Реабілітаційний центр наркозалежних

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Реабілітаційний центр для наркозалежних

 

З 2003 року в Одесі працює центр реабілітації від наркозалежності «Еверест». За ці роки ми допомогли тисячам людей знову набути сенсу життя, полюбити себе і своїх близьких і відмовитися від руйнівної недуги. Наркологічний центр в Одесі пропонує апробовану та науково обґрунтовану програму терапії та реабілітації для залежних від найпоширеніших наркотиків, зокрема викликають серйозну психологічну залежність.

Але важливіше, ніж очистити та позбавити організм від присутності отрути та залежності від нього – це знову наповнити життя людини, навчити справлятися з проблемами, які призвели до залежності, повернути його до суспільства. Це і є основна мета роботи нашого реабілітаційного центру для наркоманів, про методику та програму якого ми вам розповімо.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Завдання нашого центру реабілітації наркоманів

 

Головне завдання, яке ми ставимо перед собою – це зміна негативної, саморуйнівної моделі поведінки та мислення, властивої наркозалежним. Ми створюємо ефективну терапевтичну спільноту однодумців, які прагнуть позбутися залежності. У таких спільнотах ми поступово, крок за кроком, повертаємо хлопців у суспільство, наново прищеплюємо важливі навички, необхідні для життя, а також загальнолюдські цінності, які розмиваються у наркозалежних. Завдяки продуманій схемі реабілітація наркоманії стає складним, але здійсненним завданням.

Как строится терапевтическая работа в центре лечения наркозависимых?

 

Робота ведеться у великих терапевтичних групах по 20-30 чоловік. Ми намагаємось прищеплювати хлопцям цінності самоорганізації з перших днів. Так, частина програми реабілітації реалізується з допомогою старших учасників, свого роду старост групи, і за необхідності коригується педагогами. Те саме стосується і будинку, в якому проживають учасники, підтримуючи чистоту та порядок у ньому самостійно.

Як відбувається робота з наркозалежними?

 

Найважливіше поняття у нашій терапевтичній роботі – фазність. Це системотворчий принцип усієї реабілітації для наркоманів. Учасник програми проходить поступово з першої до четвертої фази. Передбачено також початкову фазу. Триває вона до одного місяця. Це час, який потрібно, щоб людина визначилася охоче продовжувати реабілітацію.

Якщо відповідь ствердна – настає перша фаза, «очищення». Вона необхідна для позбавлення всього, що тягне учасника назад, у колишнє життя. У буквальному значенні відбувається очищення від переживань та образ, від тих якірів, які змушували учасника повертатися до наркотику.

реабілітаційний центр для наркоманів

Друга фаза називається «Кто я?». Працюючи у групі, учасник навчається визначати своє місце у світі та ставлення до нього. Відповідає на важливі питання насамперед для себе – ким би він хотів бути, чого очікує від майбутнього «чистого» життя та людей у ньому. Вчиться працювати з іншими, становлячи ефективні команди.

Третя фаза – «Я і світ». Вона наповнена практикою – учасник навчається будувати взаємини з близькими та друзями, адже реабілітація після наркотиків не буде успішною, якщо людина не інтегрується в суспільство наново, не навчитися жити в ньому. У такому разі всі попередні зусилля можуть виявитися марно, і людина знову скотиться.

Фаза «другого входження» передбачає, що учасник залишає місце проживання в центрі реабілітації для наркозалежних і починає нове життя. Але підтримка на цьому не припиняється, регулярні зустрічі випускників нашого центру та допомога фахівців допоможуть пережити найскладніший час, коли рецидиви та повернення до наркотику все ще можливі.

Борис Борисович та Френк П’юселік

Терміни проходження кожної фази не встановлені чітко, все відбувається індивідуально. Хоча існують рекомендовані терміни, перевищення яких потребує обґрунтування. Однак умови переходу до наступної фази структуровані, і тільки після виконання учасник може рухатися далі. Наш реабілітаційний центр наркозалежних оцінює успішність проведеної реабілітації та адаптації за кількома важливими пунктами. По-перше, природно, учасник не повинен вживати наркотиків. Але крім цього, важливо, щоб він мав постійну зайнятість та нормальні стосунки з близькими.

Таким чином, вся робота складається з двох глобальних етапів – реабілітації та соціальної адаптації. Перші дві фази відносяться до реабілітації, другі – адаптації.

Реабілітаційний центр для наркозалежних «Еверест» – це тісний колектив однодумців, робота яких орієнтована на лікування страшної недуги – наркоманії. Серед співробітників центру – психотерапевти, викладачі творчих дисциплін та консультанти з питань особистісного та кар’єрного зростання, тренери з фізичної підготовки. Основа реабілітації – це творча праця, поділ відповідальності, заняття спортом та навчання нових навичок.

Якщо вас чи ваших близьких наздогнав цей страшний бич нашого часу – наркоманія – пам’ятайте, ефективнелікування наркоманії у реабілітаційному центрі можливе. Телефонуйте або пишіть нам, приходьте на консультацію – ніколи не буває надто пізно!

 

 

 

НАМ НЕ ВСЕ РІВНО!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22