Філія РЦ Еверест у Скадовську

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Найчастіше людина приходить у клініки та медичні центри не тому, що хоче лікуватися, а тому, що хоче бути здоровою. Саме потреба почуватися абсолютно здоровим і є основою бажань кожного. І це стосується не тільки фізичного стану, а й психічного та емоційного – все в сукупності. Але, на жаль, наш світ далеко не ідеальний. І існують неймовірно небезпечні хвороби: рак, ВІЛ, наркоманія, алкоголізм та багато інших. Так, наркотики та алкоголь – це дійсно не про слабкість людини, це говорить про те, що вона хвора і їй потрібна допомога. А лікування наркозалежності має не менше значення, ніж з кваліфікованою допомогою при ракових захворюваннях.

Допомога наркозалежним та алкоголікам – першорядне завдання реабілітаційного центру «Еверест». У клініці зібрані не лише провідні фахівці з багаторічним досвідом та високим професіоналізмом. Це і затишні палати, і якісне сучасне обладнання, і професійний підхід, який дозволяє максимально ефективно позбавити хворого залежностей. Методики, які у центрі, підбираються індивідуально з урахуванням як особливостей організму пацієнта, його психічним станом, а й у залежність від стадії захворювання та тяжкості його наслідків. Лікування алкогольної залежності (Скадовськ) на базі “Еверест” дає відмінні результати. Не менш важливою є й реабілітація наркозалежних (у Скадовську та інших містах по всій Україні).

Лікування алкогольної залежності (Скадовськ): етапи та методи

Реабілітаційний центр для алкоголіків (Скадовськ) пропонує провести консультацію з фахівцем, за результатом якої вибудовується план лікування та реабілітації пацієнта. Навіть у найважчих випадках можна знайти вихід, звернувшись за професійною допомогою. Не варто покладатися на волю нагоди і намагатися робити все самостійно. Прийміть допомогу від кваліфікованих фахівців, щоб процес реабілітації був ефективнішим, швидшим і менш болючим.

Не важливо, виведення із запою (Скадовськ) чи допомогу наркозалежним. Лікувальні заходи завжди складаються з двох найважливіших стадій:

  • Детоксикація організму медикаментозними методами. Даний етап може тривати в середньому тиждень і залежить від тяжкості захворювання та особливостей організму пацієнта. Як правило, на цьому етапі внутрішньовенно пацієнту дають сольові розчини разом з вітамінними комплексами, які не тільки якісно очищають кров та всі органи від отрути, але й збагачують їх корисними речовинами. Завдяки процесу детоксикації можна позбавитися так званої «ломки» (абстинентного синдрому), який і викликає фізичну залежність у людини. Найкраще на даному етапі лікування алкоголізму (Скадовськ) чи наркоманії довірити виключно фахівцям та провести час у стаціонарі. Таким чином, можна бути впевненим, що пацієнт не зірветься, оскільки знаходиться під цілодобовим наглядом лікарів і не має доступу до наркотичних речовин. Зате в результаті людина здатна не тільки очистити організм від токсинів, його мозок починає працювати краще, спостерігається відновлення діяльності нервової системи (зокрема центральної). А покращення фізичного самопочуття незмінно веде і до покращення емоційного стану хворого.
  • Правильне та ефективне лікування наркоманії (Скадовськ) неможливе без реабілітації. Найрезультативнішою буде робота з пацієнтом в умовах стаціонару, оскільки це убезпечить від можливих зривів. Крім того, робота з пацієнтом у цей період спрямована на приведення до норми його психічного, емоційного та соціального стану. Цей період може затягтися до півроку, залежно від тяжкості хвороби та її стадії.

Реабілітація – це відновлення себе як особистості. І саме ці завдання вирішуються у РЦ «Еверест». На реабілітацію наркоманів чи лікування алкоголізму (Скадовськ) ціни адекватні. У цьому ефективність лікування висоті. Вже далеко не один десяток і не одна сотня пацієнтів пройшли через наш центр і повністю позбулися згубного стану залежності, знайшовши можливість нормально жити в суспільстві.

Якщо у ваше життя прийшла наркотична чи алкогольна залежність, лікування не варто відкладати, а відразу звертатися за допомогою до професіоналів. Чим раніше ви звернетеся та отримаєте ефективну допомогу алкозалежним, тим швидше пройде лікування, а можливий рецидив зводиться до нуля. Реабілітаційний центр для наркоманів і людей, які страждають від алкогольної залежності, «Еверест» неодмінно допоможе кожному, що цього потребує. Однак пацієнт повинен сам захотіти бути здоровим. І фізично, і психічно. Погляньте на своє життя під іншим кутом, і ви зрозумієте, що все не втрачено. Вихід є завжди. Потрібно лише постукати у правильні двері.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22