Філія РЦ Еверест у Новій Каховці

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Якщо вам чи вашим близьким необхідне професійне лікування наркоманії Нова Каховка, звертайтесь до реабілітаційного центру «Еверест». Тут вам готові запропонувати допомогу найкращих у місті фахівців, а також сучасне обладнання та прогресивні методики реабілітації.

Переваги реабілітаційного центру

Сьогодні допомога наркозалежним може бути надана і у державній клініці. Але якість та умови лікування явно не відповідають сучасним стандартам та вимогам. Тому краще звертатися до приватних центрів.

Тут працюють найкращі в місті фахівці, які мають багаторічний досвід роботи. У центрі є фахівці різних напрямків: від наркологів до психологів і психіатрів. Завдяки цьому кожен може пройти комплексне лікування алкоголізму в Новій Каховці.

За кожним хворим закріплюється команда фахівців, склад якої формується індивідуально. Все залежить від фактичного стану здоров’я людини та допомоги, якої вона потребує.

Також реабілітація наркозалежних у Новій Каховці може похвалитися сучасним обладнанням, якого точно немає в державних клініках. Використання сучасного обладнання прискорює процес одужання, а також спрощує проходження низки процедур.

Лікування алкогольної залежності Нова Каховка проводиться з використанням тільки сертифікованих медикаментів, прийом яких здійснюється лише під контролем фахівців. З допомогою медикаментів вдається коригувати стан хворого.

Також реабілітаційний центр для алкоголіків Нова Каховка пропонує своїм клієнтам максимально комфортабельні умови проживання. Номери обладнані всім необхідним для проживання, передбачено збалансоване харчування з урахуванням побажань клієнтів.

Етапи реабілітації в центрі

Для кожного пацієнта розробляється унікальна програма, за якою проходить лікування наркозалежності. Але починається все з процесу детоксикації, адже дуже важливо на початкових етапах полегшити психологічний та фізичний стан хворого. Процедура проводиться під наглядом фахівців та коригується залежно від того, як поводиться організм.

Дуже важливо, щоб детоксикація була проведена в умовах стаціонару. Адже протягом усього процесу потрібен нагляд спеціалістів. У домашніх умовах позбутися ломки та очистити організм від продуктів розпаду наркотичних речовин чи алкоголю не вийде. Коли було проведено виведення із запою Нова Каховка, можна переходити до наступних етапів реабілітації.

Фахівці розробляють унікальну програму для кожного хворого, враховуючи ряд індивідуальних характеристик. Тільки індивідуальний підхід дозволяє досягти справді помітних змін. Тривалість програми також залежить від фактичного стану організму, а також наявності супутніх захворювань, типу речовин, що вживаються, і тривалості. Отже, лікування алкогольної залежності Нова Каховка, як і наркотичної, може зайняти як кілька тижнів, так і до півроку.

Дуже важливо, щоб була надана комплексна допомога алкозалежним. Важливо приділити увагу як фізичному стану, а й психологічному. Тому з хворим працюють досвідчені психологи та психотерапевти. Можливі як індивідуальні заняття, і групові. Психологічну допомогу отримують і рідні хворого, адже від їхньої участі в житті залежить багато чого залежить.

Ефективність лікування також залежить від того, наскільки оперативно було надано допомогу фахівців. Як тільки було діагностовано алкогольну залежність, лікування необхідно розпочинати.

Фахівці реабілітаційного центру не залишають хворого і після виписки зі стаціонару. Адже заключною частиною лікування є соціалізація. Фахівці допомагають людині повернутися до повноцінного життя, знайти роботу та налагодити стосунки з близькими, рідними. Деколи, щоб не виникало спокуси, хворим рекомендовано кардинально змінити коло спілкування. Із цим також допоможуть фахівці центру.

Залишаючи реабілітаційний центр для наркоманів, ви можете розраховувати на допомогу фахівців за першої ж необхідності. Щоб не зірватися, необхідно періодично відвідувати консультації нарколога та зустрічатися з психологом.

У стінах центру надають допомогу наркозалежним навіть у найскладніших ситуаціях. Досвід показує, що за своєчасно наданої допомоги та участі у лікуванні фахівців можна назавжди забути про залежність. Не забувайте про те, що лікування проводиться повністю конфіденційно, так що оточуючі зовсім не знатимуть про ваші проблеми.

Отримати допомогу ще ніколи не було так легко – зробити це можна за один телефонний дзвінок. Адже ми розуміємо, наскільки цінним у таких випадках є час.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні в нашу клініку кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

В якості замісної терапії наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важким. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22