Філія РЦ Еверест у Миколаєві

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Реабілітація наркозалежних у Миколаєві може бути проведена у центрі Еверест. Це дозволяє досягти помітних поліпшень у досить стислий термін.

Переваги приватного центру

Тільки у приватній установі буде надана комплексна допомога наркозалежним. Одному фахівцеві впоратися із залежністю не вдасться – потрібна допомога цілої команди лікарів різних напрямків. Саме у продумано укомплектованому штаті фахівців – головна перевага приватного центру.

З хворим, коли здійснюється лікування наркоманії Миколаїв, працюють досвідчені наркологи, реабілітологи, терапевти, психологи та психотерапевти. Також залучаються фахівці вузьких профілів, які допомагають відновити організм від руйнівного впливу наркотичних речовин.

Також лікування алкоголізму Миколаїв включає і цілодобовий сестринський нагляд. Так що хворі можуть розраховувати на допомогу у будь-який час дня та ночі.

Якщо ви звертаєтеся до приватного центру, можете розраховувати на комфортабельні умови проживання, на відміну від державних установ, які вже давно застаріли у всіх планах.

Ефективне лікування алкогольної залежності в Миколаєві проводиться за унікальними програмами. Їхня тривалість визначається індивідуально. Розробку програми фахівці розпочинають лише після проведення ретельної діагностики. Проводиться обстеження з використанням сучасного надточного обладнання, якого немає у державних установах.

Однією з важливих переваг також є гарантія анонімності. Центр не розголошує інформацію про хворого та його родичів. Завдяки цьому подальша соціалізація після лікування проходить набагато комфортніше для залежного. Він може повернутися до повноцінного життя, завести нові знайомства та працевлаштуватися.

Особливості реабілітації

Реабілітаційний центр для алкоголіків у Миколаєві надає допомогу всім без винятку хворим, незалежно від тяжкості залежності. У ста відсотках випадків залежність можна залишити у минулому, адже фахівці застосовують комплексний прогресивний підхід.

Ефективне лікування наркозалежності починається з детоксикації. Вона проводиться в умовах стаціонару, при цьому застосовуються прогресивні методики та сертифіковані медикаменти. Процедура проводиться під наглядом досвідчених фахівців. Протягом усього процесу детоксикації стан хворого контролюється, отже за необхідності можуть бути внесені всі корективи.

Виведення із запою Миколаїв дозволяє суттєво полегшити як психологічний, так і фізичний стан хворого. Таким чином готується ґрунт для подальшої реабілітації. Тільки після стабілізації стану буде розпочато лікування алкогольної залежності у Миколаєві.

Фахівці центру розробляють унікальну програму реабілітації, враховуючи при цьому фактичний стан хворого, тривалість розвитку залежності, ступінь ураження організму, наявність супутніх захворювань. Тільки індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє досягти дійсно видимих змін.

Виходячи з того, наскільки складна і тривала програма була розроблена, залежить, у скільки вам коштуватиме лікування алкоголізму Миколаїв, ціни також розраховуються індивідуально.

У центрі надається комплексна допомога алкозалежним, яка включає роботу з наркологом, терапевтом, реабілітологом, психіатром. Адже важливо відновити як фізичний стан людини, а й психологічний. Тому хворим показані індивідуальні та групові заняття з психологами. Завдяки цьому вдається виробити стійку мотивацію жити тверезо. Консультації з психологами також запобігають рецидиву.

Якщо у вас чи близьких вам людей була діагностована алкогольна залежність лікування може тривати як кілька місяців, так і до року. До цього також потрібно бути готовим.

Заключним етапом лікування є соціалізація. Адже, щоб людина повною мірою повернулася до повноцінного життя, необхідно навчити її існувати в нових для неї умовах, налагоджувати стосунки з оточуючими, допомогти змінити коло друзів та знайомих, а також відновити зв’язки з рідними.

Так що реабілітаційний центр для наркоманів продовжує надавати допомогу та підтримку рідним навіть після виписки. Щоб запобігти рецидиву, необхідно періодично зустрічатися з психологами та наркологами. Також допомога буде надана і близьким залежного. Адже від їхньої залученості та рівня підтримки залежить процес одужання.

Як бачите, тільки комплексна допомога наркозалежним дозволяє повною мірою позбутися залежності і жити тверезим життям.

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні в нашу клініку кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

В якості замісної терапії наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важким. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

Наш будинок

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22