Філія РЦ Еверест у Рені

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Дуже часто у лікуванні наркоманії складним є саме початок. Дуже важливо звернутися до професіоналів, які зможуть надати кваліфіковану допомогу у вирішенні такого складного процесу – залежності.

Реабілітаційний центр для наркоманів «Еверест» має не лише належних фахівців, здатних повернути до нормального життя наркоманів та алкоголіків, а також сучасним обладнанням. Тут кожен зможе відчути себе, як удома, тому що в палатах передбачені всі необхідні умови для ефективного відновлення пацієнтів та збереження їхнього психічного стану. Допомога наркозалежним, як і лікування алкогольної залежності (Рені) – пріоритетні напрямки центру. І тут раді допомогти всім, хто цього потребує.

Як змусити залежну людину лікуватися?

Звичайно, слово «примусити» – це дуже брутально сказано. Всі ми розуміємо, що з-під палиці ніколи нічого зробити не вийде. При цьому не тільки рішення людини пройти лікування у спеціалізованому центрі не прийде до неї, але навіть якщо вона вирушить за допомогою – лікування наркозалежності, як і виведення із запою (Рені) буде малоефективним. Тому якщо ви бачите, що ваша близька людина чи друга, доля якої вам не байдужа, потрапила під вплив наркотичних речовин, сміливо вирушайте до клініки.

Психологи центру допоможуть розібратися, яким чином допомогти вашому близькому та розкажуть про те, як поводитися з ним у процесі безпосередньо лікування. Крім того, завдяки сучасним методикам, які використовуються психологами, знайдеться вірний шлях переконати людину поміняти свої погляди на ситуацію та пройти курс лікування.

На відміну від деяких інших захворювань, саме наркоманія та алкоголізм мають руйнівний характер не тільки для самого хворого, але й для його рідних та близьких. Так, це справжня соціальна проблема, яка охоплює всіх людей, які живуть, працюють із хворим або його друзів.

У чому криється шкода від алкоголю та наркотиків?

Ні для кого, напевно, не секрет, що алкоголь, як і наркотики, неймовірно шкідливий для людини. Але в чому саме проявляється їх шкода? Ось кілька прикладів:

  • Через прийом наркотичних речовин та алкоголю в організмі людини утворюються отруйні сполуки (токсини), які неможливо природним шляхом вивести. Для того, щоб позбутися отрути та очистити організм, необхідно обов’язково пройти детоксикацію.
  • Страждають насамперед певні органи хворого – це центральна нервова система (мозок), серце, печінка, виснажуються стінки судин.
  • Через сильну психологічну залежність від вживання наркотиків у хворих втрачається самоконтроль.

Чому лікування алкоголізму (Рені) варто проходити у стаціонарі?

Якщо вас чи вашого близького спіткала алкогольна залежність, лікування варто довірити професіоналам. Тільки на прийомі досвідченого лікаря можна визначитися з вибором методики та курсу відновлення, який максимально ефективно допоможе впоратися із хворобою.

Що стосується лікування наркоманії (Рені) та алкоголізму, то найбільшою ефективністю відзначається стаціонарна реабілітація наркозалежних (Рені та інші міста України). Саме такий тип лікування відзначається найбільшою кількістю переваг, серед яких:

  • Реабілітаційний центр для алкоголіків (Рені) надає можливість провести всі необхідні аналізи та виконати обстеження у найоптимальніших для цього умовах. При цьому дотримуються всіх необхідних норм і вимог до здачі таких досліджень.
  • Забезпечується комплексна діагностика пацієнта, стану його здоров’я за допомогою сучасного обладнання та методик. Це дозволить отримати найточніші результати та якісно вплинути на подальше лікування алкоголізму (Рені), ціни на яке прийнятні.
  • Допомога алкозалежним та наркоманам виконується строго в індивідуальному порядку. На основі проведених діагностичних досліджень підбирається оптимальний курс, який дозволить людині позбутися такого згубного стану.

Однак найбільш важливим моментом у стаціонарному лікуванні алкогольної залежності (Рені) є той факт, що пацієнт перебуває під цілодобовим наглядом кваліфікованих лікарів, медсестер та іншого медичного персоналу. Важливою є й користь ізоляції хворого навколишнього світу. Все це дає позитивний результат і можливість хворому знайти здорове майбутнє, в якому не буде жодного місця ні алкоголю, ні наркотиків.

Центр реабілітації «Еверест» надає допомогу наркозалежним та алкоголікам у Рені та інших містах України. Детальніше ви можете дізнатися на нашому сайті або зателефонувавши. Не нехтуйте своїм здоров’ям та повноцінним життям. Завжди є шанс почати все заново і позбавитися залежності.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22