НОВИНИ

Новини та статті центру ЕВЕРЕСТ
Профилактика наркомании в школе
Допомога при ломці наркомана – практичні рекомендації

Якщо ви у свого близького помітили ознаки ламання у наркоманів, відразу ж викликайте нарколога додому для зняття ломки або везіть його до спеціалізованого центру. Зволікання у наданні медичної допомоги може коштувати наркоману життя. Швидка своєчасна допомога – це шанс на початок нового життя без наркотиків.

Детальніше
Процедура детоксикації від наркотиків – коли необхідна

Своєчасна детоксикація організму після наркотиків допомагає швидко і менш безболісно позбутися неприємних відчуттів. Поведінка процедури детоксикації від наркотиків може відбуватися як у домашніх умовах, так і в клініці.

Детальніше
Анонімне лікування алкоголізму в приватній клініці

Щоб лікування проходило повноцінно і пацієнт не відчував страху викриття, необхідно для лікування алкоголізму обирати відповідні заклади. На відміну від державних лікарень, nbsp; у приватній клініці можливе анонімне лікування алкоголізму. Тут дотримується повна конфіденційність лікування.

Детальніше
Методи лікування хронічного алкоголізму

Лікування хронічного алкоголізму обов’язково має бути комплексним. Воно передбачає як відновлення організму від руйнівного впливу алкоголю, а й відновлення психіки. Також важлива і соціалізація пацієнта, йому потрібно знову навчитися жити без алкоголю.

Детальніше
Лікуванні наркоманії: з чого почати і яку методику вибрати

Вибір правильної програми лікування залежності може виявитися складним та трудомістким процесом. Початкове завдання має у тому, щоб визначити, яке лікування наркотичної залежності вам необхідне. Наш реабілітаційний центр Еверест пропонує авторську програму, яка надає вам інструменти для створення міцної основи для відновлення протягом усього життя поза реабілітаційним центром.

Детальніше
Соціальна реабілітація: як відновитись після наркозалежності
Соціальна адаптація після лікування алкоголізму: повернення до нормального життя

Алкогольна залежність – хронічне, високо рецидивне захворювання. Важливим моментом одужання та повернення вже тверезої людини у нормальне життя є її соціальна адаптація. Наш реабілітаційний центр для алкозалежних в Одесі пропонує багато ефективних методів лікування. Наші фахівці мають багаторічний досвід у наданні комплексної терапії та підтримки. Ми допоможемо вам повернутися до колишнього здорового життя без згубної звички.

Детальніше
Зрив у залежних та його симптоми: як уникнути рецидиву

Рецидив залежності означає повернення до старих моделей поведінки. Насамперед ви повинні усвідомити, що рецидив не обов’язково має бути катастрофою. Він є частиною захворювання, оскільки впоратися із хворобою складно. Багатьом залежним доводиться йти в обхід через рецидив, щоб досягти довгострокової та задовільної помірності.

Детальніше
Жіночий алкоголізм: особливості, симптоми та ознаки, стадії

Вживання алкоголю часто є синонімом веселощів, свята та задоволення. Однак навіть при вживанні невеликої його кількості виявляється негативний вплив на організм. Жіночий алкоголізм призводить до розвитку багатьох захворювань, які в окремих випадках мають летальний кінець.

Детальніше

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22