Хто такий сольовий наркоман? Наслідки та ознаки вживання наркотику сіль

Хто такий сольовий наркоман? Наслідки та ознаки вживання наркотику сіль

Сольові наркомани (так називають залежними від вживання синтетичної речовини) звертаються до реабілітаційного центру Еверест дедалі частіше. На сьогоднішній день це одна із найскладніших проблем, побороти яку самостійно неможливо.

Центр реабілітації наркоманів в Одесі проводить лікування та відновлення. Важко і досить довго все відбувається. Але ця хвороба має свою специфіку. Рекомендуємо уважно вивчити інформацію щодо того, як розпізнати сольового наркомана. Це дозволить якомога раніше звернутися до фахівців, вчасно вжити максимум необхідних заходів.

Основні ознаки вживання солей

“Сіллю” називають недорогий “вуличний”, але досить сильнодіючий наркотик синтетичного плану, який з першого ж вживання викликає стійке у пацієнта звикання.

Основна речовина – мефедрон. Це відомий стимулятор нервової активності. Після кількох хвилин з моменту прийому наркоман починає відчувати вище “блаженство”, свої дії контролювати перестає.

Це означає, що під впливом «солі» людина стає і для оточуючих, і для себе небезпечною. У рази підвищується ризик кримінальної дії або суїциду.

Коли дія наркотику слабшає, приходить “ламання”. У такі моменти хворий не просто страх перед усім навколо відчуває, але панічні атаки і фобії переживає. Дуже швидко головною метою в житті для нього стає бажання знайти та прийняти чергову дозу.

Як розпізнати сольових наркоманів
Є певні ознаки, якими точно вдається визначити причетність «підозрюваного» у прийомі солей.

Основними чи класичними вважаються:

  • незрозумілі зміни у поведінці;
  • виходи з дому без мети та причин;
  • застосування очних крапель (якщо раніше у них не було необхідності);
  • стрибки настрою;
  • широкі зіниці;
  • схуднення та блідість (але це вже згодом за рахунок того, що залежний не отримує необхідних поживних компонентів для
  • нормальної роботи всього організму);
  • «дикий» вигляд і особливо погляд. Може здатися, що він стає одержимим, що страждає від психічного захворювання;
  • тремор щелепи (частіше нижньої) та неконтрольовані незрозумілі оточуючим гримаси. Пояснюються такі ознаки прийому наркотику втратою контролю над м’язами обличчя.

Додатковими «доказами» можуть бути пакетики з незрозумілою речовиною всередині або порожні, джгути і шприци, кристали, таблетки та ін.

Тому, якщо ви почали шукати інформацію про те, як зрозуміти, що людина сольовий наркоман, якщо у вас з’явилися підозри, не тягніть. Звертайтеся прямо зараз.

Психологічна допомога наркозалежним у комплексі з кращими програмами та методиками швидко поверне постраждалого до нормального життя.

Залежність від солей: симптоми

Наслідки прийому наркотику “сіль” добре помітні. Цей досить популярний серед наркоманів препарат спричиняє миттєве звикання. Відмовитись від нього без допомоги не можна.

Основна ознака залежності від «солі» – різкі зміни у поведінці. Можуть з’явитися дивні друзі, а з тими, хто був близький раніше, спілкування різко і без зрозумілої причини переривається.

Стан стає стабільно депресивним. Регулярно і натомість цього виникає дратівливість.

У фізичному плані помітні неприродно блискучі розширені зіниці і неконтрольовані (аж до падіння горілиць) рухи у тіла. Саме так найчастіше проявляється залежність від “солей”.

Ці ознаки важливо запам’ятати, щоб встигнути вчасно вжити заходів, тобто. зателефонувати чи приїхати до наркологічного центру. Консультація нарколога (Одеса) – перший та ключовий крок у серйозній боротьбі.

Що передбачає ефективне лікування наркоманії

Лікування після вживання наркотичних солей полягає у комбінованому комплексі прийому спецпрепаратів та заходів психотерапії.

Займаються пацієнтом одночасно і наркологи, і ерготерпевти, і психологи, і психіатричні медсестри, і фізіотерапевти. Іноді рекомендується підключення соцпрацівників для «супроводу» у звичайному житті.

Головне, що сольова залежність, ознаки та небезпека якої ми розглянули, лікується! Позбутися її можна. Ще раз наголосимо, що лікування сольової залежності в Одесі здійснюється абсолютно анонімно. Інформація навіть для близьких людей подаватиметься в обмеженому заздалегідь обумовленому обсязі.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22