Лікування алкоголізму

Лікування алкоголізму в Одесі

Алкоголь – одна з найсерйозніших причин смертності, захворюваності та травматизму людей у ​​працездатному віці. Щороку ця жахлива хвороба – алкоголізм – краде чоловіків, батьків, синів, убиває тисячі людей, переважно чоловіків. Вона руйнує сім’ї та бізнес, стає причиною сімейного та соціального насильства, антигромадської поведінки, розбещеності та нестримності. А результат завжди один, адже алкоголь – це отрута, яка поступово отруює організм і підточує психіку. Серед алкозалежних підвищено рівень самогубств, депресій, психічних захворювань. А вже про ризики смертельних захворювань серця та печінки й казати не доводиться.

Алкоголізм – хвороба, і найчастіше ті, хто на неї страждають, а особливо їхні рідні та близькі, відчувають пекучий сором і розпач від неможливості щось змінити. Їм здається, що лікування хворих на алкоголізм просто неможливо, не має сенсу – і врешті-решт, вони опускають руки і спускаються похилою. Хтось п’є від туги, хтось від нудьги, але якщо нічого не робити – підсумок буде один: самотня смерть.

Ми говоримо – ні! Алкогольна залежність вимагає лікування, і вона піддається лікуванню! Це абсолютно точно знають сотні наших випускників, які завдяки своєчасній та кваліфікованій допомозі співробітників реабілітаційного центру «Еверест», і, що важливо, інших пацієнтів, змогли зібратися, подолати тяжку недугу і почати життя заново! Наш центр працює з 2003 року. І повірте, історій про те, як життя може заграти яскравими та новими фарбами без постійного пошуку «дозаправки», у наших випускників безліч!

 

лікування алкоголізму

 

Як зрозуміти, що людина хвора?

 

Можна, звичайно, думати, що алкоголізм не торкнеться тих, хто помірно випиває в побуті. Але межа між побутовим вживанням «на свята» і тяжкою хворобою дуже розмита. Ще вчора випиваючи лише кілька разів на місяць, завтра можна почати вигадувати приводи самостійно. Тож слід бути дуже обережним, адже запобігти проблемі простіше, ніж проходити лікування від алкозалежності.

Допомога алкозалежним: основні симптоми

 

Як будь-яка інша хвороба, алкоголізм характеризується власними симптомами. Серед них:

 • Першою і найважливішою ознакою алкогольної залежності є заперечення своєї залежності.
 • Алкоголізм характеризується випивкою на самоті.
 • Часто спостерігаються спроби приховати факт вживання спиртного.
 • Залежна людина не в змозі контролювати кількість випитого.
 • Дуже часто мають місце провали в пам’яті.
 • Багато залежних мають свої особливі ритуали прийняття спиртного: до або під час їжі, після роботи та ін.
 • Багато людей втрачають життєві інтереси або захоплення.
 • Проявляється дратівливість у тих випадках, коли алкоголь недоступний.
 • Часто алкозалежні роблять «заначки» в найнесподіваніших для цього місцях.
 • Щоб відчути задоволення їм потрібно прийняття великої кількості спиртного.
 • Починаються проблеми у взаєминах з іншими людьми, особливо у стані сп’яніння.
 • Починаються проблеми на роботі через нездатність якісно виконувати поставлені завдання. Це може бути викликане похміллям або явищем на роботу в нетверезому вигляді.
 • Розтрата коштів на алкогольні напої.
 • З часом дози спиртного збільшуються.
 • Нерідкі випадки проблем із законом.

 

До чого призводить алкоголізм?

 

Алкогольна залежність, лікування якої не варто відкладати на потім, призводить до ряду факторів, які згубно впливають не тільки на фізичний стан хворого, а й на його психічні та психологічні складові. Насамперед, така людина відчуває занепад сил, нудоту та сонливість. І відбувається це більшу частину часу. Крім того, є безліч наслідків, з якими самостійно впоратися практично неможливо:

 • Має місце втрата пам’яті. Особливо це стосується короткочасної пам’яті.
 • Порушення зору – дуже часті наслідки, які пов’язані з послабленням очних м’язів під впливом токсинів.
 • Захворюваннями печінки страждають багато алкоголіків. Спостерігається підвищений ризик захворювання на алкогольний гепатит або цироз печінки.
 • Захворювання шлунково-кишкового тракту – невід’ємна частина = кожного алкоголіка: гастрити, виразки та багато іншого. Всі ці процеси порушують природні процеси в організмі людини, внаслідок чого організм відмовляється приймати їжу.
 • Регулярне пияцтво підвищує рівень кров’яного тиску і викликає гіпертонію. Тільки лікування від алкоголізму здатне повернути людині та її організму нормальне функціонування та працездатність.
 • Проблеми з серцем та судинами. Часто алкоголь викликає кардіоміопатію (лікування алкогольної залежності в Одесі або будь-якому іншому місті вкрай необхідне), серцеву недостатність, а то й зовсім закінчитися інсультом.
 • Алкоголіки знаходяться в групі ризику розвитку діабету другої групи.
 • Нерідко має місце порушення сексуальної функції. У жінок це супроводжується порушеннями менструального циклу або передчасною менопаузою, у чоловіків – еректильною дисфункцією.

 

Жіночий алкоголізм: лікування алкогольної залежності (Одеса)

 

Дуже часто у наш час від алкоголізму страждає саме жіноча частина населення. Це пов’язано з тим, що мало хто з людей, у тому числі і жінок, має велику силу волі, щоб зав’язати з вживанням спиртного.

У частини жінок причиною алкозалежності є спадковість. Однак, у багатьох прив’язка до алкоголю розвивається через стрес та психологічні навантаження. Лікування від алкоголізму в Одесі для жінок, як і для чоловіків залишається дуже гострою проблемою, справитися з якою реально. Головне – це не заперечувати свого хворобливого стану, а звернутися за допомогою до фахівців. На лікування алкоголізму (Одеса) ціни розраховуються індивідуально залежно від особливостей організму, його стану та стадії вживання алкогольних напоїв.

Наркологи виділяють три стадії алкоголізму

 

На першій стадії зовні все гаразд, здоров’я зазвичай не турбує. Але важко подолати бажання випити, особливо у стресових ситуаціях, вже є. Поки що його легко контролювати, потреба може навіть зникати на певний час. Після рясних ливань на першій стадії людині дуже погано, і ніякого бажання «похмелитися» не виникає. Але можуть виникати провали у пам’яті – це тривожний дзвінок. Якщо схаменутися на цій стадії, лікування залежності від алкоголю взагалі не буде потрібно, іноді достатньо лише трохи змінити спосіб життя.

Якщо людина продовжує зловживати спиртним, настає друга стадія. Для неї характерна втрата контролю за кількістю випитого алкоголю. Організм починає звикати до отрути, формується толерантність. Вона проявляється в тому, що вранці замість симптомів отруєння етанолом з огидою до будь-яких рідин, що містять спирт, людина відчуває потяг до них, бажає «похмелитися». Таким чином виникає замкнене коло – «запій». Починаються проблеми зі здоров’ям та зі спілкуванням. Для кінця другої стадії характерне різке збільшення доз. На цій стадії лікування від алкоголізму просто необхідне, проте різка відмова від спиртного загрожує важким психозом – «білою гарячкою».

Третя стадія характеризується спрощенням емоційної сфери та витісненням усіх, не пов’язаних із алкоголем сторін життя на другий план. Фактично все зводиться до пошуку чергової дози, яких тепер потрібно трохи через зниження здатності організму переробляти етанол. В організмі немає жодного нормально працюючого органу, а соціальне життя практично зведено нанівець. Лікування для алкоголіків у третій стадії – процес складний та тривалий.

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

Цілодобово

Безкоштовна консультація

Що пропонує наш реабілітаційний центр?

 

Якщо вам знайоме все це, якщо ви чи ваші близькі зіткнулися з цією страшною бідою нашого суспільства – важливо знати, що ефективне лікування алкоголізму можливе. Головне в цьому – визнання проблеми та настрій на тривалу терапевтичну роботу. Важливо також розуміти, що попереду тривалий та складний шлях. Ми усвідомлюємо, наскільки делікатна проблема – алкоголізм. Ми розуміємо, що наші пацієнти часто хочуть зберегти в таємниці перебування в центрі. Тому ми пропонуємо анонімне лікування алкогольної залежності. Без вашого бажання ніхто не дізнається, що ви чи ваші близькі проходили у нас лікування алкоголізму.

Мета нашої програми – значно амбітніша, ніж просто відучити людину отруювати своє життя спиртним. Ми допомагаємо людині переоцінити себе, поміняти свої ціннісні орієнтації, навчитися заново любити та цінувати своїх близьких. А головне – сприймати себе як найвищу цінність, а свій життєвий досвід – як джерело знань та як найкраще попередження.

Ми створюємо самоорганізовану терапевтичну спільноту, яка не розпадається і після закінчення курсу. Регулярні зустрічі, обмін досвідом допомагають випускникам підтримувати одне одного. А ми допомагаємо напрацьовувати навички для соціальної адаптації – адже вчорашнім алкоголікам дуже складно заново вчитися всьому тому, від чого вони втекли до примарного притулку спиртного.

Наша програма розрахована на людей віком від 18 до 40. Терапевтичні групи з 20-30 людей живуть та працюють разом, однією командою, навіть сім’єю. Основа нашої програми – творчість, праця та групова психотерапія, помножені на прагнення людини до змін – дають чудові результати. Якщо ви зневірилися вирватися із зачарованого кола алкоголізму або врятувати з нього своїх рідних – телефонуйте, приходьте, ми допоможемо!

Що після програми?

 

Кожен залежний у душі самотній, він не вірить ні кому, тому що друзів або людей, на яких він може покластися, навколо нього немає. У кращому випадку його оточують товариші по чарці. Надто довго я був один і занадто часто я розмінювався на кайф…

Моє життя змінилося: цікава робота, кохана дівчина, моє оточення стало іншим, інші проблеми, інтереси, мої рідні зараз сплять спокійно. Я можу нескінченно довго перераховувати, як і що змінилося у мене, найголовніше те, що зараз я тверезий і маю мету, плани та бажання жити.

Зараз я займаюся спортом, навчаюсь, працюю, я хочу стати чоловіком, батьком. Тепер, коли я стикаюся з проблемами, у мене не опускаються руки.

Програма навчила вирішувати проблеми та не тікати від труднощів. Програма багато чого вчить, що зараз допомагає мені. Я старанний, чесний, хочу і звик навчатися, товариський, відкритий, працьовитий, я вмію добиватися того, чого хочу. Я думаю, що ви погодитеся зі мною в тому, що в наш час людина з такими якостями буде затребувана у суспільстві…

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо в будинок до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22