Лікування жіночого алкоголізму

Лікування алкоголізму в Одесі

Дослідження свідчать, що зловживання алкоголем серед жінок зростає. У питучих представниць слабкої статі ризик виникнення певних проблем, пов’язаних з алкоголем, вищий, ніж у чоловіків. Важливо знати про ці ризики, розуміти чи лікується жіночий алкоголізм і як він небезпечний для здоров’я. Ризики можна звести до мінімуму, хоч і не усунути, шляхом обмеження споживання.

Що таке жіноча алкогольна залежність

Жіночий алкоголізм – розлад, що характеризується порушенням здатності припиняти чи контролювати вживання алкоголю, попри несприятливі соціальні, професійні наслідки. Якщо ви помічаєте, що у вас чи близького родича є потяг випити вина чи іншого напою, що збільшується щодня, це перші ознаки алкоголізму в жінок.

Незалежно від статі, надмірне розпиття спиртовмісних коктейлів може мати негативні ризики для здоров’я та згубні результати. Однак через унікальні фізіологічні та гормональні особливості представниці жіночої статі, як правило, більш сприйнятливі до негативного впливу на організм від частого споживання. Незважаючи на те, що чоловіки зазвичай п’ють частіше, жінки з більшою ймовірністю поглинають і засвоюють, наприклад, шампанське, через відмінності в структурі їхнього тіла.

 

лікування алкоголізму

 

Ознаки алкоголізму у жінок

Алкоголізм у жінок є станом, що діагностується. У них може бути діагностовано розлад, пов’язаний із споживанням шкідливої ​​речовини, якщо виявляються такі ознаки жіночого алкоголізму (дві або більше протягом 12-місячного періоду):

  • жінки, які п’ють, часто встановлюють обмеження на кількість випитого, що вони планують споживати, або на те, як довго вони планують пити. Але при алко хворобі це складно чи неможливо;
  • нездатність скоротити чи контролювати розпиття, незважаючи на сильне бажання зробити це. Багато панночок щиро хочуть кинути пити, але залежність викликає зміни в мозку, які можуть знизити контроль над імпульсами;
  • відсутність роботи, навчання або зневага до домашніх обов’язків, таких як догляд за дітьми. Погіршується координація, може заважати виконанню повсякденних обов’язків. Нездатність справлятися із щоденними завданнями може бути пов’язана з наслідками сп’яніння, перенесеним похміллям чи симптомами абстиненції;
  • надмірне споживання впливає на фізичне та психічне здоров’я. Але цього часто замало, щоб надихнути дівчат кинути пити. Тому правильне лікування жіночого алкоголізму Одеса важливе для одужання.

Жіночий алкоголізм стадії

До алкоголю виникає до того, як це стане реальною проблемою. Це важко визначити, бо він ще не викликав жодних проблем. Навіть ті, хто перебуває на цій стадії, навряд чи усвідомлюють, що їхнє пияцтво може зрештою перерости у щось серйозне. Рання стадія – це коли починається регулярне питво і іноді дівчата можуть навіть непритомніти. Така поведінка може бути ознакою того, що експериментування з напоями зайшло надто далеко.

Середня алкогольна фаза – на цьому етапі стан може стати очевидним для друзів та сім’ї, хоча деякі люди можуть дуже добре приховувати проблеми. Якщо ви на цьому етапі, ви часто применшуєте кількість випитого і знаходите способи пояснити свою поведінку. Ви можете почати стикатися з наслідками на роботі або в школі через свою звичку і регулярно виявляти похмілля. Термінальна стадія – тут починають виявлятися результати тривалого зловживання. Вживання стає заняттям на весь день, і ваші пріоритети змінюються, щоб зробити випивку найважливішим аспектом вашого життя.

Лікування алкоголізму у жінок Одеса та реабілітація

Наша клініка пропонує індивідуальні програми для кожного, за якими ви назавжди забудете причини жіночого алкоголізму та повернетесь до здорового життя.

Стаціонарне лікування. Пропонуються програми адаптовані для жінок. Дівчина може бути легше відкрито розповісти про питання, проблеми, турботи або емоції. Амбулаторне спостереження у спеціальних групах. Це може допомогти процесу одужання, дозволяючи почуватися комфортніше, а також зменшуючи відволікання від протилежної статі.

Програми подвійної діагностики Жінки, у яких діагностовано розлад, пов’язане із вживанням згубної речовини, а також порушення психічного здоров’я, таке як депресія, тривога повинні шукати програми, що спеціалізуються на одночасному лікуванні обох проблем.

Анонімні алкоголіки – це безкоштовна група самодопомоги, заснована на 12 кроках одужання. Дівчата можуть зустрічатися у змішаних групах чи зборах лише їм. Приватні консультації з професіоналом у галузі психічного здоров’я, який спеціалізується на лікуванні, також тут особливо корисні.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

Цілодобово

Безкоштовна консультація

Що пропонує наш реабілітаційний центр?

 

Якщо вам знайоме все це, якщо ви чи ваші близькі зіткнулися з цією страшною бідою нашого суспільства – важливо знати, що ефективне лікування алкоголізму можливе. Головне в цьому – визнання проблеми та настрій на тривалу терапевтичну роботу. Важливо також розуміти, що попереду тривалий та складний шлях. Ми усвідомлюємо, наскільки делікатна проблема – алкоголізм. Ми розуміємо, що наші пацієнти часто хочуть зберегти в таємниці перебування в центрі. Тому ми пропонуємо анонімне лікування алкогольної залежності. Без вашого бажання ніхто не дізнається, що ви чи ваші близькі проходили у нас лікування алкоголізму.

Мета нашої програми – значно амбітніша, ніж просто відучити людину отруювати своє життя спиртним. Ми допомагаємо людині переоцінити себе, поміняти свої ціннісні орієнтації, навчитися заново любити та цінувати своїх близьких. А головне – сприймати себе як найвищу цінність, а свій життєвий досвід – як джерело знань та як найкраще попередження.

Ми створюємо самоорганізовану терапевтичну спільноту, яка не розпадається і після закінчення курсу. Регулярні зустрічі, обмін досвідом допомагають випускникам підтримувати одне одного. А ми допомагаємо напрацьовувати навички для соціальної адаптації – адже вчорашнім алкоголікам дуже складно заново вчитися всьому тому, від чого вони втекли до примарного притулку спиртного.

Наша програма розрахована на людей віком від 18 до 40. Терапевтичні групи з 20-30 людей живуть та працюють разом, однією командою, навіть сім’єю. Основа нашої програми – творчість, праця та групова психотерапія, помножені на прагнення людини до змін – дають чудові результати. Якщо ви зневірилися вирватися із зачарованого кола алкоголізму або врятувати з нього своїх рідних – телефонуйте, приходьте, ми допоможемо!

Що після програми?

 

Кожен залежний у душі самотній, він не вірить ні кому, тому що друзів або людей, на яких він може покластися, навколо нього немає. У кращому випадку його оточують товариші по чарці. Надто довго я був один і занадто часто я розмінювався на кайф…

Моє життя змінилося: цікава робота, кохана дівчина, моє оточення стало іншим, інші проблеми, інтереси, мої рідні зараз сплять спокійно. Я можу нескінченно довго перераховувати, як і що змінилося у мене, найголовніше те, що зараз я тверезий і маю мету, плани та бажання жити.

Зараз я займаюся спортом, навчаюсь, працюю, я хочу стати чоловіком, батьком. Тепер, коли я стикаюся з проблемами, у мене не опускаються руки.

Програма навчила вирішувати проблеми та не тікати від труднощів. Програма багато чого вчить, що зараз допомагає мені. Я старанний, чесний, хочу і звик навчатися, товариський, відкритий, працьовитий, я вмію добиватися того, чого хочу. Я думаю, що ви погодитеся зі мною в тому, що в наш час людина з такими якостями буде затребувана у суспільстві…

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо в будинок до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22