Рейтинг найнебезпечніших наркотиків

Рейтинг найнебезпечніших наркотиків

Розділяти ПАР на небезпечні та безпечні – не правильно. Рейтинг найнебезпечніших наркотиків включає, як вживання марихуани, так і ін’єкційних наркотиків – Героїн, Метадон, макова насіння, солі, амфетамін, екстазі та інші. Наслідки вживання однакові – руйнація організму та психіки.

Якщо ви не знаєте, які наркотики вживає ваша близька людина, ми надамо вам інформацію про найпопулярніші серед молоді препарати, їх дію та побічні ефекти. Якщо ознаки вживання підтвердяться, ви повинні звернутися до співробітників реабілітаційного центру Еверест.

Класифікація найнебезпечних наркотиків

Ін’єкційний спосіб вживання – найнебезпечніший. Препарати, які вводяться внутрішньовенно або внутрішньом’язово, миттєво руйнують внутрішні органи, завдають непоправної шкоди психіці та здоров’ю. До списку найнебезпечніших наркотиків, які вживають ін’єкційно, входять:

  • Опіати – Героїн, макова насіння, Метадон;
  • Аптечні препарати – Налбуфін, Дімедрол;
  • Психостимулятори – солі, амфетамін, метамфетамін.

Всі ці види наркотичних препаратів можна придбати в готовому вигляді в аптеці або замовити за допомогою закладок в інтернеті, а також виготовити самостійно. Це пояснює вміст різних домішок у складі, які можуть призвести до передозування наркотиками. Наслідки можуть бути смертельними чи закінчитися інвалідністю.

Інфекційні захворювання

Небезпека вживання ПАР як ін’єкцій у цьому, що це збільшує ризик розвитку інфекційних захворювань. ВІЛ у наркозалежних може спровокувати формування СНІДу – невиліковного та смертельного захворювання. Хвороби передаються через укол інфікованої голкою або статевого акту.

Гепатити у наркоманів – не рідкість. Через проблеми з печінкою та нирками, у яких накопичуються токсичні речовини, розвивається гепатит. З деякими видами гепатиту можна жити при правильному лікуванні та повній відмові від вживання, інші ж призводять до інвалідності та смерті.

Лікування залежності

Лікування залежності включає медичне обстеження, наркологічну допомогу, психологічну реабілітацію і соціальну адаптацію. Наші фахівці складуть індивідуальний план лікування залежно від наркотиків та допоможуть усунути наслідки вживання.

Комплексна реабілітація в наркологічному центрі забезпечить цілодобове спостереження за станом пацієнта, психологічну підтримку та медичну допомогу, щоб зняти ломку від наркотиків. В результаті ви повернетеся до здорового способу життя і зможете кинути вживати наркотики.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22