Лікування крокодилової залежності

Лікування від крокодилової залежності

Наркотик крокодил, він же дезоморфін – це дешевий замінник героїну, який є однією з найбільш смертоносних речовин, що коли-небудь розповсюджуються в країнах СНД, зокрема Україні, Росії та Казахстані. З’явившись на чорному ринку на початку 2000-х років, він загнав у пастку десятки тисяч наркоманів по всій країні та особливо швидко поширився у бідних промислових районах України.

Крокодил виготовляють з кодеїну та кодеїновмісних аптечних препаратів, комбінуючи їх з токсичними інгредієнтами, такими як соляна кислота, побутові засоби для чищення і бензин. На деяких ринках наркотиків, де видобути героїн відносно складно, люди звертаються до таких альтернатив, як крокодил як замінник героїну. Він приваблює багатьох наркоманів своєю низькою ціною, а також відносно легкий у приготуванні. Крокодил справляє аналогічний героїну ейфоричний ефект, і дає потужний седативний та знеболюючий результат.

 

Згубний наркотик КРОКОДІЛ

 

У чистому вигляді дезоморфін приблизно в 10 разів сильніший за морфін і більш ефективний, ніж героїн. Початок дії препарату дуже швидкий, але його дія нетривала, що як наслідок призводить до частого прийому та підвищеного ризику розвитку фізичної та психічної залежності людини. Залежність від наркотику крокодил розвивається після двох внутрішньовенних ін’єкцій!

Крокодилява залежність – це відносно новий вид наркоманії, проте вона вже посідає друге місце в Україні після героїнової.

 

Чому наркотик називають “крокодилом”?

 

Свою назву хімічний склад отримав тому, що шкіра в місці ін’єкцій набуває чорного, сірого або зеленого відтінку, може покриватися кіркою і відшаровуватись – нагадуючи шкіру рептилії або крокодила. На місці уколів з’являються некротичні виразки та ерозії. У чистому вигляді дезоморфін не викликає подібних побічних ефектів, це говорить про те, що ці небезпечні шкірні захворювання пов’язані з токсичними інгредієнтами препарату внаслідок його “кустарного” виготовлення.

 

Крокодил – наркотик самогубців

 

Люди, які вживають цей вид опіоїдів, страждають від ураження шкіри та інших очевидних інфекцій. Внаслідок саморобних способів приготування наркотику різні токсичні хімікати потрапляють до його складу.

Крім традиційних ознак та симптомів вживання опіоїдів, крокодил також викликає серйозні (і часто незворотні!) проблеми зі здоров’ям, які включають:

 • Інфекції кровоносних судин
 • Відкриті виразки
 • Гангрена
 • Шкірні інфекції
 • Ампутація кінцівок
 • Пневмонія
 • Зараження крові
 • Менінгіт
 • Гниючі ясна
 • Втрата зубів
 • Передача вірусу через кров (ВІЛ, гепатит)
 • Кісткові інфекції
 • Порушення мови
 • Порушення моторики
 • Втрата пам’яті
 • Складність фокусування
 • Ураження печінки та нирок

 

Крокодил наркомани в середньому живуть не більше двох років! Цей препарат розвиває сильну залежність, надто токсичний і отруйний, щоб дозволити споживачам виживати довше. Людина, яка “щільно сидить” на крокодилі більше 4 місяців, практично не піддається лікуванню і приречена на неминучу смерть.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

Безкоштовна консультація

Лікування крокодилової залежності

 

Якщо ви підозрюєте, що хтось із близьких людей залежить від будь-якого опіоїду, включаючи крокодил, слід негайно звернутися за допомогою до спеціалізованих закладів, таких як реабілітаційний центр a> “Еверест”. Наш метод лікування базується не на релігійних витоках, а на кваліфікованій допомозі дипломованих педагогів та психотерапевтів. Проте будь-хто з віруючих людей, які потрапили до нас, може розраховувати на підтримку, а також не тільки на фізичне, емоційне та інтелектуальне очищення, а й на духовне розвиток.

Крокодил наркотична речовина викликає сильну психологічну залежність, руйнуючи особистість людини, тому важливим етапом реабілітації є психологічна робота з наркозалежним. Позбавлення крокодилової залежності – це складний і трудомісткий процес для людини і важливу роль у успішному лікуванні відіграє особиста ініціатива та усвідомлення згубної дії наркотичних засобів, до якого допоможуть прийти наші консультанти.

Пам’ятайте! Зволікання може коштувати життя рідного людини! Позвоніть прямо зараз на гарячу лінію центру “Еверест” і отримайте БЕЗКОШТОВНУ детальну консультацію з питань, що вас хвилюють.

Що після програми?

 

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо в будинок до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22