Лікування алкоголізму – як обрати реабілітаційний центр

Лікування алкоголізму – як обрати реабілітаційний центр

Якщо ваша рідна та близька людина піддалася згубному впливу алкоголю, не варто нехтувати цією проблемою. І так! Алкоголізм – це величезна проблема сучасності, яку не можна пускати на самоплив чи віддавати волі нагоди. Багато хто зважується на різні та не перевірені методи самостійного лікування. Це і детокс-клініки, і виклики лікарів-наркологів додому, прийом препаратів без відома хворого. Проте, ці методи не призводять до бажаного результату. Натомість ви можете навіть посилити існуючу ситуацію. Вихід один –реабілітаційний центр алкозалежних. Саме тут пацієнту надають всебічну та кваліфіковану підтримку з боку професійного медперсоналу. Подібні центри пропонують найпрогресивніше лікування, яке дозволить вилікувати залежність та повернути людину до активного способу життя, подарувати можливість тверезо поглянути на своє майбутнє.

Лікування алкогольної залежності у реабілітаційному центрі

Дуже часто при вирішенні віддати близьку людину, що піддалася алкогольній або наркотичній залежності, на лікування в реабілітаційний центр, люди поспішають і не розглядають безліч факторів, що так чи інакше впливають на вибір кращого реабілітаційного центру. Важливо розуміти, що лікування алкогольної залежності в ребцентрі – дуже трудомісткий і тривалий. У той час, як фізична залежність від речовини може усунутись за кілька днів, то психологічна залежність так просто не зникає. Позбавлення психологічної залежності відбувається через повну перебудову особистості людини. Так, це вимагає великих зусиль не лише від фахівців центру, а й великого бажання та мотивації з боку самого пацієнта, а також комплексної роботи психологів із сім’єю хворого.

Реабілітація алкоголізму – невід’ємна частина ефективного лікування залежного. Коли ви вибираєте реабілітаційний центр, варто розуміти, що це не в’язниця, лікарня і навіть не санаторій. На певний період центр стане справжнім будинком для пацієнта, в якому буде присутня комфортна обстановка та дружня атмосфера. Так як одужання – це величезна праця пацієнта над самим собою, то в змозі близьких людей зробити умови лікування алкоголізму максимально комфортними не лише фізично, а й психологічно.

Реабілітаційний центр для алкоголіків: критерії вибору

Люди, які страждають на алкогольну залежність, потребують не тільки кваліфікованої допомоги лікарів та персоналу центру, а й професійного підходу з боку психологів і психотерапевтів. Для того, щоб вибрати серед великої різноманітності клінік та центрів той, який зможе допомогти саме вам або вашій близькій людині, варто розглянути запропоновані варіанти, спираючись на певні критерії:

  1. Однією з найважливіших критеріїв під час виборів клініки лікування алкоголізму можна назвати відгуки колишніх хворих, і навіть їхніх родичів. На жаль, не варто упускати і той факт, що відгуки на сайтах можуть бути замовленими. Тому в цьому випадку велику роль відіграють саме рекомендації знайомих чи людей, яким ви довіряєте.
  2. Лікування алкоголізму вимагає професійного підходу, тому в центрі реабілітації неодмінно мають бути всі необхідні документи. які дають установі право на цю діяльність.
  3. Якщо ребцентр щось приховує, то з ним не все гаразд. Орієнтуйтесь на центри із максимально прозорими умовами. Хороший реабілітаційний центр не приховує того, за яких умов проживатимуть хворі, надає психологічну підтримку рідним пацієнтів, а також мають виключно профільних медичних фахівців, які готові допомогти кожному залежному.

Алкогольна залежність: лікування та реабілітація

Варто зазначити, що для багатьох вартість послуг центру відіграє вирішальну роль. І якщо одні шукають установу дешевше, то інші віддають перевагу дорожчим послугам, сподіваючись на їхню якість. Проте, зовсім ніхто не заважає встановлювати центру свої ціни на ті чи інші послуги. Тому ціна не гарантує якість послуг, що надаються. Навіть у недорогій клініці виведення із запою може бути значно ефективніше, ніж у сучасному медичному центрі. Адже найважливіше – це кваліфікація та досвід лікарського персоналу та інших фахівців, які працюють у центрі.

Лікування алкоголізму не може бути швидким. Це тривалий процес, що вимагає зусиль від пацієнта, його рідних та лікарів, які надають допомогу при алкогольній залежності. Для реабілітаційного центру “Еверест” допомога алкозалежним знайти тверезий погляд на власне життя і повернутися до активного життя – одне з першочергових завдань.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22