Лікування наркоманії – куди звернутися в Одесі

Лікування наркоманії – куди звернутися в Одесі

Сучасні способи лікування наркозалежності дозволяють ефективно досягати результатів і в клініці, і вдома. Методи та підходи не поділяються на важливі та другорядні. Є мета – життя без наркозалежності. І домагаються її за допомогою «Евересту» дуже багато. До речі, назва клініки багато про що говорить у плані майбутнього шляху. Лікування наркотичної залежності – завдання неймовірно складне, але цілком здійсненне, що вже неодноразово доведено на досвіді наших численних пацієнтів.

Клініка для наркоманів в Одесі – порятунок у критичній ситуації

Анонімна клініка для наркоманів використовує перевірені, адаптовані індивідуально та покращені методи. Завжди розповідаючи про клініку, ми наголошуємо, насамперед на анонімності. Для всіх клієнтів та їх рідних цей момент особливо важливий.

Питання «а раптом дізнаються в інституті/на роботі» та ін турбує з цілком зрозумілих причин. І ми це розуміємо. Ніколи інформація не передається до соцорганів чи стаціонарних медустанов. Це виключено.

Коли до нас звертається залежний або його сім’я, ефективне лікування наркоманії цікавить їх насамперед. Вони бачать у наших лікарях, часом останню надію, розуміють, що якщо не вийде, світ їх може впасти остаточно.

Надати допомогу наркозалежним – це як врятувати в переносному значенні «потопаючих». Люди, які зіткнулися із серйозною залежністю, часто вже стоять на межі, вони не пам’ятають життя «до» і не прагнуть до неї. Є в них єдина мета – ще одна доза. Звучить різко, але відверто. Інакше наркоманія не виявляється. Більшість просто котиться стрімким схилом і не встигають зупинитися. Дуже добре, якщо поруч є людина, яка підтримає, направить, у крайньому випадку, через силу змусить вживати необхідних порятунку заходів.

Лише самостійно без професійної допомоги врятувати від наркотиків не можна.

Можна позбавити грошей, щоб не було можливості придбати дозу, але більшість починає в такому разі шукати варіанти доходу. І знаходять. І одержують бажане.

Можна замкнути будинки, обмежити спілкування. Але на все життя так зробити не вийде. Трохи «відійде», пообіцяє, що більше не торкнеться препаратів, а повернувшись у колишнє коло спілкування, знову зірветься.

Не допомагають розрекламовані знайомими бабусі-знахарки, не врятує гіпнотизер, реклама якого висить на дошці оголошень. Так, на якийсь час може бути якийсь дуже очікуваний родичами результат. Але лише на недовгий час. А потім почнеться новий «виток», який буде страшніший за попередній. Не варто ризикувати. Відразу лише до професіоналів, лише до тих, хто працює відкрито та офіційно, до тих, хто має досвід та позитивні неодноразово досягнуті результати.

Клініка для лікування наркозалежності працює з різними випадками, але завжди з однаковим ентузіазмом та результатами.

Перевірені методи лікування наркоманії

У нас не використовують якісь «таємні способи». Про лікування говорить відкрито.

Є в обов’язковому порядку медикаментозний вплив, який допомагає позбутися токсинів, вмісту препарату в органах і тканинах, що сприяє підтримці роботи всього організму.

Складається схема прийому препаратів індивідуально та кількома фахівцями.

Пацієнт проходить повноцінне обстеження та за його результатами визначаються найкращі способи допомоги.

Відновлення фізичного плану дуже важливе. Але не тільки на ньому ґрунтується все лікування. Залежність формується лише на рівні психіки. Тому обов’язково паралельно з фізичним відновленням має забезпечуватись психотерапевтичне.

Також реабілітація наркозалежних передбачає соціотерапію. З назви зрозуміло, яка мета цього процесу. Людина після виходу з жахливого стану залежності повинна знати, як жити в цьому зміненому для неї світі, повинна розуміти, чим вона займатиметься, вміти планувати щодня та ін. Запитань вирішується величезна кількість.

Вартість лікування у наркологічній клініці

Дізнатись, скільки знадобиться коштів на лікування наркоманії в Одесі можна після консультації. Лікар подивиться майбутнього пацієнта, приблизно визначить тривалість курсу та вартість теж орієнтовно назве.

Часто виходить дешевшим, ніж планувалося спочатку. Рідше трохи перебування в центрі збільшується, коригується початкова програма через певні особливості, які не дозволяє заздалегідь передбачити наркоманію. Лікування в клініці в такому разі може коштувати дорожче. Але це рідкість. Зазвичай межі від і до родичам називаються відразу.

Тобто вартість лікування в наркологічній клініці дізнаються після консультації в «Евересті».

Щойно сторони досягають домовленостей, розпочинається лікування наркоманії в Одесі. Вартість послуг у Центрі цілком відповідає досягаемому результату. Тільки не затягуйте та не відкладайте.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22