психотерапія та індивідуальні консультації у реабілітаційному процесі

Тривале вживання наркотичних речовин викликає у пацієнтів як фізичні порушення організму, а й сильне психологічне напруження. Ви раптово змушені прийняти серйозні життєві зміни та мати справу з обмеженнями. Біль також може негативно впливати на психологічний добробут, особливо якщо вона носить хронічний характер. Реабілітаційний центр наркозалежних не залишить вас наодинці з проблемами: наші психологи та психотерапевти проконсультують на індивідуальних заняттях та супроводжуватимуть на шляху до одужання.

Детальніше
Скільки триває курс реабілітації наркозалежних

Реабілітаційний центр Еверест пропонує широкі діагностичні можливості для з’ясування всіх аспектів захворювання. Це створює комплексний індивідуальний план терапії, який також спрямований на полегшення фізичних та психічних симптомів. Найважливіша мета – подолати залежність. Комплексний курс реабілітації при наркозалежності допомагає прояснити контекст вашої згубної звички і дає уявлення про приховані конфлікти та психічні процеси. Спорт та фізичні вправи, арт-терапія, змістовне дозвілля також входять до програми.

Детальніше

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22