Лікування пивного алкоголізму

Лікування алкоголізму в Одесі

Щоденне вживання пива є відносно поширеним явищем. Часто людина просто насолоджується ним разом із закусками за переглядом фільму у компанії друзів. Однак, якщо випивати шість банок за один присід, то це може перетворитися на залежність від пива.

Пивна залежність: як вона з’являється

Пиво, звісно, ​​алкогольний напій. Пивний алкоголізм — це важкий розлад. Якщо існує необхідність у наданні допомоги та лікування від пивного алкоголізму, то ми готові вам чи вашій близькій людині у цьому допомогти. Це один із багатьох видів залежності, які ми лікуємо.

Пивний алкоголізм є підступною хворобою, яку не одразу розпізнати та прийняти. Існує поширена помилка, що пиво, що випивають, менш схильні до того, що стануть залежними, ніж інші типи п’ють. Це повний міф, і він може дати хибне почуття безпеки. Багато алкоголіків використовують той факт, що вони п’ють лише пиво, як доказ того, що вони не мають проблем. Насправді питання не в тому, що вживається, а в тому, як це робиться.

лікування алкоголізму

Пивний алкоголізм стадії

 • початкова – розпиття відбувається кілька разів на тиждень, тому про виражену алко звичку говорити рано. Найчастіше розпиття відбувається у вихідні, щоб просто розслабитися після трудового тижня. Людина, яка вже залежна, не розуміє проблеми і повністю впевнена, що зможе в будь-який момент зупинитися;
 • на другій стадії організм починає пристосовуватися до нового стану. Випиваючий сам дивується, як йому вдається пити так багато літрів з кожним днем. починає формуватися залежність;
 • на останньому етапі алкогольний напій стає центром інтересів. Можуть відбуватися конфлікти через це в сім’ї, проблеми на роботі, оскільки зранку спостерігається затяжне похмілля. Також залежний додає більш тяжкі напої.

Пивний алкоголізм – це загальний стан людини. Якщо вона або вона стає дратівливою без її наявності в раціоні; порушується сон; відсутність апетиту; безсоння, напруженість. Кожен повинен усвідомлювати і ставити під сумнів свою поведінку щодо вживання. Якщо ви п’єте щодня і вам доводиться збільшувати дозу для досягнення того ж таки ефекту, то це вже не нормально.

Пивний алкоголізм у чоловіків симптоми можуть сприйматися серйозно, не розглядатися як проблема. Навіть якщо це завдає йому дискомфорту в особистому житті, навчанні чи кар’єрі. Ті, хто страждає на запійну звичку, віддаляються від членів сім’ї, п’ють вранці або починають проводити багато часу на самоті.

Небезпеки частого споживання: пивний алкоголізм

Вживання пива не тільки несе в собі ризик, пов’язаний з усіма алко коктейлями, а й включає деякі додаткові:

 • якщо люди регулярно споживають надмірну кількість, вони ризикують стати алкоголіками;
  одна пляшка може містити до 430 калорій. Ті, хто надмірно п’є, ризикують стати опасистими і в результаті одержати проблеми зі здоров’ям;
 • цей алкогольний напій має відносно низьку харчову цінність. Ті, хто замінює свою їжу цими порожніми калоріями, можуть страждати від дефіциту поживних речовин, який ушкоджує їх органи тіла;
 • людям, які п’ють його, зазвичай потрібно більше часу, щоб п’яніти, ніж іншим. Це означає, що часто
 • зрештою споживається більше алкоголю протягом сеансу випивки;
 • деякі помилково вважають, що це нешкідливо, тому вважають за виправдане надмірне вживання;
  більшість любителів пива можуть пити його протягом дня, тому більшу частину часу вони залишаються у стані помірного сп’яніння;
 • це токсин, який ушкоджує кожний орган. Навіть епізодичне запоїння споживає ризик розвитку хвороби печінки;
 • коли люди перебувають у стані алкогольного сп’яніння, це знижує їх заборони, і вони стають готові робити речі, про які ніколи не подумали б у тверезому вигляді;
 • як тільки починається звичка, вона призводить до того, що можна втратити інтерес до своїх домашніх, соціальних та робочих обов’язків.

Пивний алкоголізм лікування в Одесі: поетапна програма

Оскільки пивний алкоголізм у жінок вважається хронічним захворюванням, який завжди існує єдині ліки. Частота рецидивів аналогічна діабету, гіпертонії та астмі. При індивідуальному підході до лікування кодування від пивного алкоголізму Одеса стосується всіх частин життя потерпілого. Програма забезпечує допомогу, необхідну для подолання труднощів та здорової поведінки у майбутньому.

Алкогольна потреба має медичні, психологічні та духовні фактори, а це означає, що одужання має охоплювати всі ці галузі. В рамках детоксикації з медичною допомогою лікується фізична залежність та зводяться до мінімуму симптоми відміни. У нашій клініці лікування пивного алкоголізму Одеса надається боротьбі з вживанням спиртовмісного напою. Звертайтеся вже сьогодні на шляху здорового майбутнього.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

Цілодобово

Безкоштовна консультація

Що пропонує наш реабілітаційний центр?

 

Якщо вам знайоме все це, якщо ви чи ваші близькі зіткнулися з цією страшною бідою нашого суспільства – важливо знати, що ефективне лікування алкоголізму можливе. Головне в цьому – визнання проблеми та настрій на тривалу терапевтичну роботу. Важливо також розуміти, що попереду тривалий та складний шлях. Ми усвідомлюємо, наскільки делікатна проблема – алкоголізм. Ми розуміємо, що наші пацієнти часто хочуть зберегти в таємниці перебування в центрі. Тому ми пропонуємо анонімне лікування алкогольної залежності. Без вашого бажання ніхто не дізнається, що ви чи ваші близькі проходили у нас лікування алкоголізму.

Мета нашої програми – значно амбітніша, ніж просто відучити людину отруювати своє життя спиртним. Ми допомагаємо людині переоцінити себе, поміняти свої ціннісні орієнтації, навчитися заново любити та цінувати своїх близьких. А головне – сприймати себе як найвищу цінність, а свій життєвий досвід – як джерело знань та як найкраще попередження.

Ми створюємо самоорганізовану терапевтичну спільноту, яка не розпадається і після закінчення курсу. Регулярні зустрічі, обмін досвідом допомагають випускникам підтримувати одне одного. А ми допомагаємо напрацьовувати навички для соціальної адаптації – адже вчорашнім алкоголікам дуже складно заново вчитися всьому тому, від чого вони втекли до примарного притулку спиртного.

Наша програма розрахована на людей віком від 18 до 40. Терапевтичні групи з 20-30 людей живуть та працюють разом, однією командою, навіть сім’єю. Основа нашої програми – творчість, праця та групова психотерапія, помножені на прагнення людини до змін – дають чудові результати. Якщо ви зневірилися вирватися із зачарованого кола алкоголізму або врятувати з нього своїх рідних – телефонуйте, приходьте, ми допоможемо!

Що після програми?

 

Кожен залежний у душі самотній, він не вірить ні кому, тому що друзів або людей, на яких він може покластися, навколо нього немає. У кращому випадку його оточують товариші по чарці. Надто довго я був один і занадто часто я розмінювався на кайф…

Моє життя змінилося: цікава робота, кохана дівчина, моє оточення стало іншим, інші проблеми, інтереси, мої рідні зараз сплять спокійно. Я можу нескінченно довго перераховувати, як і що змінилося у мене, найголовніше те, що зараз я тверезий і маю мету, плани та бажання жити.

Зараз я займаюся спортом, навчаюсь, працюю, я хочу стати чоловіком, батьком. Тепер, коли я стикаюся з проблемами, у мене не опускаються руки.

Програма навчила вирішувати проблеми та не тікати від труднощів. Програма багато чого вчить, що зараз допомагає мені. Я старанний, чесний, хочу і звик навчатися, товариський, відкритий, працьовитий, я вмію добиватися того, чого хочу. Я думаю, що ви погодитеся зі мною в тому, що в наш час людина з такими якостями буде затребувана у суспільстві…

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо в будинок до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22