Філія РЦ Еверест у Херсоні

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Щоб назавжди позбавитися залежності, хворому недостатньо допомоги лише одного фахівця, в домашніх умовах теж не впоратися. Тому найкращий варіант – стаціонарне лікування наркоманії Херсон.

Особливості реабілітації

У реабілітаційному центрі буде надано комплексну допомогу наркозалежним Херсон, одним з головних принципів якої є стовідсоткова анонімність.

Тільки комплексний підхід дозволяє досягти поліпшень, щоб в результаті залишити хворобу в минулому. Ефективне лікування наркозалежності повинне починатися з детоксикації. Найкраще проводити процедуру очищення організму від продуктів розпаду наркотичних речовин в умовах стаціонару. Правильно проведена детоксикація дозволяє усунути ломку, покращити фізичний стан хворого та стабілізувати психоемоційний.

Детоксикація проводиться з використанням сучасного обладнання та тільки сертифікованих медикаментів. Кожен етап контролюють досвідчені спеціалісти. Тривалість очищення визначається індивідуально.

Коли стан буде мінімально стабілізований, настає реабілітація наркозалежних Херсон. Вона передбачає великий комплекс заходів, головною метою яких є усунення потягу до вживання: як у фізичному, і психічному рівнях.

Але цим лікування наркозалежності в Херсоні не обмежується. Необхідно також подбати про соціальну адаптацію хворого. Адже тільки так людина, яка страждає на залежність, може повернутися до повноцінного життя, уникнувши при цьому зривів.

Якщо ваше рідне місто – Херсон лікування від наркоманії може бути здійснено в реабілітаційному центрі Еверест. Тут буде надано комплекс послуг, спрямованих на повне одужання.

Тривалість курсу визначається індивідуально, усе залежить стану хворого, тривалості вживання наркотичних речовин, наявності супутніх захворювань.

Переваги стаціонарного лікування

Якщо вам чи близькій вам людині необхідно пройтилікування алкоголізму Херсон готовий запропонувати вам низку приватних центрів. На практиці доведено, що перебування у державних установах не дає і половини результатів, які ви можете отримати у центріЕверест. 

Лікування алкоголізму в Херсоні та наркотичної залежності проводиться за індивідуальною програмою, яка розробляється командою спеціалістів різних профілів. Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє досягти найкращих результатів. Протягом усього курсу фахівці відстежують динаміку одужання, що дозволяє своєчасно змінювати підхід до лікування, якщо в цьому є потреба.

У центрі буде надано кваліфіковану та комплексну допомогу алкозалежним Херсон. Для цього в штаті є спеціалісти різних профілів, а також досвідчені медсестри, готові надати допомогу у будь-який час дня та ночі.

Центр також має в своєму розпорядженні сучасне обладнання, яке використовується як для детоксикації, так і для проведення всіх необхідних реабілітаційних процедур. Також у стінах стаціонару може бути проведена детальна діагностика, що дозволяє своєчасно визначити наявність будь-яких проблем зі здоров’ям.

Важливо й те, що лікування наркоманії в Херсоні не обмежується відновленням фізичного стану хворого. Із залежним також працюють досвідчені психологи, психіатри та психотерапевти. Робота починається з індивідуальних занять, що дозволяє визначити причину розвитку залежності та розробити механізм її усунення. Далі людина може переходити до групових занять, що не дозволяє втратити мотивацію та запобігає рецидиву.

Як бачите, висновок із запою Херсон – лише перший крок на шляху до одужання. Щоб назавжди залишити залежність у минулому, необхідно пройти нелегкий шлях. І важливу роль у цьому процесі відіграють родичі хворого, які можуть розраховувати на допомогу фахівців центру.

Також реабілітаційний центр для наркоманів пропонує супровід хворих і після виписки. Щоб запобігти рецидиву, хворий потребує постійної підтримки та регулярних консультацій з психологами та психіатрами.

Тільки комплексна допомога наркозалежним дозволяє назавжди залишити залежність у минулому. Лікування проводиться гарантією анонімності, що дозволяє хворому без проблем повернутися до соціального життя, завести нових знайомих і не втратити зв’язку з рідними.

Також центр сприяє формуванню правильного і наповненого режиму дня, що в майбутньому дозволяє структурувати життя і запобігає рецидиву, нервовим зривам.

Оформити близьку вам людину в стаціонар ще ніколи не було так просто – достатньо одного телефонного дзвінка. Процедура оформлення займає небагато часу та потребує мінімального пакету документів.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні в нашу клініку кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

В якості замісної терапії наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важким. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22