Філія РЦ Еверест в Ізмаїлі

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Залежність від наркотиків, якщо своєчасно не вжити заходів, найчастіше закінчується летально. Тому так важливо пройти професійне лікування наркоманії в Ізмаїлі, як тільки ви помітили ознаки залежності у себе або близької вам людини.

Що потрібно знати про реабілітацію

Якісна та комплексна допомога наркозалежним може бути надана тільки в умовах стаціонару, де є все необхідне обладнання та спеціально навчений персонал. У домашніх умовах допомогти залежному не вийде.

Правильне лікування алкоголізму в Ізмаїлі має починатися з детоксикації – виведення токсичних речовин та продуктів їхнього розпаду з організму. Усі процедури проводяться під наглядом та контролем фахівців центру.

Ефективна детоксикація дозволяє в першу чергу упорядкувати психоемоційний і фізичний стан хворого. Також це сприяє відновленню обмінних процесів в організмі, що порушуються під впливом наркотичних препаратів. Очищення організму від небезпечних речовин, що його отруюють, дозволяє налагодити функціонування внутрішніх органів.

Щоб розпочати лікування наркозалежності, важливо пройти правильну детоксикацію. Тривалість очищення залежить від ступеня ураженості організму, тому визначається індивідуально. Щоб очистити організм, фахівці використовують лише сертифіковані медикаменти. Вони поступово вводяться в організм, процес контролюють працівники центру. Також, щоби полегшити стан, використовують заспокійливі, нерідко застосовуються і вітаміни.

Коли детоксикація позаду, може бути розпочато реабілітація наркозалежних в Ізмаїл. З хворими працює група спеціалістів різних профілів: від наркологів до психологів. Фахівцями розробляється унікальна програма відновлення, орієнтована на конкретного хворого. Типові рішення дають посередні результати, у центрі – лише індивідуальний підхід до кожного клієнту.

Тривалість курсу залежить від стану хворого, тривалості та типу вживаних наркотиків, а також віку, статі та наявності супутніх захворювань. Щоб лікування алкогольної залежності Ізмаїл, фахівцям необхідна повна картинка стану хворого. Тому проводиться ретельна діагностика. Для цього використовується сучасне обладнання, що дозволяє отримати надточні дані.

Реабілітаційний центр для алкоголіків в Ізмаїлі надає клієнтам повний комплекс медичних послуг, завдяки чому вдається суттєво покращити стан, позбутися фізичної та психологічної залежності, усунути негативні наслідки супутніх захворювань. Адже виведення із запою Ізмаїл – це лише перший крок до одужання.

Також важливу роль у одужанні відіграє психологічна допомога спеціалістів. Адже впоратися із хворобою самостійно досить важко. Робота з психологами та психотерапевтами також дозволяє уникнути рецидиву у майбутньому.

Завдяки такому підходу хворі можуть повною мірою позбавитися залежності, почати вести тверезий спосіб життя. Ми впевнені: колишні наркомани бувають.

Переваги центру

Лікування алкогольної залежності в Ізмаїлі проводиться повністю анонімно, що вважатимуться першою перевагою приватних установ. Адже у державних вам не уникнути обліку. Відповідно, є ризик того, що про залежність дізнаються оточуючим, можуть виникнути проблеми із соціалізацією та подальшим працевлаштуванням. Центр Еверест надає допомогу алкозалежним зі стовідсотковою гарантією конфіденційності. Так що в майбутньому ви втратите низку проблем.

Ще однією перевагою є можливість отримати повний комплекс послуг. Враховуючи те, наскільки серйозною хворобою є алкогольна залежність, лікування має бути поетапним і повним.

Клієнти центру проживають у комфортних номерах, де є все необхідне. Також фахівці подбали про збалансоване харчування, завдяки чому вдається швидше відновити фізичний стан хворого.

Протягом усього лікування реабілітаційний центр наркоманів проводить діагностику стану хворого. Завдяки цьому вдається своєчасно коригувати методи лікування, щоб підвищити результативність програми.

Насамкінець варто сказати про те, що з оформленням у стаціонар не виникне проблем. Зробити це можна максимально швидко, адже фахівці розуміють, наскільки може обернутися зволікання. Тож уся необхідна допомога наркозалежним буде надана своєчасно, що підвищить шанс на одужання.

Як тільки ви виявили ознаки залежності у себе або близьких людей, звертайтеся за допомогою до фахівців. Не втрачайте дорогоцінний час.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви чи ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ ВСЕ РІВНО!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22