Лікування кокаїнової залежності

Лікування від кокаїнової залежності

Кокаїн є найпопулярнішим і водночас найнебезпечнішим наркотиком не лише в Україні, а й у всьому світі. Цей легко зрозуміти по множинних фільмах і телепрограмах, де нам демонструють «героїв», які з радістю вживають порошок, ніби натякаючи нам, що це круто. Свого часу таким прийомом користувалася і сигаретна промисловість. Але варто знати, що залежність від кокаїну – це похмура реальність, яку ми не повинні сприймати легковажно, і вона потребує негайної уваги та лікування фахівцями.

Кокаїнова залежність

 

Кокаїн – це наркотичний засіб, що має потужну стимулюючу дію на центральну нервову систему і викликає сильне почуття ейфорії та енергії. Найчастіше продається у формі білого порошку або порошкоподібних грудок. Його вдихають через ніс, курять, вводять ін’єкційно, втирають у ясна або просто ковтають. Ейфоричний ефект кокаїну короткостроковий і триває близько тридцяти хвилин, можливо до однієї години при інтраназальному використанні (через ніс).

У чистому вигляді кокаїн отримують з рослини коки, але в комерційних цілях його часто змішують з різними хімічними та синтетичними речовинами, такими як амфетаміни, миючі засоби, борна кислота та багато інших шкідливих сумішей. Тому його застосування призводить до ще більшого ризику розвитку кокаїнової залежності та передозування, оскільки зазвичай немає способу визначити, які небезпечні інгредієнти потрапляють в організм наркозалежного.

Небезпека звикання

 

Кокаїн вважається одним з найсильніших наркотиків, що викликають звикання на планеті. Як тільки він потрапляє в організм, він деформує мозок і виробляє певні хімічні речовини, пов’язані із задоволенням та стресом. Внаслідок чого наркозалежний пов’язує певні позитивні почуття та емоції із вживанням кокаїну і, природно, починає жадати нової дози.

Навіть одна доза може спричинити звикання. Слід зазначити, що фізичне звикання до “білого порошку” може розвиватися негаразд швидко, як і з іншими наркотиками, як-от героїн. Тим не менш, психологічна залежність та повторна дія можуть прокласти шлях до важкої фізичної тяги та травматичних симптомів абстиненції (ломки). У середньому кокаїнова залежність може розвиватися протягом року у людей, які регулярно вживають порошок.

ЗЛОСПОЖИВАННЯ КОКАЇНОМ: ОЗНАКИ І СИМПТОМИ

 

Кокаїн може спричинити загрозу навіть після одноразового застосування. Виявлення кокаїнової залежності в друга чи члена сім’ї потребує негайного втручання та відповідного лікування фахівцями. Виявлення ознак вживання на ранній стадії допоможе вам запобігти трагедії.

Основні ознаки вживання кокаїну:

  • Неконтрольовані енергетичні імпульси.
  • Безсоння, дратівливість, занепокоєння.
  • Кардинальні зміни настрою: почуття збудження та депресії.
  • Агресивна, панічна поведінка, параноя.
  • Нусота, блювання, біль у животі.
  • Безперервна мова.
  • Збільшення: частоти серцевих скорочень, артеріального тиску, температури тіла.
  • Запаморочення, непритомність.
  • Головні болі, судоми, кома.
  • Судороги в руках та ногах.

Якщо ви помітили наявність будь-якої з цих ознак у дорогої вам людини, слід негайно почати діяти!

БЕЗКОШТОВНА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

Безкоштовна консультація

ЛІКУВАННЯ КОКАЇНОВОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

 

Зрозуміло, що тривале вживання має негативний вплив на життєво важливих систем. Передозування кокаїном призводить до інсультів, інфарктів та передчасної смерті близької людини. На сьогоднішній день смертність від передозування зросла з 11 до 14 відсотків серед дорослого населення по всій країні. Але задля справедливості варто відзначити, що поряд із зростаючою кількістю наркозалежних, покращується і методика самого лікування залежності.

Лікування кокаїнової залежності в реабілітаційному центрі “Еверест” враховує медичний стан людини та будь-які соціальні та психологічні наслідки від використання наркотичних речовин.

Кокаїн залежність часто призводить і до інших психологічних розладів особистості, які або існували на початок зловживання, або були результатом тривалого наркотичного впливу. Тому робота з психологами та педагогами є важливим та цінним етапом при реабілітації наркозалежних. Слід згадати, що наш заклад заснований виключно на психопедагогічному підході до лікування і не є релігійним, пропонуючи можливість сконцентруватися на відновленні особистості як фізично, так і духовно, не створюючи пацієнту обумовлених рамок. При цьому поважаючи почуття всіх віруючих, наш центр не забороняє наркозалежному розвиватися і в цьому напрямі духовного процвітання.

Наш реабілітаційний центр відкритий для всіх охочих вилікуватись від наркозалежності. Перший крок на шляху до лікування – це ухвалення рішення про позбавлення свого життя від наркотиків. Самостійна ініціатива у цьому питанні дуже важлива, адже якщо наркоман не хоче лікуватися, то жодні замки та двері не зможуть утримати його.

Якщо ви або ваші близькі зіткнулися з цією недугою, негайно зв’яжіться з нашими дипломованими психотерапевтами центру “Еверест” за вказаними на сайті телефонами та отримайте безкоштовну кваліфіковану консультацію та психологічну підтримку. Почніть життя без наркотиків сьогодні!

Що після програми?

 

У Евересті багато випускників, ми збираємось на вихідних, відпочиваємо, спілкуємось по телефону, приїжджаємо в будинок до хлопців, які проходять реабілітацію. У всіх свої радості, злети та падіння, але кожен із нас знає, що варто лише попросити допомоги і тобі допоможуть не лише порадою. Нас поєднує бажання жити тверезим цікавим життям, у якому мають бути друзі, товариші, взаємодопомога. Такий спосіб життя дає свої результати!

Щасливі батьки! Своя родина! Діти! Хороша робота! Все це визначає вибір – жити тверезо та отримувати задоволення!

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22