Філія РЦ Еверест у Білгороді-Дністровському

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Якщо ви хочете подолати залежність, необхідно пройти лікування наркоманії у Білгороді-Дністровському у реабілітаційному центрі «Еверест». Від інших медичних закладів центр відрізняється комплексним підходом до лікування. Терапія включає і психологічну допомогу, завдяки чому вдається подолати безпосередньо потяг до наркотичних препаратів.

Важливо стабілізувати психоемоційний стан хворого, що дозволить зафіксувати результат у часі. Тому має значення кожна дрібниця, зокрема – умови проживання хворих. У реабілітаційному центрі клієнти мешкають у затишних номерах, які обладнані всім необхідним. Це набагато краще, ніж лікарняні палати, які можуть запропонувати в медичних закладах.

Переваги центру реабілітації

Сьогодні допомога наркозалежним у Білгороді-Дністровському може бути надана як у державних установах, так і у приватному реабілітаційному центрі. Допомога відрізняється в першу чергу використовуваними методиками реабілітації, а також ефективністю лікування, умови проживання кардинально різні. Всі ці моменти позначаються на процесі одужання.

Так, щоб лікування наркозалежності дало максимальні результати, важлива участь кваліфікованих психологів та психіатрів. Отримати допомогу таких фахівців можна лише у приватному реабілітаційному центрі. Тут працюють найкращі психологи та психіатри, які мають багаторічний досвід роботи із залежними.

Ще одним важливим моментом є те, що реабілітація наркозалежних у Білгород-Дністровському, якщо ви звернулися до приватного центру, здійснюється за індивідуальною програмою. Вона розробляється безпосередньо під кожного хворого. А ось у державних установах віддають перевагу стандартним методам, які здебільшого виявляються малоефективними. Щоб досягти позитивних змін, необхідно враховувати низку унікальних характеристик залежного – як фізичних, так і психологічних.

Потрапляючи в центр реабілітації, клієнти отримують повний комплекс послуг, у тому числі – кваліфіковану допомогу психологів. Застосовуються індивідуальні консультації, необхідні на початкових стадіях лікування, і навіть групові заняття. Також спеціалісти працюють із сім’ями хворих.

Але лікування наркозалежності в Білгороді-Дністровському не обмежується стаціонаром. Також усі без винятку хворі можуть скористатися послугою подальшого супроводу, що дозволяє якнайшвидше соціалізуватися та повернутися до повноцінного життя. Допомога спеціалістів центру також запобігає зривам.

Пройшовши індивідуальний курс реабілітації, вдається назавжди позбутися залежності. Практика приватного центру доводить: що колишні залежні все ж таки бувають. Головне, своєчасно звернутися за допомогою до спеціалістів.

Особливості реабілітації залежних

Проходячи лікування алкоголізму у Білгороді-Дністровському у приватному реабілітаційному центрі, клієнти можуть розраховувати на індивідуальний підхід. Адже фахівцями для початку проводиться ретельна діагностика, що дозволяє визначити стан здоров’я людини, ступінь зруйнованості організму та виявити часом не менш небезпечні супутні захворювання. Після цього складається унікальна програма реабілітації.

Професійне лікування наркоманії в Білгород-Дністровському обов’язково включає детоксикацію організму. Процедура можлива лише в умовах стаціонару, адже проводиться з використанням сертифікованих препаратів, сучасних методик та необхідного обладнання. Детоксикація дозволяє стабілізувати фізичний та психоемоційний стан хворого. Коли було здійснено виведення із запою у Білгороді-Дністровському, можна переходити безпосередньо до лікування.

Лікування алкоголізму в Білгород-Дністровському в першу чергу спрямоване на те, щоб вирішити глибинні проблеми людини, які і привели до вживання. У цьому процесі задіяні фахівці різних профілів. У ході реабілітації залежного вчать жити тверезо, відмовившись від вживання спиртного чи наркотичних речовин. Також вкрай потрібна навичка боротьби зі стресовими ситуаціями, які в результаті можуть обернутися зривом.

Також допомога алкозалежним в Білгород-Дністровському включає і стабілізацію фізичного стану. Адже тривале вживання токсичних речовин буквально руйнує організм. Як наслідок, вже фізичні проблеми можуть спонукати до вживання.

Тільки реабілітаційний центр для наркоманів може надати комплексну допомогу хворим, що забезпечує фіксований у часі результат. Адже допомогу наркозалежним надає ціла команда кваліфікованих спеціалістів різних профілів. Якщо у вас чи ваших близьких була діагностована залежність, рекомендуємо якнайшвидше звернутися до центру. Адже щогодини на рахунку.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні в нашу клініку кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

В якості замісної терапії наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22