Філія РЦ Еверест у Кілії

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Коли настає усвідомлення, що ви не можете впоратися самостійно зі своєю залежністю, наш заклад допоможе вам. Ми пропонуємо стаціонарну реабілітацію наркозалежних, лікування алкоголізму Кілія. Наш реабілітаційний центр для наркоманів спеціалізується на багатьох діагнозах. Надаємо догляд та підтримку залежним від речовин, які завдають шкоди вашому організму, та життю в цілому.

Ефективна допомога наркозалежним та лікування алкогольної залежності Кілія

Наша концепція терапії складається з варіантів лікування на психологічному, фізичному, психічному та соціальному рівнях. Реабілітаційний центр для алкоголіків Кілія використовує метод роботи, який поєднує різні підходи, такі як поведінкова, ерготерапія, тілесно-орієнтовані або способи релаксації. Лікування наркозалежності проводиться індивідуально або у групах. Психолог та кваліфікований психотерапевт будуть раді обговорити з вами, яке відновлення чи пораду ви вважаєте можливим та розумним.

Терапевтичні розмови стосуються зв’язків між хворобою, міжособистісними стосунками. Працетерапія, як варіант виведення із запою Кілія, є центральним напрямком і служить для перевірки, відновлення та покращення роботи та продуктивності. При лікуванні залежностей ми використовуємо як основу модель біопсихосоціального захворювання. Тут у сенсі цілісної перспективи включено три основні виміри людського досвіду: тіло, душа (психіка) та духовність. Також спорт для активізації втрачених фізичних здібностей, навичок та інтересів. Таким чином виявляється позитивний вплив на те, як ви ставитеся до свого тіла.

Ми підберемо для вас найбільш підходяще лікування наркоманії Кілія. Професійний та чуйний персонал, який використовує останні наукові досягнення для підтримки у чистому та безпечному середовищі, знаходиться з вами 24 години. За допомогою низки послуг, включаючи детоксикацію, короткострокове стаціонарне лікування, амбулаторні програми, лікування алкогольної залежності Кілія та подальший догляд, ми прагнемо направляти людей на шляху до особистої свободи та позбавлення залежності під час їх перебування у нас. Ми допоможемо вам знову, наскільки це можливо, брати участь у громадському, культурному житті. Багато хворих, які проходять цей етап, потім кажуть собі: якщо вживання наркотиків має для мене такі наслідки, то мені не варто вживати наркотики».

Як відбувається реабілітація наркозалежних у Кілії

Більшість людей пов’язують наркоманію з токсикоманією, проте є кілька поведінкових залежностей, які можуть виявитися руйнівними. Очевидно, що будь-яка шкідлива звичка може зруйнувати життя, і незалежно від типу необхідно шукати допомогу в її подоланні, щоб уникнути незворотних збитків. Наша пропозиція щодо реабілітації складається з різних модулів, з яких ми можемо скласти максимально цілеспрямований план, який відповідає вашим потребам.

Наша терапевтична команда складається з лікарів, психологів, наркологів, ерготерапевтів та медсестер, спортивних терапевтів, дієтологів та соціальних служб. Вони будуть супроводжувати та підтримувати вас на шляху до позбавлення від залежності та працювати з вами. Усі співробітники допомагають постраждалим у професійному та соціальному відновленні або у розробці відповідної повсякденної та життєвої структури. Основне – це свобода від речовин, що викликають звикання, дотримання правил та активну та обов’язкову участь у реабілітаційній програмі. Подальші правила викладено у правилах внутрішнього розпорядку.

Програма різноманітна та включає майже сорок годин на тиждень. На додаток до індивідуальних та групових обговорень, вона також включає широку підтримку в багатьох повсякденних темах від нашого соціального консультування. Ми цінуємо розумне дозвілля та підтримуємо різноманітні заходи. Всі вправи призначені для клієнтів, які мотивовані та зацікавлені в тому, щоб цілеспрямовано впоратися зі своєю проблемою та її походженням та, таким чином, розширити свої можливості для формування майбутнього без шкоди.

Алкоголізм та інші залежності досі сприймаються громадськістю інакше, ніж інші хвороби. Занадто часто постраждалих не помічають і не сприймають серйозно у їхніх стражданнях. Для нас це насамперед вираження труднощів та потреб. Детальніше ознайомитись з нашими пропозиціями ви можете на сайті, у тому числі й лікування алкоголізму Кілія ціни. Тип необхідної допомоги залежить від ряду факторів. Ми пропонуємо комплексний пакет послуг з детоксикації, реабілітації та абстиненції, а також консультації. Наш курс індивідуальний для кожної людини, тому ви можете бути впевнені у найвищому рівні турботи та особистої уваги.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22