Філія РЦ Еверест у Каховці

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

Цілодобово

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Щоб назавжди позбавитися залежності, людині необхідна допомога групи кваліфікованих фахівців різних профілів. Участь одного фахівця недостатньо. Тому проводити лікування наркоманії у Каховці найкраще у спеціалізованому центрі. У центрі всі залежні проходять ефективну програму реабілітації, завдяки чому усуваються всі негативні наслідки залежності – як психічні, і фізичні.

Особливості лікування залежності

Допомога наркозалежним у Каховці надає мультидисциплінарна команда, яка спеціалізується на роботі із залежними. З хворим працює нарколог, дипломований психіатр, за необхідності – психолог та психотерапевт, а також низка інших співробітників. 

Дуже важливо, що лікування наркозалежності проводиться повністю анонімно. Завдяки цьому між залежним та лікарями формується довірче ставлення. Крім того, у хворого після виписки не виникне проблем із соціалізацією та поверненням до повноцінного життя. Принцип анонімності дотримується всіх етапах проведення реабілітації.

Якасна реабілітація наркозалежних у Каховці в центрі проводиться за унікальною програмою, але ключові моменти дотримуються. Так, першим етапом є детоксикація організму. Головною метою цього етапу є очищення організму від токсинів та продуктів розпаду наркотичних речовин. Найкраще проводити детоксикацію в умовах стаціонару, адже хворому необхідний нагляд та допомога спеціалістів. Завдяки правильно проведеній детоксикації вдається позбавити людину стану ломки. Також процес детоксикації дозволяє суттєво покращити стан організму та ще на крок наблизитися до одужання.

Далі лікування наркозалежності в Каховці має на увазі процес комплексної реабілітації. Процес багатоетапний включає безліч заходів, які спрямовані на те, щоб усунути потяг до вживання наркотичних речовин і зафіксувати досягнуті результати.

А закінчується лікування алкоголізму в Каховці соціальною адаптацією. Завдяки цьому заключному етапу хворий отримує можливість комфортно повернутися до повноцінного життя, ставши частиною соціуму. Також у процесі реабілітації формуються навички боротьби зі стресовими ситуаціями, які можуть призвести до рецидиву.

Ви повинні розуміти, що лікування алкоголізму в Каховці в умовах стаціонару не обмежується стаціонаром. Фахівці продовжують спостерігати за хворим і після виписки, це необхідно для оцінки динаміки одужання та запобігає рецидиву. Також допомога може бути надана і рідним хворого, яким анітрохи не простіше впоратися із наслідками захворювання.

Переваги реабілітації у центрі

Якщо потрібна допомога алкозалежним у Каховці, найкраще звертатися до приватних наркологічних центрів. Адже державні установи надають лише фізичну допомогу у боротьбі із залежністю. Тоді як про психологічну реабілітацію всі забувають. Через війну ризик рецидиву зростає у кілька разів. Тож через деякий час хворий знову може опинитися у центрі реабілітації. 

Ще однією важливою перевагою є анонімне надання всіх послуг. Тоді як державні заклади не турбуються про це, тож після проходження курсу у хворого виникне низка проблем із поверненням у соціум, труднощі з працевлаштуванням та необхідність кардинально змінювати місце проживання, щоб уникнути засудження. 

Якщо лікування наркоманії у Каховці проводиться у приватному центрі, хворий може розраховувати на кваліфіковану та, головне, комплексну допомогу. Фахівці приділяють увагу як психологічному, і фізичному стану хворого. Саме комплексний підхід до лікування дає максимально позитивні результати, тому хворий має шанси позбутися залежності назавжди.

В умовах центру проводиться виведення із запою у Каховці за індивідуальними комплексними програмами, які розробляються безпосередньо під кожного хворого групою фахівців. При цьому враховуються індивідуальні характеристики хворого, наявність супутніх захворювань, вік, тривалість вживання наркотичних препаратів та інші проблеми.

Сучасний реабілітаційний центр для наркоманів пропонує максимально комфортні умови проживання для всіх хворих: обладнані сучасними меблями кімнати, збалансоване харчування, цілодобовий нагляд та догляд, а також низка інших послуг.

Комплексну допомогу наркозалежним надає команда кваліфікованих спеціалістів, які перебувають у стінах установи цілодобово. Так що хворий може розраховувати на допомогу будь-якої миті. Вартість проходження курсу при цьому є мінімальною та доступною кожному.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22