Філія РЦ Еверест у Снігурівці

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Алкоголізм разом із наркоманією є одними з найстрашніших хвороб сучасності. Вони згубно впливають як на фізичний стан людини, а й у його психіку. Зрештою, навіть можуть призвести до повного розпаду особистості. Лікування наркозалежності та алкоголізму надзвичайно важливе. Але, на жаль, сам залежний поодинці не може впоратися з такими згубними звичками. Саме з цієї причини дуже важлива допомога та підтримка з боку рідних та близьких, а також кваліфікована допомога лікарів. Реабілітаційний центр для наркоманів «Еверест» пропонує лікування наркозалежності у Снігурівці, а також виведення із запою (Снігурівка).

Допомога алкозалежним (Снігурівка)

Важливо розуміти, що в основі будь-якої залежності (чи то алкогольна чи наркотична) криються не лише психологічні причини, а й біологічні та соціальні аспекти. А складність самого лікування полягає безпосередньо у виявленні ознак залежності на її ранніх стадіях. Якщо говорити про алкоголізм, то явні ознаки стають помітними лише за постійного вживання спиртних напоїв. Що стосується наркотичних речовин, то тут залежний стан у деяких випадках може настати відразу після першого прийому психотропних препаратів.

Лікування алкоголізму (Снігурівка) часто починається з деінтоксикації організму хворого. Це необхідний процес, з якого з організму виводиться алкоголь, і навіть продукти його метаболізму. Саме детоксикація дозволяє позбутися значною мірою фізичної залежності. Адже це не тільки промивання шлунка, судин, а й підживлення організму вітамінними комплексами та іншими речовинами, що допомагають одужати внутрішні органи після залежності.

Але як так виходить, що після зняття фізичної залежності алкоголік, як і раніше, відчуває потяг до спиртного? Вся справа в психологічній залежності, позбутися якої зовсім непросто. Для того, щоб подолати згубну пристрасть, у клініці використовують сучасні методики. Крім того, важливо проводити лікування алкоголізму (у Снігурівці та інших філіях нашого центру) згідно з грамотним індивідуальним планом. Тільки комплексна робота психотерапевтів, наркологів, а також підтримка з боку близьких дозволить назавжди позбавитися бажання пити і піддавати себе і свою сім’ю колосальному стресу.

Лікування наркоманії (Снігурівка) – у чому різниця з реабілітацією алкоголіків?

Важливо розуміти, що особливої різниці між алкоголіками та наркоманами немає. адже й ті, й інші мають схожі проблеми, пов’язані із залежністю. Однак, якщо ми говоримо про реабілітацію наркозалежних (Снігурівка), то дуже часто стандартизовані методики боротьби зі згубною пристрастю не працюють. Все пов’язано з деякими психологічними тонкощами та відмінностями у цих двох хворобах:

  • Перший чинник – це вік. За статистикою, наркоманами стають переважно люди молодого віку. Здебільшого – до 30 років. Проблеми з алкоголем часто зустрічаються у людей старшого віку.
  • Наркотики приймають у більшості випадків для того, щоб уникнути нерозуміння з боку близького оточення або влитися в компанію однодумців, іноді – знайти себе. А ось за допомогою алкоголю найчастіше хочуть просто втекти від проблем. Так би мовити, сховатися у пляшці.
  • Наркомани під час лікування, на відміну від алкоголіків, більш агресивно налаштовані на будь-які спроби допомоги, чого не скажеш про людей, які страждають на алкоголізм. Останні – більш зговірливі та згодні йти на компроміси.

Усі ці відмінності впливають і на проведення реабілітаційних заходів. Так, допомога наркозалежним часто включає інтенсивну роботу із психотерапевтом. Це можуть бути індивідуальні зустрічі з психотерапевтом, і групові методи.

Лікування наркоманії у Снігурівці у реабілітаційному центрі «Еверест»

Медичний центр «Еверест» надає комплексну допомогу наркозалежним у Снігурівці та інших філіях. Тут проводиться комплексна діагностика хворого (фізичного та психічного стану), на основі якої будується грамотний план лікування. Індивідуальний підхід у боротьбі із залежностями надзвичайно важливий і допомагає більш ефективно та швидше впоратися із хворобою. Враховується і фізичний стан хворого, і його фізіологічні особливості, і психоемоційний стан, і стадія залежності, тип наркотику або напою, що вживається.

Не варто забувати і про роль близьких людей, із якими постійно працює психолог. Але найголовніше – лікування наркоманії (Снігурівка) неможливе без щирого бажання самого хворого налагодити своє здоров’я та повернутися до соціального життя повноцінною людиною без будь-яких залежностей.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22