Про нас

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

Цілодобово

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Реабілітаційний центр “Еверест” займається лікуванням наркоманії та алкоголізму починаючи з 2003 року. За ці роки наш центр допоміг багатьом наркозалежним та алкозалежним повернутися до здорового, повноцінного життя та відновити сім’ї. Ми пропонуємо унікальну Програму, яка працює, а підтвердження тому наші випускники та їхні щасливі родини! Наш спосіб лікування працює з усіма формами залежності:

Центр реабілітації наркозалежних

У нашому центрі є все необхідне для забезпечення якісного проходження реабілітації, відновлення морального стану та фізичної форми. Завдяки відмінно підібраному педагогічному складу та команді психологів ця робота проводиться максимально ефективно, а спортивний майданчик, з різними снарядами, а також спортзал допоможуть відновити та покращити фізичну форму! А найголовніше те, що ми допомагаємо соціально адаптуватися, після проходження програми та підтримуємо наших випускників за коштами спільноти Евересту

Наша програма реабілітації включає різні групи з особистісного зростання, які допомагають розібратися в собі і змінити стару, невдалу модель поведінки. Також у програму реабілітації входить творчий блок, мета якого познайомити хлопців із почуттями та якостями, які були далекі в період вживання наркотиків та алкоголю, зробити їх більш відкритими, розкутими, навчити долати свої комплекси. Один із важливих аспектів для успішного лікування наркоманії – вміння створювати щось своїми руками і пишатися кінцевим результатом, у цьому допомагає трудовий блок, в рамках якого учасники Програми вчаться доводити справу до кінця, стають більш відповідальними, вчаться працювати в колективі, стають більш рішучими. та відповідальними. Ми чудово розуміємо, що наркоманія, алкоголізм та ігроманія руйнують не тільки залежних людей, а й їхні сім’ї, для цього в рамках нашої програми проводяться сімейні групові заняття, які творять чудеса, відновлюючи сім’ї, роблячи родичів та залежних щасливіше.

 

Нам не байдуже!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22