Лікування налбуфінової залежності

Лікування налбуфінової залежності

Спочатку налбуфін – не наркотик у звичному значенні слова, а знеболювальна речовина для зняття больового синдрому середньої та високої інтенсивності. Відноситься він до ряду опіатів, отже, залежність від налбуфіна, ефекти, які він викликає і наслідки тривалого вживання будуть схожі на такі ж для морфіну. Розглянемо нюанси того, як діє налбуфін як наркотик і як відбувається лікування та відновлення.

налбуфін наркоманіяПо-перше, відразу варто сказати, що для лікарських потреб дія знеболювальної складової при розробці була посилена, а наркотична навпаки, знижена. Внаслідок цього з одного боку психологічна залежність від налбуфіну висловлена ​​менше, з іншого, необхідність приймати більш високі дози для досягнення ефекту може призвести до серйозних наслідків.

Популярність цього препарату, як і багатьох інших лікарських засобів, викликана його дешевизною та практично відсутнім контролем за його поширенням в аптечній мережі. Толерантність щодо нього зростає щодо повільно, а спосіб введення (ін’єкційно у вену) звужує коло залучених. Але все ж таки небезпека від поширення препарату і звикання до налбуфіну не варто недооцінювати, тим більше що вражає залежність переважно молодь.

До речі, спосіб введення препарату створює додаткові ризики як для самого залежного, так і для його оточення. Справа в тому, що нестерильний шприц може бути шляхом передачі небезпечних інфекцій, таких як ВІЛ та вірусні гепатити типу B і C.

 

Налбуфін: наслідки

 

Порівняно з морфіном чи героїном, фізична залежність від налбуфіну проявляється слабше. Однак небезпечною є саме психологічна залученість до регулярного вживання. Тому в нашому центрі реабілітації лікування залежності від налбуфіну проводиться переважно методами психотерапії, спеціалізована медикаментозна терапія зазвичай не потрібна.

Як і будь-який лікарський препарат, налбуфін має низку побічних ефектів та симптомів передозування. Оскільки терапевтична доза не дає ефекту, практично залежні завжди перевищують її. Це викликає низку симптомів:

 • головний біль;
 • несварення шлунка через порушення моторики;
 • сухість у роті;
 • сонливість;
 • пригнічене дихання;
 • зниження ЧСС та кров’яного тиску;
 • алергічні реакції широкого спектра проявів.

Звичайно, такі реакції можуть бути проявами захворювань або тимчасовими розладами. Але в поєднанні з іншими, про які розповімо нижче, вони повинні насторожити і стати сигналом, що можливо у вашої дитини розвинулася залежність від налбуфіна. У такому разі зателефонуйте до нашого реабілітаційного центру якнайшвидше – ми підкажемо, що робити. І в будь-якому випадку, людині з описаними симптомами краще здатися лікарю.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

Безкоштовна консультація

Ознаки налбуфінової наркоманії

 

До характерних ознак вживання належать:

 • носіння довгих рукавів навіть у спекотну погоду для приховування слідів ін’єкцій;
 • самі по собі сліди ін’єкцій;
 • зміна поведінки, прагнення до самотності;
 • дивні контакти та відлучення;
 • зміна поведінкових реакцій.

Природно, при різкій відміні викликає албуфін і ломку, хоча вона не така сильна, як при героїновій наркоманії. Синдром відміни характеризується занепокоєнням і навіть нападами паніки, головними болями, депресією та дратівливістю. Викликано це тим, що рецептори, на які впливав наркотик, тепер не одержують його, оскільки природний і набагато слабший аналог в організмі перестав вироблятися через непотрібність. При більш важких формах залежності абстинентний синдром може проявлятися болями у м’язах та суглобах, перепадами настрою, підвищенням температури тіла, нудотою та болями у животі.

Тривалість симптомів – до двох діб. Якщо ви хочете знати, як кинути налбуфін, але боїтеся випробувати синдром скасування, телефонуйте на нашу гарячу лінію. Ми порадимо вам спеціалістів, які допомагають подолати його медикаментозними методами. Тільки після цього можна розпочинати відновлення здоров’я та психологічну реабілітацію. Однак налбуфін, за відгуками наркоманів, просто своїх жертв не відпускає. Коли проходить ломка, людині починає здаватися, що все було не так вже й погано і можливо варто ще раз вколотися.

 лікування налбуфінової залежності

Як проводиться реабілітація після вживання налбуфіну

 

Наш реабілітаційний центр розробив програму реабілітації після вживання будь-яких опіатоподібних препаратів, що включає:

 • фізичне відновлення організму;
 • психологічну реабілітацію;
 • соціальну адаптацію.

Учасники програми живуть разом у великих терапевтичних групах. Ефект досягається шляхом поєднання групової та індивідуальної психотерапії. Це дозволяє учаснику переоцінити весь негативний досвід та використовувати його для побудови нового життя без наркотиків. Щоб уникнути зриву, ми проводимо регулярні зустрічі випускників програми, на яких вони можуть ділитися досвідом у подоланні наслідків вживання налбуфіну. Почніть із дзвінка на нашу гарячу лінію, разом ми зможемо подолати недугу!

Що після програми?

 

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо до будинку до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22