Особливості лікування наркоманії у клініці Еверест в Одесі

Особливості лікування наркоманії у клініці Еверест в Одесі

Впевнені, що лікування наркоманії – це просто вигадка, а насправді можливостей позбавитися залежності не існує? Так, думка про те, що «колишніх наркоманів» не буває помилково засіла в головах у багатьох сучасників. Але ми готові професійно цю думку оскаржити та довести протилежне на досягнутих нами ж результатах!

Вважаєте, що клініка лікування наркозалежних – це заклад «суворого типу», де здійснюються жорсткі методи дії?

Теж хибний «шаблон», який абсолютно не відповідає нашим умовам. У цьому також можна переконатися особисто!

Не вірите у програми реабілітації наркозалежних та їх ефективність?

Це добре! Отже, ви вже намагалися знайти вихід зі становища, допомогти собі чи близьким впоратися зі страшною залежністю і вам буде з чим порівнювати результати, які будуть після звернення до нас.

Лікування в наркологічній клініці “Еверест” кардинально і практично у всьому відрізняється від традиційних варіантів. Стосується це і підходу, і методів, і тактики, і, звичайно ж, підсумкових результатів та їхньої тривалості.

Трохи докладніше розповімо, яким чином здійснює лікування наркозалежності Реабілітаційний центр Еверест, щоб потенційному пацієнту або його близьким людям було простіше прийняти рішення про необхідність звернутися саме до нас.

Сучасна клініка реабілітації наркозалежних

На жаль, фахівці нашого профілю дуже популярні. Тішить лише те, що є перевірені практичні методи, які насправді можуть повернути залежного до нормального життя, відновити його зв’язок із реальністю, викреслити з голови думки про наркотики загалом.

Ідеально, якщо клініка реабілітації наркозалежних в Одесі – перше місце, куди хворі або їхні близькі звертаються за допомогою.

Тоді про неприємний період життя вийде забути досить швидко. Стан стабілізується максимально. Потерпілий від згубної залежності в найкоротші терміни повернеться в нормальне звичне звичайній людині життя і в соціум.

Але якщо у вас уже були спроби лікування чи реабілітації, якщо вони успіху не принесли, не опускайте руки, спробуйте те, що ми пропонуємо!

Як працює центр реабілітації наркозалежних

Реабілітація наркоманів у спеціалізованому та, свого роду, унікальному центрі «Еверест» здійснюється за допомогою інноваційних допоміжних методик, які розроблялися лікарями, які тут працюють. Тобто більш ніде такі способи боротьби з виробленою у хворого залежністю не використовуються, ніким не практикуються.

Більше того, до кожного представника цієї найуразливішої групи пацієнтів додатково застосовується й індивідуальний, розроблений після його прийому на реабілітацію, підхід.

У чому полягає? Наперед точно це описати не вийде. Саме тому звучить слово «індивідуальний» у позначенні терапевтичного підходу.

Тобто, надійшли до реабілітаційного центру для наркоманів Одеська область має власні медкарти та власні програми. Це дуже важливо і саме тому ми робимо на такому моменті багаторазове «наголос».

Не можуть хлопець 17 років, жінка 32 роки та чоловік 45 років проходити однаковий курс навіть через фізіологічні особливості організму. А до цих особливостей додатково додаються:

  • ступінь та тривалість залежності;
  • психологічна готовність до реабілітації;
  • бажання позбутися звички та ін.

 

Тобто факторів, які «затримують» одужання, дуже багато. А наша мета – не очистити організм від отриманих токсинів та відправити пацієнта у звичне життя до його звичайного оточення. Ми не прагнемо поставити його на щабель «ДО» цього страшного періоду життя. Ми допомагаємо переступити її та вийти на рівень «ПІСЛЯ». Це також дуже важливо. Але реабілітація залежних не передбачає мети «забути» все, що було. Забувати не можна, бо важливо пам’ятати, чого це може призвести у разі повторення.

Потрібно змінити ставлення до наркотиків. Не лише до тих, які хворий приймав. Але до всіх у принципі.

Це складно, але цілком можливо.

Реабілітаційний центр від наркоманії не дарує надію на найкраще майбутнє. Він за руку проводить у це майбутнє і «підтримує», поки в новому житті одужаючий не освоїться остаточно.

Процес не швидкий. Але перевірений уже неодноразово. Потрібно робити перший крок. Після буде трохи простіше. Вирішуйте прямо зараз. Кожен новий день життя З наркотиками лише посилює ситуацію.

Звертайтесь! Пишіть або дзвоніть, а краще одразу приїжджайте. Розкажемо, покажемо, порадимо, підтримаємо. Ми чекаємо вас! І найкраще життя теж на вас чекає! Не варто відкладати! Здорове життя – найкращий вибір.

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом:

+38 (097) 464 97 22