Філія РЦ Еверест у Новому Бузі

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Якщо ви або близькі вам люди зіткнулися з наркотичною чи алкогольною залежністю, рекомендуємо якнайшвидше звернутися за допомогою до фахівців. Самостійно допомогти залежному не вийде — ви лише ризикуєте погіршити ситуацію та втратити дорогоцінний час.

Особливості лікування

Залежність помітно змінює життя, проходячи кілька основних стадій. Все починається з психологічної залежності, далі настає фізична, після чого стадія хронічної залежності.

Тому сьогодні застосовується комплексне лікування наркоманії в Новому Бузі або алкогольної залежності, що дозволяє відновити життя за трьома перерахованими вище напрямками.

Щоб назавжди залишити залежність у минулому, недостатньо лише блокувати її. Фахівці нашого центру ставлять перед собою амбітніші завдання:

Повністю позбутися бажання вживати наркотики чи алкогольні напої.
Змінити звичні моделі поведінки.
Повернутися до активного соціального життя, відновивши відносини з близькими та рідними, але при цьому позбавившись токсичного середовища.
Переоцінити цінності.

Надати допомогу наркозалежним у домашніх умовах неможливо, аналогічні справи і з залежними від алкоголю. Не маючи необхідних знань та навичок, досить важко зрозуміти, з чого варто почати, куди рухатись і які методики в конкретному випадку виявляться ефективними. Тому найбільш раціональне рішення — звернутися до стаціонару, де буде застосовано поетапне лікування та повне відновлення.

Етапи лікування від залежності

Позбавлення наркоманії та лікування алкоголізму в Новому Бузі здійснюється за унікальними програмами, які розробляються безпосередньо під кожного хворого. Фахівці для початку проводять ретельну діагностику, хворий здає аналізи, що дозволяє отримати точну інформацію про фактичний стан хворого, наявність супутніх захворювань, стадії залежності та ступеня руйнування функцій та систем організму.

Комплексна реабілітація наркозалежних у Новому Бузі починається з детоксикації. Фахівці індивідуально підбирають медичні препарати, які очищають організм від продуктів розпаду токсичних речовин та токсинів. Одночасно з цим використовуються сідничні препарати та знеболювальні, що дозволяють зробити процедуру більш комфортною для людини. Завдяки очищенню організму вдається стабілізувати психічний стан хворого та допомогти йому налаштуватися на подальше лікування.

Також фахівці допомагають хворому усвідомити факт наявності залежності та зробити перші кроки до формування стійкого бажання жити тверезо. Детоксикація упорядковує фізичний стан хворого, він позбавляється залежності на фізіологічному рівні.

Правильно підібрані препарати також заповнюють нестачу вітамінів та мікроелементів в організмі, що покращує загальне самопочуття та стан хворого. На цьому етапі також проводиться терапія супутніх захворювань та порушень, спричинених тривалим вживанням токсинів. Доведено, що результатів можна досягти лише застосовуючи комплексне лікування алкогольної залежності у Новому Бузі.

Наступним етапом є реабілітація. Реабілітаційний центр для алкоголіків у Новому Бузі працює відразу за декількома напрямками, що дозволяє позбавити людину залежності і сформувати стійке бажання назавжди відмовитися від наркотиків.

З хворим працюють найкращі психологи та психотерапевти, які визначають причини розвитку залежності та формують нові установки. Пройшовши курс терапії, людина вчиться справлятися зі стресовими станами без наркотиків та алкоголю. Також хворий знаходить навичку розпізнавання симптомів, які віщують рецидив, і справлятися з ними.

Комплексне лікування наркозалежності передбачає і роботу з близькими залежного. Комфортна атмосфера будинку та підтримка запобігають рецидиву та гарантують тривалість результату лікування.

Отже, виведення із запою в Новому Бузі — це лише перший крок. Щоб назавжди позбавитися залежності, необхідне комплексне лікування та відновлення.

Професійне лікування алкогольної залежності в Новому Бузі передбачає і роботу щодо повернення хворого до соціуму. Виходячи з центру, людина не перестає контактувати із фахівцями — супровід є одним із ключових моментів.

Отже, лікування алкоголізму в Новому Бузі, ціни якого є більш ніж доступними, передбачає ще й підтримку тверезості в майбутньому, а також формування здорових звичок, формування правильного порядку дня. Допомога алкозалежним може включати і допомогу з працевлаштуванням, що дозволить людині бути матеріально стабільною. А це знижує рівень стресу.

Тож якщо у вас чи ваших близьких була діагностована алкогольна залежність, лікування найкраще проходити у спеціалізованому центрі, де є штат кваліфікованих спеціалістів та все необхідне обладнання.

Наш реабілітаційний центр для наркоманів пропонує максимально комфортні умови проживання, прогресивні й доказано ефективні методики лікування та найдоступніші ціни. Тож саме у нас буде надано кваліфіковану та комплексну допомогу наркозалежним та алкозалежним, що дозволяє назавжди забути про цю проблему та повернутися до повноцінного життя.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22