Філія РЦ Еверест у Подільську

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Позбутися наркоманії дуже складно. У домашніх умовах зробити це практично неможливо. На жаль, наркоманія – це сильна хвороба сучасності, яка щодня забирає життя сотень людей по всьому світу. Тим не менш, не варто зневірятися. Немає безвихідних ситуацій. Сучасні методики доводять, що лікування наркозалежності можливе. Потрібно лише тверезо оцінити існуючу проблему та звернутися за допомогою до професіоналів. Реабілітаційний центр для наркоманів “Еверест” надає комплексний підхід з урахуванням індивідуального стану хворого, ступеня тяжкості залежності, застосовуючи виключно сучасні методики лікування та реабілітації в умовах стаціонару чи амбулаторно. Допомога наркозалежним (Подільськ) – пріоритетне завдання центру, яке дозволить людині повернутися до нормального життя.

Лікування наркоманії (Подільськ): етапи на шляху до відновлення

Багато хто з тих, хто піддався наркотикам, запевняють, що жодної залежності у них немає, що вони можуть кинути будь-якої хвилини. Насправді ж ми бачимо, як вони все більше і більше поринають у себе, стають нелюдимими. Згодом взагалі не можуть обійтися без чергової дози наркотичних речовин. Якщо ви помітили, що ваші рідні чи близькі стали інакше поводитися, можливо варто придивитися до них уважніше. Особливого занепокоєння завдає той факт, що багато наркоманів – це діти і підлітки. Не відкладайте похід до фахівців. Тільки професіонали здатні оцінити тяжкість захворювання та допомогти молодим людям позбутися згубної звички раз і назавжди.

У наркоманії виділяють кілька етапів лікування, кожен із яких характеризується деякими особливостями:

  1. Насамперед лікарі проводять детоксикацію організму пацієнта. Це дозволяє як купірувати абстинентний синдром (просто “ломку”), а й позбавити організм людини фізичної залежності від наркотичних чи психотропних речовин. При цьому використовуються медикаментозні препарати, які дозволяють усунути різні прояви організму та очистити його від наркотиків. Завдяки подібним методам ми маємо можливість пом’якшити або усунути фізичні прояви залежності, які можуть виявлятися на тлі відмови від наркотиків.
  2. Далі йде складніший етап – позбавлення психічної залежності. При цьому крім спеціалізованих медикаментів застосовуються і немедикаментозні методи відновлення, серед яких одним із найдієвіших вважається психотерапія. Даний етап лікування один із найтриваліших, тому що його метою є усунення самого бажання вживати наркотики. Може тривати кілька місяців.
  3. Соціальна реабілітація наркозалежних (Подільськ) – не менш важливий етап, як і саме лікування. Завдяки активній роботі з психологами та іншими фахівцями центру здійснюється допомога наркозалежним у соціальній адаптації, поверненню до активної життєвої позиції та підвищенню самооцінки колишніх наркоманів.

Лікування алкоголізму в Подільську

Дуже багато хто вважає, що алкоголізм – це проблема самої людини, пов’язуючи її зі слабохарактерністю, поганим впливом або безвідповідальність. Але не варто забувати, що це не звичайна звичка, а вельми згубне захворювання сучасності, яке неодмінно потребує лікування. І найперше, що мають зробити близькі алкоголіка – переконати його звернутися за допомогою до досвідченого нарколога, який не тільки здійснить виведення із запою (Подільськ), а й допоможе вилікувати недугу.

Лікування алкоголізму у Подільську разом із нашим реабілітаційним центром передбачає не лише прийом спеціально підібраних медикаментів. Успішний результат безпосередньо пов’язаний з багатьма факторами, тому з пацієнтом працює ціла низка фахівців, впливаючи не тільки на його фізичний стан, а й на психіку.

Допомога алкозалежним (Подільськ) має на увазі комплексний підхід, при якому застосовуються сучасні методи лікування. У центрі працюю професійні психологи, терапевти, наркологи та інші спеціалісти з великим досвідом. З нами ви або ваш близький неодмінно забуде про випивку, знайшовши здоров’я та надію на світле майбутнє з активною життєвою позицією.

Ефективне лікування наркозалежності в Подільську разом із РЦ “Еверест”

Лікування наркоманії в Подільську – першочергове завдання для кожного працівника реабілітаційного центру. Якщо вас цікавить лікування алкоголізму (Подільськ), наркотичної чи іншої залежності, “Еверест” – ваш вірний союзник у боротьбі за здоровий та активний спосіб життя, в якому не місце згубним уподобанням. Разом з нами ви зможете здобути незалежність, душевний спокій та можливість розпочати якісне життя.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важким. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22