Філія РЦ Еверест у Роздільній

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Алкоголь, як і наркотики, на сьогоднішній день є одними з найбільш згубних речовин. І цей факт пов’язаний не лише через їхній вплив на організм. Адже найчастіше вживання відбувається абсолютно добровільно. На жаль, через вживання алкоголю чи наркотиків людина може змінитися до невпізнання, змінюючи її психіку, свідомість і навіть фізичні аспекти. Але не варто зневірятися. Лікування наркоманії (Роздільна) можливе. Потрібно лише запастися терпінням і знайти належних фахівців, які зможуть допомогти позбавитися згубної звички. Реабілітаційний центр «Еверест» пропонує допомогу наркозалежним та алкоголікам. Тут кожен зможе повернутись до нормального життя або почати його з чистого аркуша, де більше не буде місця дурманові.

Лікування наркозалежності у реабілітаційному центрі

Дуже часто людина, яка зв’язалася з алкоголем або наркотичними речовинами, втрачає у своєму житті все: улюблену роботу, сім’ю, друзів і навіть себе. Він може навіть зникнути такі поняття, як мораль і моральність. Адже заради чергової дози такі люди готові на все. І навіть коли людина починає усвідомлювати весь тягар свого становища, повернутися до нормального життя самостійно сил уже немає. Комплексне та ефективне лікування наркоманії у Роздільній пропонує реабілітаційний центр для наркоманів «Еверест», на базі якого зібрано унікальні та дієві методики відновлення хворих з будь-яким тяжкістю захворювання. Крім того, тут працюють справжні професіонали своєї справи.

Реабілітація хворих (а алкоголізм та наркоманія – це справді дуже важкі та серйозні захворювання сучасності) ґрунтується на певній програмі. І для кожного пацієнта вона підбирається суто індивідуально. Все залежить і від наркотиків, і від тривалості їх впливу, і від ступеня тяжкості стану людини. Проте кожен випадок неодмінно вимагає комплексного підходу, щоб лікування було максимально ефективним. Детоксикація організму хворого, виведення із запою (Роздільна), повне відновлення затятих наркоманів – все це можливо в нашому центрі.

Реабілітаційна програма є комплексом заходів, які допомагають позбавити хворого не тільки від фізичної, а й від психологічної залежності. Завдяки новітнім методикам будь-який наркоман може адаптуватися до нормального життя без наркотиків, а алкоголік спокійно зможе жити без вживання спиртного. Завдяки реабілітації можливо повернутися в суспільство, прийняти свою хворобу і повністю позбутися її.

Важливо розуміти, що уникнути реабілітації у цій справі практично неможливо, адже зберігається високий ризик зривів хворого. Залежність вважається справді невиліковним прогресуючим захворюванням, яке дуже важко піддається лікуванню. Особливо якщо сам хворий ніяк не бажає позбутися згубної тяги і продовжує пити або вживати наркотики. Позбутися ж хвороби можливо виключно при усвідомленні проблеми. Проте самостійно це зробити не вдасться. І всі умовляння рідних та близьких малоефективні. У реабілітаційному центрі «Еверест» працюють професійні психологи та психотерапевти, які зможуть підібрати шлях до будь-якої людини та допомогти їй із проблемою.

Реабілітація наркозалежних (Роздільна)

Допомога наркозалежним (Роздільна) – один із основних напрямків центру реабілітації «Еверест». Тут пропонується комплексне лікування наркозалежності в Роздільній, а також алкоголізму навіть у найзапущеніших випадках. Адже зовсім недостатньо просто лише вивести людину із запою чи прибрати абстинентний синдром (ломку). Дуже важливо:

  • зрозуміти причини, які спонукали людину прийняти наркотики чи піддатися алкоголю;
  • хворий неодмінно має бути ізольований від спокус і звичної йому довкілля, ніж піддатися і повернутися до минулого життя;
  • у реабілітаційному центрі створюється спокійна та душевна обстановка, в якій хворий швидше піде на поправку.

Звичайно, іноді можна обійтись і амбулаторним лікуванням. Проте найефективніша допомога алкозалежним (роздільна) та наркоманам пропонується саме в умовах стаціонару. Крім всього вищеперерахованого саме в реабілітаційному центрі хворий перебуває під цілодобовим наглядом фахівців, які можуть допомогти хворому впоратися з такими серйозними життєвими труднощами.

Лікування алкоголізму в Роздільна – один із пріоритетних напрямів клініки. Тут точно знають, як упоратися із хворобою і не дати їй отруїти ваше життя остаточно. Завжди можна знайти вихід. Лікування алкоголізму (роздільна) та наркотичної залежності у нас допоможе налагодити життя та повернути інтерес до нього.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22