Філія РЦ Еверест у Новій Одесі

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Реабілітаційний центр для наркоманів «Еверест» — це житловий заклад, який спеціалізується на допомозі залежним людям від шкідливих речовин (алкоголь, наркотики). Наша концепція ґрунтується на психотерапевтичній реабілітації. До кожного пацієнта підходимо індивідуально, щоб якнайшвидше допомогти йому повернутися до здорового життя.

Допомога наркозалежним Нова Одеса: терапевтична пропозиція

Прийом та лікування наркоманії Нова Одеса здійснюється багатопрофільною командою. Людину оглядає психіатр, соціальний працівник та медсестра. Початковий етап триває близько двох тижнів. Протягом цього періоду людина бере участь у різних групових терапіях та індивідуально оглядається різними співробітниками (психіатром, психологом, ерготерапевтом та іншими). З висновків у період пацієнта направляють у різні групи (трудотерапія, психотерапія, спортивна тощо. буд.).

Таким чином, зацікавлена ​​особа спостерігається у міждисциплінарній команді для укладання терапевтичного контракту, який передбачає подальше лікування наркозалежності. Це також питання виявлення всіх проблем, які можуть бути у людини (депресія, житло, робота), а також оцінки разом з нею її цілей, цінностей та ресурсів. Через деякий час проводиться оцінка людини, щоби побачити зміни.

Реабілітація наркозалежних Нова Одеса включає психотерапевтичні групи, що ґрунтуються на когнітивно-поведінковій терапії (управління емоціями, впевненість у собі, профілактика рецидивів). Трудотерапія (експресія, когнітивна терапія, лікувальна кулінарія тощо). Серед додаткового – фізіотерапія, психомоторика, релаксація. Творчі майстер-класи, суспільне життя, позитивні ідентифікації, ресоціалізація. Участь у щоденних завданнях центру. Особисті ресурси, відпочинок, релаксація та культурні заходи. Наприкінці перебування ми починаємо обговорювати те, як він чи вона розвиватиметься далі.

Надаючи всебічну допомогу наркозалежним та догляд, ми спрямовуємо всі сили на закріплення мотивації та її здатності утримуватися. Терміни кожного перебування визначаються в індивідуальній програмі лікування, що адаптується в міру перебування. Тривалість перебування зазвичай становить три місяці, але може бути адаптована індивідуально.

Ефективне лікування алкоголізму Нова Одеса

Повна помірність – це не завжди мета. Тут розглядається зниження кількості вживаного. Пацієнту призначаються відповідні вітаміни певної групи, за ним визначено психолога, і в разі інших аспектів ще фахівці ведуть спостереження. Група анонімних алкоголіків є ефективним засобом на шляху до лікування. Висновок із запою Нова Одеса успішна лише в тому випадку, якщо сам пацієнт мотивований, виявляє сильне бажання припинити пити, ну, або хоча б зменшити споживання. Підтримка сім’ї також важлива, разом добрий результат досягається швидше.

Це захворювання, яке часто рецидивує після скасування. Як і у випадку з тютюном, для досягнення стійкої помірності часто потрібно кілька спроб. Дослідження показали, що від чотирьох до десяти років після виписки від 60 до 85% людей хоч один раз стикалися з рецидивом. Підтримка відновлення – це тривале психотерапевтичне лікування. Щоб максимізувати шанси на одужання, ми поєднуємо кілька методів, адаптованих до вас. Ми ставимося до залежності як до хронічного захворювання, проводячи всебічну оцінку вашого самопочуття, використання, зовнішніх факторів та потенційних несприятливих симптомів скасування, щоб визначити найкращий шлях.

Розвивайте свої успіхи

Якщо у вас або у родича трапився рецидив, головне не відмовлятися від можливої ​​допомоги від сорому. Набагато важливіше відновити впевненість у собі, щоб закріпити успіхи. Адже ви вже одного разу успішно зробили цей крок! У цей час ви можете підтримати, наприклад, регулярні зустрічі з лікарем або участь у групі самодопомоги.

Коли споживання спиртовмісних напоїв стає все більш повторюваним, людина вже не усвідомлює свою проблему. У довгостроковій перспективі вона чи вона поринає у стан розчарування, смутку чи навіть гніву. Потім п’є ще більше вже не для задоволення, а для того, щоб зменшити негативні наслідки цього хронічного пиття. Це – залежність. Наш центр допоможе вам впоратися, знайти нові сили до життя. Скоріше звертайтеся, щоб розпочати курс лікування. Ми прагнемо постійного пошуку нових рішень для найкращого результату для кожного, пропонуючи унікальний, інноваційний підхід до вашого одужання, якого ви заслуговуєте.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22