Лікування залежності від лірики

Лікування залежності від лірики

Лікування залежності від лірики

Розберемося, що таке лірика – адже багато хто навіть не чув, що наркотик з такою назвою існує. Насправді, це медичний препарат прегабалін. Він є синтетичним аналогом гамма-аміномасляної кислоти, яка абсолютно необхідна організму для нормального функціонування нервової системи. Якщо власний синтез гамма-аміномасляної кислоти пригнічений, як при деяких хворобах та отруєннях, можуть виникати судоми та параліч дихального центру. У такому разі призначається, зокрема, прегабалін, синтезований Річардом Сілверменом наприкінці 80-х років ХХ століття США. Власне назва «Лірика» це торгова марка, під якою препарат випускає «Parke-Davis Pharmaceuticals», дочірня компанія. «Pfizer».

Вживання цієї речовини як наркотик почалося лише близько 10 років тому, і вже п’ять років тому препарат потрапив до списку рецептурних. Але на його поширенні це далося взнаки не дуже сильно, оскільки контроль за медикаментами у нас розвинений дуже слабо. Тому важливо бути в курсі всіх ознак і побічних ефектів вживання даного препарату. Якщо вам чи вашим близьким потрібно лікування залежності від лірики,Ви завжди можете розраховувати на реабілітаційний центр «Еверест».

Ефект від вживання препарату “Лірика”

лечение от лирики

При дотриманні терапевтичного дозування жодного особливого ефекту немає. Але при перевищенні дози прегабалін починає впливати на певні рецептори таким чином, що це спричиняє ейфорію, збудження та інші позитивні ефекти. Причому яскрава виразність цих відчуттів призводить до того, що психологічна залежність від препарату розвивається дуже швидко. Його використовують, щоб зняти сором’язливість, підвищити комунікативні навички та настрій. Лірика швидко витісняє більш традиційні клубні наркотики завдяки своїй доступності та високій ефективності..

Частина людей реагують на препарат, навпаки, сильною депресією та розладом сну, а також тремтінням кінцівок. У такому разі повторення негативного досвіду не відбувається, і залежність не формується – хоча це не гарантує відсутності інших залежностей.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

Цілодобово

Безкоштовна консультація

Симптоми синдрому відміни

Звичайно, прийом препарату не проходить безвісти і для організму. Людина починає вимагати чергову дозу, а з розвитком толерантності до препарату все більшу. Якщо з якихось причин доступу до препарату немає, наростає агресивність та роздратування. Також розпочинаються соматичні розлади – спазми, судоми, проблеми з мовленням. Так відбувається через те, що в організмі пригнічений синтез власної гамма-аміномасляної кислоти, адже її заступник надходить ззовні. Остаточно синдром скасування може бути подолано лише з відновленням її вироблення.

За відгуками наркоманів, які пройшли етап ломки, ефекти при скасуванні схожі з такими для опіатів. Людину переслідують напади паніки, депресія, фізичний біль, виникають думки про самогубство. Багато хто стверджує, що психологічна ломка після лірики ще сильніша, ніж після ефедрину або амфетаміну, а фізичні страждання – сильніші, ніж після вживання героїну. Причому вона триває досить тривалий час.

Наш реабілітаційний центр не надає послуги медикаментозного очищення організму, але ми співпрацюємо з кількома наркологічними клініками, в яких можуть допомогти згладити симптоматику та знизити ризик зриву. Це необхідно для того, щоб розпочати реабілітацію за нашою програмою.

 

Як виявляється залежність

Нижче ми наводимо кілька ознак, які допоможуть вам визначити ризик того, що ваша близька людина вживає лірику:

  • хитка хода та різкі рухи, погана координація рухів взагалі;
  • збільшені зіниці – це характерно для багатьох наркотичних препаратів;
  • потливість;
  • тремор рук;
  • безладна мова;
  • сплутаність думок;
  • різка зміна настрою;
  • порушення сну.

У будь-якому випадку це грізні симптоми, які можуть свідчити і про тяжкі неврологічні порушення. Тому важливо реагувати швидко та по можливості показати людину лікареві або навіть викликати швидку медичну допомогу. Якщо ж ви підозрюєте, що симптоми викликані саме вживанням прегабаліну, зателефонуйте на нашу гарячу лінію для залежних та їхніх родичів. Ми проконсультуємо вас, як зробити далі.

 

лікування залежності від лірики

 

Реабілітаційний центр «Еверест» проводить реабілітацію наркоманів і лікування в залежності від лірики в кілька етапів, або фаз. Вони включають фізичне відновлення після прийому препарату, потім психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію. Крок за кроком ми вчимо учасника програми знову любити життя та себе у ньому. Це основа для всієї наступної терапії. Щоб запобігти зривам, ми проводимо терапевтичні вечори і після закінчення програми та виписки.

Звертайтесь за консультацією на нашу гарячу лінію, пишіть нам чи приходьте – ми подолаємо залежність разом!

Що після програми?

 

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо до будинку до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22