Філія РЦ Еверест в Очакові

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Пройти лікування наркоманії в Очакові ви можете як за умов приватної установи, так і державної. Рекомендуємо обрати приватну установу, адже така реабілітація має безліч переваг, про які ми поговоримо далі.

Що входить у вартість реабілітації

Якщо вам потрібна допомога наркозалежним, її готові надати в умовах приватного реабілітаційного центру. Оплачуючи курс реабілітації, хворий отримує максимально комфортні умови проживання. Адже центр піклується про всіх хворих, тож готовий запропонувати сучасні меблі, обладнані під потреби клієнтів кімнати та комфортні умови на території всього центру. 

Комплексне лікування алкоголізму в Очакові проходить у сприятливій атмосфері, що досягається силами всього медичного персоналу. Тож усім без винятку хворим однаково комфортно проходитиме реабілітацію. Обстановка сприяє швидкому одужанню, тому реабілітація наркозалежних в Очакові дозволяє хворим назавжди забути про існування проблеми.

Також у вартість входить збалансоване харчування, завдяки чому хворий отримує всі необхідні поживні речовини, вітаміни та корисні елементи. Завдяки цьому в стислий термін вдається поліпшити фізичний стан хворого, зробивши ще один крок до одужання. Тож лікування алкогольної залежності в Очакові виявляється ще ефективнішим. Адже в процесі реабілітації вдається заповнити нестачу вітамінів та інших необхідних речовин.

Також у процесі реабілітації проводяться заходи, спрямовані на підвищення імунітету та поліпшення фізичного стану хворих. Тож боротися з недугою стає набагато простіше.

Приватний реабілітаційний центр для алкоголіків в Очакові також передбачає індивідуальні заняття з психологом, психіатром та психотерапевтом. Також передбачено і групові заняття, якщо стан хворого дозволяє це зробити. Заняття зі спеціалістами допомагає подолати психологічні труднощі та визначити причини, що підштовхнули людину до вживання.

У стінах центру лікування наркозалежності проводиться групою кваліфікованих фахівців, які цілодобово перебувають у приміщенні центру, так що готові надати всю необхідну допомогу на перше прохання хворого.

Особливості реабілітації

Звертаючись до центру реабілітації, буде проведено виведення із запою в Очакові. Саме детоксикація є першим етапом до одужання. Під детоксикацією мається на увазі очищення організму за допомогою медикаментів від продуктів розпаду наркотичних речовин та токсинів, які отруюють організм. Проводити детоксикацію варто лише в умовах стаціонару, адже необхідно постійно моніторити стан здоров’я людини та ефективність дії.

Далі фахівці розробляють унікальну програму відновлення для кожного окремого хворого. При цьому враховують вік хворого, наявність супутніх захворювань, тривалість залежності та тип наркотичних речовин, що викликали звикання. Завдяки цьому вдається за час реабілітації досягти найкращих результатів, тому захворювання гарантовано залишиться в минулому.

Комплексне лікування алкогольної залежності в Очакові завершується соціалізацією. Адже важливо не лише позбавити хворого залежності, а й зафіксувати результат. Людина, пройшовши курс, має повернутися до повноцінного життя, працевлаштуватися, налагодити стосунки із сім’єю, друзями та знайомими.

Кожен, кому це необхідно, може пройти комплексне лікування алкоголізму в Очакові, ціни якого є більш ніж доступними.

Переваги реабілітації у приватному центрі

У приватному центрі надається комплексна професійна допомога алкозалежним. Головною перевагою реабілітації тут є дотримання анонімності, завдяки чому людина може повернутися до повноцінного життя, відновити стосунки з членами сім’ї та друзями. Також не виникне проблем із працевлаштуванням, що дозволить стабілізувати фінансовий стан хворого. 

Хворі проживають у комфортабельних номерах, які обладнані всім необхідним. Це гарантує високий рівень комфорту та безпеки під час проходження реабілітації.

Тому якщо у вас або близьких вам людей була діагностована алкогольна залежність лікування має бути розпочато якомога раніше. Звертайтеся до фахівців після виявлення перших ознак залежності. Саме реабілітаційний центр для наркоманів може надати хворим із будь-яким ступенем складності залежністю всю необхідну допомогу.

Центр реабілітації надає комплексну допомогу наркозалежним за найдоступнішими цінами. Процедура оформлення максимально спрощена, що дозволяє приступити до лікування максимально швидко.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

Центр реабілітації наркозалежних

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії у клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити під час реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, насамперед психологічної.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отрута та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22