Філія РЦ Еверест у місті Южне

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Чому лікування наркоманії Південне у приватному реабілітаційному центрі «Еверест» є таким ефективним? Тому що з хворим працює ціла команда досвідчених фахівців різних профілів, а до кожного хворого вони застосовують індивідуальний підхід.

Особливості реабілітації

Дуже важливо, щоб допомога наркозалежним була надана анонімно. Це базовий принцип, якого непорушно дотримуються у реабілітаційному центрі Еверест. Це необхідно не лише хворому, а й його родичам, які так чи інакше також страждають від наслідків залежності. Отже, лікування алкоголізму Південне проводиться повністю анонімно.

Першим етапом є детоксикація. Краще, якщо процедуру буде проведено в умовах стаціонару. Повноцінна реабілітація наркозалежних у Південному неможлива, поки організм не буде очищений від токсичних речовин та продуктів їхнього розпаду. За допомогою спеціальних сертифікованих препаратів та передових методик вдається позбутися ломки, відновити фізичну та психічну рівновагу хворого.

Коли було очищено, можна починати лікування алкогольної залежності Південне. Індивідуально групою спеціалістів розробляється унікальна програма, яка адаптована безпосередньо під кожного хворого. Всі заходи спрямовані на те, щоб усунути потяг до небезпечних речовин. Важливим завданням є фіксація досягнутих результатів. Тому реабілітаційний центр для алкоголіків Південне також пропонує і соціальну адаптацію людини, що дозволяє їй повернутися до повноцінного життя. Важливо навчити хворого справлятися зі стресовими ситуаціями, не вдаючись у своїй до вживання.

Закінчивши курс реабілітації, людина не виявляється наодинці зі своєю проблемою. Адже фахівці надають послуги з супроводу. Допомога після виписки потрібна як хворому, так і його родичам. Адже здорова атмосфера у сім’ї також знижує ризик рецидиву.

Переваги реабілітації в приватному центрі

Практика показує, що найкраще проходити лікування наркозалежності в приватних реабілітаційних центрах. Звичайно, ви можете звернутися і до державної установи. Але перелік послуг буде набагато вже, та й якість істотно страждає.

Як правило, виведення з запою Південне – одна з небагатьох послуг, які можуть запропонувати в таких клініках. А ось про комплексне лікування не йдеться. Наприклад, державні клініки не дбають про психологічний стан хворого, що є вкрай важливим для повного одужання.

Якщо ж проводиться лікування алкогольної залежності Південне в приватному центрі, ви можете розраховувати на повний комплекс послуг. Адже опрацьовується не лише фізичний, а й психоемоційний стан, не залишається поза увагою соціальна складова. Також людину вчать вести тверезий спосіб життя, привчають до нового порядку дня. Через війну колись залежний може повернутися до повноцінного життя, влаштуватися працювати, побудувати сім’ю чи відновити стосунки з родичами.

Чим центр відрізняється від інших

Якщо вам необхідне лікування алкоголізму Південне ціни якого не зруйнують ваш бюджет, звертайтеся в «Еверест». Вартість формується індивідуально, все залежить від тривалості реабілітації та послуг, які необхідні хворому. Але можемо з упевненістю сказати, що доступніших цін вам не знайти. Якість при цьому є дуже високою.

Дуже важливо для одужання те, що допомога алкозависимым надається в комфортних умовах. Хворі мешкають не в палатах, а в повністю облаштованих номерах, де є все потрібне. Умови проживання позитивно впливають на психоемоційний стан хворого, що наближає одужання.

Якщо у вас або близької вам людини була діагностована алкогольна залежність лікування має бути розпочато якнайшвидше. Щоб не затягувати процес бюрократичними питаннями, процедуру оформлення до центру «Еверест» максимально спрощено. Тож це не займе багато дорогоцінного часу.

Реабілітаційний центр для наркоманів застосовує прогресивні методики лікування, ефективність яких була доведена неодноразово. При цьому до кожного хворого фахівці знаходять індивідуальний підхід.

З клієнтом працює ціла команда фахівців різних профілів. Саме в «Евересті» працюють найкращі наркологи, психологи та психіатри. Також до процесу лікування залучаються і фахівці вузьких профілів, що дозволяє швидко відновити фізичний стан хворого.

Доведено, що тільки комплексна допомога наркозалежним дозволяє досягти бажаного результату. Тільки після курсу лікування людина може повернутися до повноцінного життя, назавжди забувши про згубну звичку.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні в нашу клініку кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

В якості замісної терапії наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22