Лікування алкоголізму у клініці

Лікування алкоголізму у клініці

На жаль, алкоголізм на сьогоднішній день є однією із найстрашніших проблем сучасності. Багато хто з тих, хто відчуває потяг до алкогольних напоїв, навіть не підозрюють про те, які серйозні наслідки згубна пристрасть тягне за собою. Це стосується і впливу на поведінку людини, і наслідків її організму. Дуже часто усвідомлення плачевності ситуації може настати лише тоді, коли без допомоги фахівців упоратися з недугою вже не можна, а лікування алкоголізму в клініці – єдиний варіант, який може подарувати шанс на нормальне життя.

Але не варто зневірятися. Нині навіть найважча форма алкоголізму перестав бути вироком. Завдяки комплексному лікуванню та індивідуальному підходу до кожного пацієнта можна досягти приголомшливих результатів і привести своє життя в норму.

Клініка лікування алкоголізму та її переваги

Якщо вам чи вашому близькому необхідне лікування або навіть висновок із запою, клініка – найкращий вибір, оскільки має незаперечні переваги у боротьбі з алкоголізмом. Серед них можна виділити такі:

  1. Ізоляція. Коли людина відчуває залежність від алкоголю, дуже важко одночасно відмовитися від її вживання. Деколи дуже важливо в цей нелегкий момент ізолювати пацієнта від усіляких спокус, пов’язаних із випивкою. Добре справляється лікування в стаціонарних умовах. Окрім цього, для отримання хороших результатів клініка для алкоголіків забезпечує належний медичний догляд, а також допомогу психотерапевтів, наркологів, терапевтів та інших фахівців. Все це здатне дати набагато кращий результат у порівнянні з лікуванням вдома.
  2. Безпека – ще один важливий чинник. Пов’язаний він з тим, що при різкій відмові від звичного для організму алкоголю, можуть розвинутися серйозні нездужання або ж нагадають про себе хронічні захворювання. Завдяки постійному контролю з боку медичного персоналу будь-яку хворобу можна усунути ще на початковій стадії. Крім того, грамотні спеціалісти центру завжди підбирають індивідуальний план лікування з тими препаратами, які будуть не лише ефективними, а й безпечними для організму хворого.
  3. Комфортні умови допомагають упоратися з психологічними аспектами лікування алкоголізму у клініці. Також варто відзначити той факт, що навіть найближчі люди не в змозі правильно подбати про людину, яка перебуває в запої або з похмільним синдромом. У клініці кожен отримує не тільки належний догляд і підтримку персоналу, але також здорове і повноцінне харчування, комфортні умови перебування.
  4. Анонімність. Це дуже велика перевага, оскільки багато пацієнтів не бажають, щоб про їхню проблему дізналися на роботі чи друзі. Анонімна наркологічна клініка забезпечує повну конфіденційність лікування.

Клініка від алкоголізму: як відбувається лікування у стаціонарі

Доведено, що стаціонарне лікування у клініці алкоголізму допомагає більш ефективно та швидше впоратися з проблемами, викликаними вживанням спиртних напоїв. Якщо ми говоримо про принципи такого лікування, то в першу чергу йдеться про повну дезінтоксикацію організму людини. З її допомогою усувається весь алкоголь та продукти його метаболізму, які згубно впливають на внутрішні органи. Так, для очищення шлунка та тонкого кишечника застосовуються сорбенти. Не менш важливим є очищення кишечника. Для швидкого виведення алкоголю з крові застосовуються спеціальні препарати у крапельниці (інфузійна терапія).

Дуже велику роль відіграють препарати, що стимулюють роботу центральної нервової системи, а також периферичної. Саме вони найбільше порушені внаслідок вживання алкоголю та підвищеного рівня гормонів стресу. А для покращення психоемоційного фону пацієнта можуть використовуватися антидепресанти та коректори поведінки. Важливою є і робота з психотерапевтами.

Лікування алкоголізму та реабілітація в клініці

Індивідуальний підхід і комплексна терапія дозволяють досягти відмінних результатів. Звичайно, час перебування у стаціонарі та лікування загалом залежать від стадії алкогольної залежності. Тому, якщо ви помітили за своєю близькою людиною або за собою схильність розслаблятися за допомогою алкоголю, негайно звертайтеся за допомогою до фахівців.

Клініка кодування від алкоголізму – це можливість позбутися згубної звички та нормалізувати своє життя. Звичайно, кожній родині хочеться щастя, спокою та добрих здорових стосунків. І якщо ви або ваша близька стабільно вдається до випивки, варто задуматися про те, що їй, можливо потрібна допомога. Клініка лікування від алкоголізму «Еверест» – приватний медичний центр, де допоможуть кожному та подарують можливість налагодити своє фізичне, психоемоційне та соціальне життя, втрачене внаслідок алкоголю.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22