Філія РЦ Еверест у Голої Пристані

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Психологічна та фізична потреба в речовинах, які спочатку зазвичай викликають позитивний чи навіть ейфоричний ефект, називається залежністю. Міжнародна класифікація хвороб визначає її як, серед іншого, сильне бажання чи примус до вживання алкоголю чи будь-якого іншого у поєднанні зі зниженою здатністю контролювати початок, припинення та кількість споживання. Кваліфікована абстиненція для залежних, яку пропонує наш реабілітаційний центр для наркоманів, ґрунтується на стандартизованих та перевірених методах з тривалістю до 14 днів.

Невідкладна допомога алкозалежним та лікування наркозалежності

Речовини, які викликають звикання, змінюють реакції у системі мозку. Якщо стимули, спровоковані звикання, відсутні, виникає неконтрольована потяг до прийому, що погіршує здатність до прийняття вільних рішень. У міру того, як організм розщеплює ці речовини, розвивається ослаблений ефект. Цим пояснюється характерне збільшення дози під час наркоманії.

Реабілітаційний центр для алкоголіків Гола Пристань представляє спектр лікування для пацієнтів, які страждають на наркотичну та/або лікарську пристрасть, за винятком героїну або інших наркотиків, які вводяться внутрішньовенно. На жаль, ми не можемо запропонувати заміну метадону. У нашій клініці ми практикуємо всілякі способи для проведення професійного скасування. Алкогольна залежність лікування, метою якого є повна відмова від напою, що викликає звичку або іншого, відбувається під наглядом команди експертів. Після всебічного фізичного та психологічного обстеження, а також точного аналізу проблеми та будь-яких інших психічних захворювань складається конкретний план для кожного.

Передозування або припинення вживання може призвести до небезпечних для життя фізичних симптомів. Допомога наркозалежним та лікування алкогольної залежності Гола Пристань гострої фази триває від кількох днів до двох тижнів і проводиться суворо під наглядом нашого фахівця в умовах психіатричного чи терапевтичного стаціонару. Симптоми відміни можна полегшити, вживаючи таблетки чи таке інше. Вже цьому етапі обговорюються варіанти лікування, дозволяють домогтися довгострокового припинення.

Кваліфікована абстиненція, виведення із запою Гола Пристань, проходить через кілька терапевтичних заходів у рамках цілісного медичного підходу та триває від двох до трьох тижнів. Фактично, він включає такі етапи, послідовно чи паралельно:

  • звільнення організму, зазвичай із застосуванням ліків, для полегшення абстинентного синдрому;
  • підтримують розмови підвищення самомотивації;
  • індивідуальна групова терапія для конкретних розладів;
  • аналіз та опрацювання причин, що призвели або ведуть до адиктивної поведінки;
  • виявлення психосоціальних проблем;
  • навчання стратегіям запобігання рецидивам.

Реабілітація наркозалежних до Голої Пристані: шанс повернутися до здорового життя

Якщо є супутнє психологічне захворювання, це буде з’ясовано та вилікувано на другому етапі кваліфікованої відмови. Наш досвідчений психолог розробить потрібну програму індивідуально. Наркологічні порушення зазвичай є когнітивними розладами, психозами або депресією. Виходячи з ваших потреб терапія складається з різних елементів, таких як медикаментозне та психотерапевтичне лікування наркоманії Гола Пристань, і є мультимодальною концепцією.

Фізико-психологічна абстиненція з тривожним настроєм, дратівливістю та порушенням ритму сну без опорної конструкції та інтенсивності – час із найбільшим ризиком рецидиву. Однак, як тільки цей етап завершено, активне планування майбутнього виходить на перший план, хоча воно від початку є невід’ємною частиною. Лікування алкоголізму Гола Пристань у цьому випадку включає мотиваційне інтерв’ю, яке навчає стратегіям запобігання рецидивам та підвищує впевненість у собі, когнітивні стратегії, які змінюють адиктивні думки та замінюють їх новими, корисними. Розвиток конкретної та практичної підтримки, такий як ритуали, що дають силу, робота з емоціями чи діями, які раніше були важкими. Планування майбутнього, самостійно сплановане дозвілля. Додаткові групові пропозиції, які враховують ґендерні відмінності у залежній поведінці.

Штат нашого центру складається з висококваліфікованих фахівців різних спеціальностей, які працюють, підтримуючи вас щодня на різних рівнях, щоб ви змогли жити без шкоди свого життя.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22