Підліткова ігроманія: що робити, якщо дитина залежить від ігор

Підліткова ігроманія: що робити, якщо дитина залежить від ігор

Пристрасть до азартних ігор є ризиком на багатьох рівнях: фінансовому, сімейному, професійному чи особистому. Важливо визначити свій рівень залежності, щоб краще звільнитися. Справді, вилікувати ігрову залежність можна. І, найголовніше, вчасно звернутися до реабілітаційного центру для ігроманів, де буде надано комплексну програму з позбавлення згубної звички.

Реабілітаційний центр для ігроманів Одеса: допомога професіоналів

Ігрова залежність – це форма так званої поведінкової залежності. Це поняття встановлюється, коли діяльність не обмежується простим задоволенням. Ставши надмірним, вона вже не пристосована до повсякденного життя, повторюється і зберігається настільки, що стає єдиною турботою гравця. Тоді зацікавлена людина стає патологічним гравцем. Щоб встановити діагноз «ігрового розладу», у пацієнта повинні виявлятися певні симптоми протягом певного періоду часу.

У деяких випадках він набуває компульсивної поведінки. Він не може звільнитися від своєї звички та вільно вирішити припинити свою діяльність. Азартні ігри йому – справжній обов’язок. Ігроманія дуже схожа на інші форми залежності, наприклад, від алкоголю, порнографії чи ліків. І, як і будь-яка інша, ігрова залежність лікування та реабілітація має відбуватися під наглядом фахівців. Часто, коли залежність чітко встановлена, гравець перебуває у стані заперечення, і стороння людина (лікар, психолог, родич тощо) може допомогти діалогу між батьками та дітьми та укладання чітких правил для скорочення часу гри.

Залежність від азартних ігор має кілька наслідків. Звичайно, це спричиняє все більш значні фінансові вкладення, що навіть не мають жодного відношення до засобів патологічного гравця. Наслідки також мають соціальний характер. Дитина виключає себе з кола сім’ї та/або друзів, оскільки ігри займають більшу частину її часу.

Таку поведінку можна спостерігати і серед охочих уникнути повсякденного життя з різних причин – проблеми у взаєминах або у навчальному закладі, сімейні розбіжності, особиста незадоволеність. Допоможіть своїй дитині, не залишайтеся наодинці з проблемою, а зверніться за професійною допомогою до реабілітаційного центру ігроманію, де вам нададуть необхідну підтримку.

Профілактика та реабілітація при ігровій залежності

Патологічний гравець може отримати допомогу у звільненні від залежності. Першим кроком є розуміння. Реабілітація за ігрової залежності Одеса в нашому центрі включає індивідуальні бесіди зі спеціалістом, щоб постраждалий прийняв свою проблему. Співбесіда та оціночний тест необхідні для оцінки рівня хвороби та організації ідеально адаптованого подальшого спостереження.

Про кожен тип залежності необхідно піклуватися особливим чином. Наш центр реабілітації ігроманів пропонує найкращі умови, щоб ви позбулися згубної звички. Медичний працівник бере до уваги вплив залежності на соціальне та сімейне життя пацієнта, а також психологічні та навіть фізичні наслідки. Лікування засноване на індивідуальному підході та передбачає кілька розмов. Його мета – допомогти пацієнтові боротися з розладами, що виникли внаслідок його залежності. Іноді сімейний підхід має важливе значення, особливо коли наслідки цієї діяльності сильно впливають на сімейний клімат. Реабілітація ігроманів також включає дискусійні групи, які дозволяють вам висловити своє невдоволення та більше не тримати це питання табу.

Діалог необхідний. Ідея не в тому, щоб демонізувати, наприклад, відеоігри або змусити вашу дитину відчувати себе винною. Тому краще поцікавитися, питаючи його, в чому принцип, що йому подобається. Спробуйте зрозуміти, чому це важливо. Також важливо висловити йому своє занепокоєння, показати все, що він покинув з того часу, як годинами провів за комп’ютером, щоб донести до нього інформацію про проблему. Це спосіб довести йому, що він не одинокий у цій боротьбі і що нам цікаво, що з ним відбувається.

Після лікування, профілактика і реабілітація ігроманії – найкращий спосіб запобігти перетворенню їх на патологічних гравців. Будь-який батько або педагог повинен бути в змозі застерегти молоду людину від цього виду залежності. Сьогодні підлітки все частіше зазнають залежності від ігор, причому доступ до цього виду діяльності багато в чому полегшується доступними нам сучасними інструментами. У такому разі важливо, щоб близькі та друзі допомогли потерпілому ухвалити рішення звернутися за лікуванням.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22