Філія РЦ Еверест у Южноукраїнську

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

На жаль, наркоманія в сучасному світі набула надзвичайно широкого поширення по всій земній кулі. І особливо в залежності від наркотиків схильні підлітки, а також люди зі слабким психічним здоров’ям. Незважаючи на той факт, що причини цієї згубної залежності можуть бути абсолютно різними, вилікувати наркоманію можна. Разом із реабілітаційним центром “Еверест” лікування наркозалежності, допомога алкозалежним, а також реабилитация наркозависимых у Южноукраїнську не просто можлива, а відзначається високою ефективністю та повним відновленням хворих.

Причини, через які люди стають нарко- та алкозалежними

Не буває такого, щоб людина просто так стала наркозалежною. Цьому сприяє безліч чинників, як психологічного характеру, і навіть фізіологічного. Якщо ви або ваш близький потрапили на цю вудку, не варто зволікати з лікуванням. Кваліфіковану допомогу наркозалежним може надати виключно фахівець – лікар-нарколог, який працює разом із психіатрами, психологами, терапевтами та іншими професіоналами.

На жаль, досить часто хворі та їхні близькі люди нехтують походом до лікаря, тому що вважають, що можуть впоратися самостійно. Багато хто зовсім не помічає за собою залежності від психотропних або наркотичних речовин. Тим не менш, якщо ви не хочете переживати з приводу свого здоров’я та фізичного благополуччя, простіше ще на початкових стадіях запобігти виникненню наркоманії, ніж пізніше боротися із хворобою на пізніх її стадіях. Лікування алкогольної залежності (Південноукраїнськ), як і наркоманії, має свої особливості. І у кожного пацієнта вони проявляються по-своєму. Комплексний підхід індивідуально до кожного пацієнта дозволить ефективно впоратися з розвитком згубної недуги сучасності.

Серед причин розвитку наркоманії та алкоголізму можна виділити такі:

  • Нестача любові та розуміння з боку близьких людей. На жаль, це одна з головних причин виникнення згубної пристрасті до наркотиків. Люди, не отримуючи ласки та підтримки від найрідніших людей (особливо у підлітковому віці), часто закриваються від усіх та шукають способи втіхи. Як не сумно, але наркотики допомагають уникнути молодих людей від реальності, яка не приносить їм нічого, крім розчарування.
  • Багато хто піддається впливу наркотиків у наслідок експериментів над власною свідомістю.
  • Є ті, хто пробує наркотичні речовини з цікавості.

На жаль, причин може бути неймовірно багато. Це і бунтарство, і відсутність мотивації у власному житті, і наявність депресії, яку люди хочуть подолати, використовуючи психотропи.

Лікування алкоголізму (Південноукраїнськ) у стаціонарі

І алкоголізм, і наркотична залежність є дуже згубні захворювання, у яких людина відчуває великі проблеми з свідомістю. Допомога наркозалежним, а також виведення із запою (Південноукраїнськ) у стаціонарних умовах рекомендовано тим пацієнтам, які пройшли діагностику та мають посилене становище.

Лікування алкогольної залежності (Південноукраїнськ) у стаціонарі дозволяє не лише забезпечити всебічний комплексний підхід. Пацієнт має можливість цілодобово спостерігатись досвідченими фахівцями. У реабілітаційному центрі для алкоголіків у Южноукраїнську передбачені всі умови, які дозволяють у разі потреби усунути абстинентний синдром, ізолювати хворого від згубного середовища, а також забезпечується психологічний комфорт, що знижує ризики зриву.

Наркотическая и алкогольная зависимость: лечение вместе с “Эверест”

Боротьба з наркотичною залежністю вимагає комплексного підходу та планомірної роботи. При цьому на найбільшу увагу заслуговує саме психологічна складова лікування. На жаль, будь-який наркозалежний має ризики зірватися і звести нанівець усі зусилля, які були докладені до цього. Саме тому реабілітаційний центр для наркоманів “Еверест” надає не тільки медикаментозне лікування, а й допомогу психотерапевтів, психологів та інших фахівців, які допомагають позбутися психологічної залежності пацієнта.

От наркомании страдает не только лишь сам больной, но и все его окружение: родные и близкие, которые переживают и не знают, каким образом ему помочь. “Эверест” позволит обрести каждому шанс на светлое будущее. Лечение наркомании (Южноукраинск) позволит не просто избавиться от одной из самых пагубных привычек современного человека, но и подарить шанс на светлое и счастливое будущее, в котором не будет ни единого места наркотикам, психотропным препаратам или алкоголю. На лечение алкоголизма в Южноукраинске цены лояльны. Это позволяет помочь каждому, кто в этом нуждается.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтический курс в клинике для наркозависимых

 

При зверненні в нашу клініку кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

В якості замісної терапії наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22