Лікування лудоманії

Лікування лудоманії в Одесі.

Лудоманія інакше, у побуті, називається громаданням і означає власне саме це: хворобливу та непереборну пристрасть до азартної гри. Підступність цієї залежності дуже велике, адже поступово бажання зіграти по-маленькому переростає в прагнення будь-що відігратися, взяти реванш, зірвати куш. Як і в будь-якій іншій залежності, в ігроманії також є свої стадії. І якщо на першій відмовитися від гри досить легко, то третя вимагає спеціалізованого лікування за певними методиками.

 

лікування лудоманії

Незважаючи на те, що при лудоманії людина не набуває залежності від хімічних речовин, як при наркоманії або алкоголізмі це зовсім не означає, що проблему можна недооцінювати. По-перше, азартні ігри викликають дуже потужну психологічну залежність, таку, що реабілітація лудоманів потребує комплексної психотерапії та тривалої завзятої роботи. По-друге, вона у буквальному значенні руйнує життя, призводить до матеріальних втрат, боргів, розпаду сімей. І, по-третє, часто лудоманія веде за собою ще й інші вади: адже людина часто рятується від депресії, що викликана програшами, «на дні чарки».

Не зволікайте! Якщо ви бачите, що ваш близький чи друг потрапив у пастку, звертайтеся до нашого реабілітаційного центру

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

Безкоштовна консультація

Як проводиться лікування від лудоманії

 

Лудоманія має серйозний індивідуальний відбиток, оскільки, залежно від темпераменту, механізм виникнення та закріплення залежності різниться. Тому на першому етапі необхідна ретельна діагностика та складання психологічного портрета людини та визначення факторів, які сприяли її розвитку. Це може бути фізіологічні, соціальні, психологічні чинники.

При лудоманії лікування може мати різний характер, але найбільш стійкі результати досягаються при проходженні програми реабілітації в стаціонарі. Ми використовуємо різні методики, серед яких раціональна, аналітична, когнітивна психотерапія та психотерапія відносин. Проводяться групові та індивідуальні заняття, у тому числі практикуються групи з арт-терапії.

Наше головне завдання – не просто покращити стан пацієнта, а й закріпити успіх, провести успішну соціальну адаптацію і назавжди позбавити його хворобливої ​​тяги до азартної гри. Тому навіть після випуску наші колишні учасники – а тепер повноцінні члени суспільства – проводять регулярні терапевтичні зустрічі для обговорення своїх досягнень та обміну досвідом.

Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з цією небезпечною проблемою, не чекайте, що все вирішиться само собою. При найменших підозрах звертайтеся до нас, ми разом виробимо стратегію, як переконати вашу близьку людину пройти курс лікування лудоманії у нашому центрі.

Що після програми?

 

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо до будинку до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22