Філія РЦ Еверест у Вознесенську

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Тільки професійне лікування наркоманії Вознесенськ дозволить назавжди забути про таку руйнівну прихильність. Дуже важливо, щоб залежному було надано комплексну допомогу, лише детоксикація позитивних змін не дасть.

Особливості комплексного лікування

Щоб допомога наркозалежним надала позитивний вплив і мала тривалий результат, необхідна професійна психотерапевтична допомога. Більшість клінік, які використовують застарілі методи роботи, обмежуються лише відновленням фізичного стану хворого. Такий метод вже показав себе як малоефективний, адже для повного одужання необхідне і опрацювання психологічних моментів.

Лікування алкоголізму Вознесенськ має єдину мету – допомогти людині подолати потяг до вживання небезпечних для здоров’я речовин. Тому з хворим працюють як досвідчені наркологи, так і психіатри, психотерапевти та психологи.

Якщо необхідна реабілітація наркозалежних у Вознесенську, найкраще звертатися до приватного реабілітаційного центру. У державній клініці вам просто не нададуть усіх необхідних послуг. Та й за низкою інших критеріїв такі установи суттєво програють.

Наприклад, у державних установах часто не передбачається психологічної допомоги хворим. Уся допомога обмежується відновленням фізичного стану. Тоді як у приватних реабілітаційних центрах психоемоційному стану приділяється чимало уваги.

З хворим працюють індивідуально, що особливо необхідно на початкових етапах реабілітації, щоб виробити мотивацію жити тверезо. Але також є і групові заняття, які допомагають хворому зрозуміти, що він не один. У центрі працюють лише досвідчені дипломовані фахівці, які у лікуванні використовують прогресивні методики, підбираючи їх індивідуально кожному за хворого. Так що лікування алкогольної залежності Вознесенськ у реабілітаційному центрі позитивно впливає як на фізичний, так і на психічний стан хворого.

Ще однією перевагою є те, що реабілітаційний центр для алкоголіків Вознесенськ застосовує індивідуальний підхід до кожного клієнта. При цьому враховується низка індивідуальних факторів. У державних установах застосовують переважно типовий підхід, який здебільшого виявляється малоефективним.

Ще одним плюсом є те, що лікування наркозалежності не обмежується стінами пансіонату. Також доступна і послуга подальшого супроводу, коли кожен клієнт у будь-який момент може отримати допомогу та консультацію. Допомога після виписки також надається і рідним людини, завдяки чому впоратися з труднощами, що навалилися, стає простіше.

Стадії реабілітації

Першим етапом реабілітації є виведення із запою Вознесенськ. Детоксикація – обов’язковий лікування. Проводиться очищення організму від токсичних речовин та продуктів їхнього розпаду за допомогою сучасних медикаментів. Процедура обов’язково має відбуватися в умовах стаціонару, адже потрібен постійний контроль фахівців. Тривалість очищення залежить від того, як довго людина вживала наркотики, а також від індивідуальних факторів.

Коли з детоксикацією буде покінчено, можна починати основне лікування алкогольної залежності Вознесенськ. Щоб усі процедури були максимально ефективними, команда спеціалістів розробляє індивідуальну програму реабілітації. Тривалість та наповненість залежать від індивідуальних показників людини: віку, терміну вживання, стану організму, наявності супутніх захворювань.

Крім відновлення фізичного стану, допомога алкозалежним також включає і регулярну роботу з психологами. Професіоналам важливо знайти причину, яка призвела до вживання, та викоренити її. Далі фахівці займаються тим, щоби виробити у хворого стійке бажання жити тверезим життям. Без цього не досягти тривалого результату.

Також фахівці допомагають хворому навчитися справлятися зі стресовими ситуаціями, які можуть відбутися після виписки.

На ефективність лікування впливає те, як швидко після виявлення перших ознак ви звернулися за допомогою. Рекомендуємо не відкладати: як тільки було діагностовано алкогольну залежність, лікування має бути розпочато.

Рекомендуємо звертатися до приватного реабілітаційного центру для наркоманів. Тільки тут ви отримаєте команду кваліфікованих фахівців із багаторічним досвідом роботи, сертифіковані медикаменти, сучасне обладнання, комфортабельні умови проживання та прогресивні методики.

Але найголовніше – допомога наркозалежним надається повністю анонімно. Отже, після виписки всі клієнти можуть почати щасливе життя без наркотиків та алкоголю.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні в нашу клініку кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

В якості замісної терапії наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш БУДИНОК

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22