Філія РЦ Еверест в Олешках

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Всім відомо, що лікування наркозалежності та алкоголізму складається з двох найважливіших етапів:

  1. Перший етап – це виведення зі стану фізичної залежності. Просто – деінтоксикація організму, звільнення від ломки чи похмілля (абстинентного синдрому). Займає все це близько одного місяця. Даний етап лікування прийнято проводити в умовах стаціонару під пильним наглядом фахівців. Завдяки виведенню продуктів метаболізму алкоголю та наркотиків не лише внутрішні органи та кров звільняються від шкідливих токсинів. Насамперед – важливе лікування центральної та периферичної нервової системи від впливу препаратів. А в міру покращення фізичного самопочуття покращується і емоційний стан пацієнта.
  2. Лікування алкоголізму (Алешки) та наркоманії неможливе без проходження реабілітаційного періоду, при якому крім фізичної залежності проходить ще й психологічна. Важливо розуміти, що багато пацієнтів вживали наркотики або алкоголь протягом довгих років. І весь цей час препарати блокували нормальне функціонування мозку, а людина втрачала свою особистість. Додайте до цього зниження соціального статусу, негараздів у сім’ї. Все це вимагає тривалого психотерапевтичного відновлення.

Допомога наркозалежним та лікування алкогольної залежності (Олешки) у стаціонарі – чому це так важливо?

Якщо у ваше життя або життя вашої близької людини прийшли наркотики чи алкогольна залежність, лікування краще розпочинати на ранніх стадіях захворювання. Проте, симптоми виявляються найчастіше не відразу. І багато хто навіть не помічає, що з рідною людиною не все гаразд, списуючи її поведінку на негаразди на роботі чи складності характеру. Але навіть при зверненні за допомогою на пізніших стадіях допомога алкозалежним та наркоманам можлива. Реабілітаційний центр для наркоманів «Еверест» разом із професійним та кваліфікованим персоналом допоможе ефективно вибратися із ситуації, що склалася, і повернути людину в суспільство повноцінною здоровою особистістю.

Стаціонарне лікування наркоманії (Олешки) та алкоголізму має безліч переваг у порівнянні з амбулаторним лікуванням. Так, позитивні сторони такого лікування проявляються в наступному:

  • У клініці проводять не тільки виведення із запою (Олешки), але також проводять комплексну діагностику стану здоров’я людини. Це стосується не лише фізичних показників, а й психоемоційного фону пацієнта. він знаходиться під цілодобовим наглядом кваліфікованих лікарів та молодшого медичного персоналу. А це, у свою чергу, надає більшого комфорту хворому і всіляко сприяє його одужанню.
  • Лікування підбирається індивідуально залежно від стану пацієнта та його фізіологічних особливостей.
  • На лікування алкоголізму (Олешки) ціни розумні. Так само, як і на реабілітацію наркоманів. Тому кожен, хто потребує допомоги, зможе дозволити собі позбутися згубної пристрасті в реабілітаційному центрі для алкоголіків в Олешках та інших філіях центру «Еверест».
  • Однією з найголовніших переваг лікування вважається конфіденційність. Ніхто не дізнається про те, що ви потрапили до стаціонару та проходите лікування. В результаті ж ви зможете знайти здоров’я і тверезий погляд на подальше життя, в якому не буде жодного місця наркотичних препаратів або алкогольних напоїв.
  • Стаціонарна допомога дозволяє застосувати нові методики реабілітації та відновлення хворих навіть у найважчих формах залежності.
  • У хворого під час лікування відсутня всіляка спокуса та можливість повернутися до старого.

Стаціонарне лікування алкогольної залежності (Олешки) разом із реабілітаційним центром «Еверест» сміливо можна порівняти з помешканням у комфортабельні санаторні умови. Медичний центр оснащений не лише сучасним технічним та медичним обладнанням, а й комфортними добре обладнаними палатами. Повноцінне здорове харчування – ще один важливий чинник для якнайшвидшого одужання. Адже тільки здорове тіло може впоратися з хворобою, навіть якщо йдеться про наркоманію. Навіть виведення із запою (Олешки) в умовах стаціонару дозволить ефективніше впоратися з алкоголізмом надалі.

Реабілітація наркозалежних в Олешках на базі нашого медичного центру – відмінна можливість залежній людині позбутися згубних звичок, які не лише позбавляють її життєвих сил та енергії, а й сприяють втраті їм особистості. Ніколи не варто зневірятися. Навіть якщо ви дізналися, що ваша близька людина хвора на наркоманію, лікарі «Еверест» допоможуть впоратися з хворобою і повернутися до нормального соціального та активного фізичного життя.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22