Філія РЦ Еверест у Первомайську

НОМЕР БЕЗКОШТОВНОЇ ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

0 800 20 55 20

ЦІЛОДОБОВО

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ

Професійнийлікування наркоманії Первомайськ спрямовано на те, щоб відновити фізичний та психічний стан хворого, що зрештою має призвести до повної відмови від вживання токсичних речовин.

Що дає реабілітація

Правильна допомога наркозалежним повинна призводити до вироблення стійкого бажання відмовитися від вживання та вести тверезий спосіб життя. Людина також має навчитися справлятися зі стресовими ситуаціями, щоб уникнути у майбутньому рецидиву. Також у процесі проходження реабілітації хворий має відновити стосунки з рідними, близькими людьми, які у майбутньому стануть його підтримкою.

Професійне лікування алкоголізму Первомайськ починається з мотиваційної бесіди, в ході якої фахівці пояснюють хворому наслідки вживання, а також розповідають про лікування та результати, яких можна досягти. Коли людина буде морально підготовлена, проводиться детоксикація організму.

Комплексна реабілітація наркозалежних у Первомайську неможлива без попередньої детоксикації. Адже важливо очистити організм від токсичних речовин та продуктів розпаду. Завдяки сучасним методам вдається швидко вивести токсини, покращивши таким чином фізичний стан хворого, вирівнявши психоемоційне тло. Дуже важливо, щоб детоксикація була проведена в умовах стаціонару, адже потрібен постійний нагляд за хворим.

Професійне лікування алкогольної залежності Первомайськ не обмежується детоксикацією. Адже необхідно також усунути психологічну залежність. Для цього фахівці з’ясовують причину, яка призвела до вживання, і роблять все для того, щоб її викоренити. З хворим займаються професійні психологи, психіатри та психотерапевти. Заняття можуть бути як груповими, і індивідуальними.

Реабілітаційний центр для алкоголіків Первомайськ має в своєму розпорядженні кращі фахівці з багаторічним досвідом роботи. Вони швидко знаходять індивідуальний підхід до кожного клієнта, завдяки чому досягти позитивних змін вдається максимально швидко.

Ще одним важливим етапом є соціалізація людини. Без допомоги професіоналів повернутись до повноцінного життя буде досить важко. Фахівці вчать людину жити в нових для неї умовах. Допомога та підтримку отримують і близькі хворого, адже від їхньої участі також залежить багато чого.

Коли лікування наркозалежності в стаціонарі буде закінчено, людина зможе повернутися до повноцінного життя, влаштуватися на роботу і налагодити взаємини з оточуючими його людьми.

Але участь центру реабілітації в житті раніше залежного цим не обмежується. Фахівці також пропонують супровід після закінчення перебування в стінах центру. Отже, людина в будь-який час може звернутися, щоб отримати консультацію або будь-яку іншу допомогу. Рідні та близькі також можуть розраховувати на допомогу. Все це дозволяє уникнути рецидивів, тому залежність назавжди залишиться у минулому.

Переваги центру

Багато інших клініки пропонують виведення із запою Первомайськ. Але мало хто готовий і в змозі забезпечити комплексне лікування та реабілітацію залежного. «Еверест» працює навіть із найважчими хворими, надаючи при цьому повний комплекс послуг.

До кожного клієнта фахівці знаходять індивідуальний підхід, завдяки чому лікування алкогольної залежності Первомайськ стає ще ефективнішим. Типових рішень тут немає, як це часто буває у державних клініках.

Комплексна допомога алкозалежним починається з діагностики, яка дозволяє визначити фактичний стан організму. Відштовхуючись від даних, команда фахівців складає індивідуальну програму реабілітації. Її тривалість залежить від низки унікальних чинників.

Також позитивно позначається на стані хворих і те, що під час лікування вони знаходяться в комфортабельних номерах, які обладнані всім необхідним. Адже реабілітаційний центр для наркоманів дбає про кожного свого клієнта.

Клієнтам та їхнім рідним гарантована повна конфіденційність, що дозволяє уникнути низки проблем з подальшою соціалізацією. Адже після проходження лікування людина має всі шанси повернутися до повноцінного життя, назавжди забувши про залежність.

Тому якщо у вас чи ваших близьких була діагностована алкогольна залежність лікування має бути розпочато відразу ж. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до фахівців, тим швидше можна буде отримати перші позитивні зміни.

Тільки професійна та своєчасно надана допомога наркозалежним дозволить вам назавжди попрощатися із залежністю та почати нове життя. Самостійно впоратися із хворобою не вийде – ви лише втратите дорогоцінний час. Тому сміливо звертайтесь до центру реабілітації «Еверест».

ВИКЛАДАЧІ ПРОГРАМИ

ПРО НАШ ЦЕНТР

Терапевтичний курс у клініці для наркозалежних

 

При зверненні до нашої клініки кожна наркозалежна людина отримує всебічну терапевтичну допомогу. Ми використовуємо виключно науково обґрунтовані методи лікування, які довели свою ефективність та безпеку. Переважно лікування наркоманії в клініці складається з двох основних компонентів: фізіотерапія і психотерапевтична допомога.

Як замісна терапія наркозалежному може знадобитися медикаментозне лікування. При поступовому переході від руйнівніших наркотиків до менш важких. У цьому випадку фахівці центру «Еверест» підкажуть, до яких надійних та перевірених медичних закладів можна звернутися, щоб пройти курс лікування препаратами. Таке рішення може бути використане для полегшення симптомів абстиненції та очищення організму від слідів наркотику (відновлення функції печінки), якщо це життєво необхідно. Є справді тяжкі випадки, коли без медикаментів просто не обійтися. Фахівці “Еверест” допоможуть у діагностиці та дадуть рекомендації у кожному випадку. Ми знаємо, кому можна довіряти – чия терапія препаратами довела свою ефективність та безпеку.

клініка лікування наркоманії

Для того, щоб вимушена тривала ізоляція не призводила до депресії та психологічного дискомфорту, лікування наркоманії в клініці передбачає розміщення пацієнтів у комфортабельних кімнатах. Вони обладнані всім необхідним тривалого проживання. Також цілодобово пацієнти забезпечені усією необхідною допомогою персоналу.

Найважливіша проблема, яку необхідно вирішити в ході реабілітації залежних у клініці – це поєднання терапевтичних засобів впливу та повноцінної психологічної та психотерапевтичної допомоги. Тільки комплексний підхід до проблеми може дати стійкий результат без рецидивів захворювання. Саме тому ми пропонуємо звернутися до клініки лікування наркоманії «Еверест», яка з 2003 року повертає до повноцінного соціального життя пацієнтів із найважчими формами залежності, перш за все психологічною.

Адже після того, як подолано гострий період фізіологічної «ломки» організму і здається, що найстрашніше позаду, починається найскладніше. Зокрема, робота з способом мислення пацієнта. Головне завдання, яке стоїть на етапі реабілітації та соціальної адаптації – це підготувати людину до самостійного життя в соціумі, навчити знову цінувати своє та чуже життя, комунікувати з людьми, рости професійно та розвиватися як особистість. Все це ще вчора замінював людині наркотик. Тому взяти і випустити пацієнта з величезною діркою на місці всіх цінностей і мотивацій наша клініка для наркоманів просто не має права, адже в найстисліші терміни її знову заповнить отруту та вчорашні знайомі, які втягнуть ледь врятованого на дно.

А це означає, що етап індивідуальної та групової психотерапії та арт-терапії, тренінги особистісного розвитку – є обов’язковими для всіх, хто всерйоз налаштований на лікування. Тому клініка наркозалежності «Еверест» пропонує чотирифазну програму, що включає психологічну реабілітацію та соціальну адаптацію після проведеного медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування.

Обов’язково звертайтеся до нас якнайшвидше, якщо ви або ваші рідні, друзі потрапили в пастку наркотиків. Ми працюємо з усіма випадками залежності – “солі”, метадон, амфетамін, героїн, “крокодил”, кокаїн та інші наркотики. І пам’ятайте – раніше звернення покращує прогноз!

 

НАМ НЕ БАЙДУЖЕ!

НАШ БУДИНОК

Спорт

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22