Філія РЦ Еверест у Чорноморську.

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Щоб ви назавжди позбулися залежності, необхідно пройти комплексне лікування наркоманії Чорноморськ. Зробити це можна лише у спеціалізованому центрі.

Переваги центру

Важливо, щоб допомога наркозалежним була надана якнайшвидше, так що за допомогою до фахівців варто звернутися відразу після виявлення перших ознак залежності. Так шанси одужати набагато вищі, та й процес реабілітації займе менше часу.

У центрі буде проведено комплексне лікування алкоголізму у Чорноморську. Індивідуально під кожного клієнта складається програма, яка враховує фактичний стан хворого, наявність супутніх захворювань, вік, тривалість вживання наркотичних речовин та інших критеріїв. Від цього залежить, скільки триватиме реабілітація наркозалежних у Чорноморську.

У домашніх умовах провести реабілітацію не вийде, адже потрібна участь цілої команди спеціалістів різних профілів. Такі є у центрі Еверест. Безпосередньо під кожного хворого складається команда фахівців, які працюватимуть з ним протягом усього курсу відновлення.

Реабілітація не обмежується участю нарколога, також із залежним працюють реабілітологи, психологи, неврологи, терапевти та фахівці більш вузьких профілів. Тож лише у центрі буде надано комплексне лікування алкогольної залежності Чорноморськ.

Кожен клієнт отримує повний комплекс послуг, спрямованих на те, щоб покращити фізичний та психологічний стан, а також позбавити людину від потягу до наркотиків на всіх рівнях.

Клієнти проживають у комфортабельних умовах, що позитивно позначається на їхньому самопочутті та вирівнює психоемоційне тло. Також клієнти в будь-який час дня та ночі можуть розраховувати на сестринську допомогу та допомогу необхідних спеціалістів.

Ще однією перевагою є те, що реабілітаційний центр для алкоголіків у Чорноморську надає клієнтам стовідсоткову гарантію анонімності. Це сприяє подальшій швидкій соціалізації, поверненню до повноцінного життя.

Особливості лікування

Правильне лікування наркозалежності має починатися з виведення людини із запою. Для цього фахівці використовують сучасне обладнання та сертифіковані медикаменти. Вони запроваджуються під суворим контролем фахівців. Також медики контролюють стан хворого у процесі детоксикації, коригуючи за необхідності процедуру.

Виведення із запою Чорноморськ – перший крок до реабілітації та повного одужання. Тільки правильна детоксикація дозволяє знизити фізичне та психічне навантаження на організм, покращити стан хворого у всіх планах. Тільки після проходження очищення організму від токсичних речовин можна переходити до реабілітації.

І ось коли стан стабілізується, починається лікування алкогольної залежності до Чорноморська. Воно виготовляється за унікальною програмою, яка розробляється під кожного клієнта. Під кожного хворого формується комплекс заходів, що дозволяють повернути його до повноцінного життя.

Ефективна допомога алкозалежним не обмежується відновленням фізичного здоров’я. Також необхідно правильно провести корекцію поведінки та психічного стану хворого. Тому всім без винятку клієнтам показано терапію з психологами та психотерапевтами. На початку лікування необхідні індивідуальні заняття, які допоможуть визначити причину залежності та опрацювати її. Далі людина може переходити до групових занять, які сприяють соціалізації та зміцнюють бажання жити тверезим життям.

Не варто забувати, наскільки серйозним захворюванням є алкогольна залежність лікування, відповідно, також має бути комплексним та ґрунтовним.

Тому реабілітаційний центр для наркоманів також надає допомогу хворим із соціалізацією. Адже тривала залежність від наркотичних препаратів найчастіше призводить до руйнування зв’язків, які раніше були фундаментальними для людини. За потреби буде надано допомогу і з соціалізацією, іншими аспектами життя людини.

Фахівцями може бути не тільки допомога наркозалежним, але ще й їхнім родичам. Адже близьким не менш складно переживати таку тяжку хворобу рідної людини. Тому їм показані регулярні консультації з психологом, завдяки чому родичі вчаться правильно спілкуватися із залежними, що запобігає рецидиву та знижує емоційну напругу.

Щоб потрапити на лікування в стаціонар, достатньо здійснити лише один телефонний дзвінок. Для оформлення достатньо мінімального пакета документів. Адже в центрі розуміють, наскільки небезпечним може бути зволікання.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви чи ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ ВСЕ РІВНО!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22